Forumas > Rankdarbiai > Siuvinėjimas
3

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-03 10:08

Kantrybe aš taip pat nepasižymiu, na bet siuvinėjimas užburia. Nors ir neseniai pradėjau siuvinėti kryželiu. bet jaučiu pastovią trauką - nors porą kryželių padaryti. Visada rezultatas džiugina. todėl jei tik ruošiesi mokytis siuvinėti - tai ir neatidėliok tolyn savo planų.

Daug jausti, vadinasi, daug gyventi.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-11-03 10:24

Kaip tik šiandien per "Labas rytas" rodė dvi merginas, kurios siuvinėja kryželiu :) .Paveiksliukai nerealūs :) . Jos perka šablonus specializuotose parduotuvėse... Net neįtikėtina, kokius vaidus galima išsiuvinėti.... Ne veltui senovėje tai būdavo mėgstamiausias poniučių užsiėmimas :) .

2009-11-03 10:29

Ir aš dažniausia perku rinkinukus jau paruoštus siuvinėjimui.O pats procesas labai ramina, įtraukia tarsi į kūrybos procesą. Todėl gali kurti paveikslus netgi nemokėdamas piešti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 184

2009-11-03 10:37

Bet tie rinkiniai jugi nemazai kainuoja

As tai is interneto atsispauzdinu paveiksliuko schema ir siuvineju

Raukšlės žmogaus veide turėtų atsirasti vien nuo juoko

2009-11-03 10:53

Pradedantiems siuvinėti gaunasi beveik panaši kaina - ar pirkti ne per daug sudėtingą rinkinuką, ar paimti paveikslėlį ir jam atskirai nusipirkti siūliukus, medžiagėlę...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-11-03 14:27

O jeigu aš iš vis nesu bandžiusi siuvinėti ir noriu išmokti būtent kryželiu, tai galite patarti nuo ko man reiktų pradėti? Gal kokią literatūrą galėtumėte rekomenduoti?

2009-11-04 12:25

Jei nori pradėti mokytis siuvinėti kryželiu,  rekomenduoju įeiti internete į ausrines.puslapiai.lt/. Ten rasi visą pradžiamokslį pradedančiąjam. Informaciją apie reikmenis, medžiagą, siūlus ir pačią siuvinėjimo techniką. O jau toliau galėsi bet kada kreiptis patarimo ir padėsiu įvaldyti šį puikų užsiėmimą.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-03-10 21:49

aš laaaaabai mėgstu siuvinėti, bet vis trūksta laiko. Labai ramina nervus ir pašalina blogas mintis šis užsiėmimas :)  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2010-05-25 22:21

Sveikos ,as taip pat siuvineti megstu,ir siuo metu siuvineju... ,jaigu merginos jum reikia skemuciu turiu kazkiek galeciau su jumis pasidalinti...tik praneskite kuriuom reikia

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-04 23:04

Zaliaake, norėčiau gauti schemučių kokių nors romantiškų, o, svarbiausia, nedidukų paveikslėlių. Ar rastumei tokių? ;)   

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2016-06-23 15:42

aš irgi siuvinėju, namuose pilna jau paveikslų, net nebežinau kur dėti :D

3

Viršun ^ | Forumas > Rankdarbiai > Siuvinėjimas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)