Forumas > Auklėjimas ir lavinimas > Muzikos mokyklėlė...
Eli.lt
Eli.lt
 
2008-04-16 17:31

Skaitydama Bendraamžių skyrelį pastebėjau, jog kai kurios mamytės savo dvimečius vaikučius veda į muzikos mokyklėlę. Tikiuosi, jog jos užsuks į šią temą ir pasidalins savo patirtimi, pastebėjimais. Galbūt atsiras ir daugiau bendraminčių, kurie paskatins kitus tėvelius nuo mažens užsiimti atžalėlių lavinimu

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2008-04-16 18:52

Sveiki. Adonė gera tam užvede. Tikrai yra apie ką pašneket. Mes metuku ir10mėnesiu pradejom lankyti "Yamachos" muz kolykla. IIšpradžiu galvojau, kad nematysiu juokių pasikeitimų su vaikų. Bet jau pirmoj pamokos pastebėjau, kad pas vaiką tesiog akys dega. Na toks interesas buvo ir potraukis. Lankom jau 8 mėnesius, labai patinka. Vaikas ir dainuoja, ir piešia ir šoka pamokos metų. Daro visokius darbelius, mokam eilerašti papasakot su gestais vienu žodžiu neradau sau nei vieno minuso, vien tik pliusai.

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2008-09-17 14:18

Tai va prasidejo taip sakant mokslo metai ir mes jau antrus metus žingsniuosim i mokykla, mažiuek norai eina, nepavargsta po darželio ir viskas yra gerai, aišku gaila tik, kad mūsų molytoja pasikeite, dabar kita bet irgi rupestinga, gera ir profesionalus žmogus.

 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2016-04-07 14:05

 Mes lankome klasikinės gitaros pamokas www.gitaros-studija.lt/klasikine-gitara jau porą mėnesių. Sekasi gerai, nuotaika visada pakili ir su dideliu noru keliaujam į kiekvieną užsiėmimą. :) Svarbiausia atsižvelgti ir į vaiko norus ir gebėjimus. Veiklos reikia, bet tik ne per prievartą. 

 


 
 

Viršun ^ | Forumas > Auklėjimas ir lavinimas > Muzikos mokyklėlė...
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)
juo