Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Egipto žemė
6

egle
svečias

2011-09-15 20:34

nezinau ar kas pastebejote, bet bi kor egipto zeme pasidare biri ir greiciau naudojasi, gal psikeite sudetis,ar dar kas.... man labai patiko senoji, gal kas zinote kur jos galima isigyt? teiravausi salone, bet pasake, kad jau negamina ;(

Riux
svečias

2011-10-15 02:25

Nusipirkauegipto zeme pagaminta U.S.A  visai nebloga, tik nesu bandziusi kitokiu,gal kitos geresnes?

susidomejusi
svečias

2011-11-22 15:09

noriu pirkti pirma karta ar geriau Bikor ar IKOS? patarkit kuri ne tokia morkine?

Vetra
svečias

2011-12-04 05:04

Gal kas patartumet,kur Dubline galima butu isigyti Bi-Kor Egyptishe Erde ?

Evelina
svečias

2011-12-19 22:17

Parduodu viena karta panaudota Ikos Naturella spalvos egipto zeme. Pirkau is IKOS internetinio psl. Rinkini sudaro naturaliu sereliu sepetelis ir egipto zeme 13 g. Esu per sviesi ir man negraziai atrodo, del to nesinori, kad stovėtu nenaudojama.Kaina 85 LT. Turiu dokumentą, kad pirkta iš Ikos internetinio psl. 866217536

kika
svečias

2012-02-02 13:32

Kokie atsiliepimai butu apie patentuota deginto molio pudra - egipto zeme ? 

bandžiusi
svečias

2012-02-19 14:12

Turiu Bikor senojo gaminimo 'egipto žemę'. Nors naudoju retai, bet man ji patinka. Tačiau ji nėra natūrali, ji pagaminta parabenų, naftos produktų ir silikono pagrindu, nors sudėtyje yra ir sviesmedžio bei simondsijos aliejaus, vitaminas E. Tad toli gražu tai nėra natūralus produktas. Šiuo metu atsirado naujos kartos 'egipto žemė'. Nesu bandžiusi, bet sudėtis jau arčiau natūralumo: Cornstarch (kukurūzų ištrauka), Mica (žėrutis),Titanium dioxide (kosmetikoje-saulės spindulių faktorius SPF6), Iron oxides: red, yellow, black (geležies oksidai suteikia produktui spalvą), Fragrance (kvapai). Nors rašo, kad nekemša porų, tačiau sudėtyje esantis kukurūzų krakmolas (cornstarch), pasak medicinos ekspertų, kai kuriems žmonėms gali suerzinti odą, o taip pat jis kemša poras. Tad ar ši 'naujos kartos egipto žemė' yra geresnė? Savo sudėtimi tikrai geresnė, o poveikiu, būtų malonu, kad pasidalintų jau bandžiusios. :)

Giedre
svečias

2012-03-24 11:44

As ieskau pirkti senos kartos ez su parabenais, sveikesne veidukui galbut yra naujos kartos be parabenu (taciua manau taip pat kemsa poras kaip ir senoji) kur  butu galima gauti senosios ez? man jos spalva daug grazesne

Kristina
svečias

2012-04-29 16:02

Merginos, gal galetumete patarti kaip teisingai ir kuo reikia naudoti sia pudra? nes man nelabai pavyksta isgauti lygu vientisa pavirsiu. Iseina tai dememis tai per tamsiai, gal kazkas turejo tokiu sunkumu? Aciu

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2012-04-29 16:50

Jei veido oda yra riebi, siūlyčiau pirma paprasta pudra padengti veidą, o tik po to teptis egipto žeme ;)

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Ievaceba
svečias

2012-08-10 13:37

Labas,

Aš tai egipto žemę pirku iš čia http://tikrojiegiptozeme.lt/2-egipto-zeme, daug pigiau nei Erdesoj, tai manau, kad verta. Plius sek akcijas grupiniam, jie dažnai paleidžia jas, todėl gali sutaupyt dar daugiau

larua
svečias

2012-09-27 21:13

sweikutes panos laukiu jusu ziniu labai gerai butu siaulietes kas turite bikor pudryte pirkta seniau pries kelis metus nes dabar nebe tokia sudetis man ji nepatinka rasykit man i tel 862123295 galite ir is toliau lauksiu labai!!!!!!

Joana
svečias

2012-11-02 13:03

Šeip nežinua kaip jūsų bet kadangi mano oda nėra pati balčiausia, todėl Egipto žemė man yra puikiai tinkama. Ji pilnai atitinka mano kūno atspalvį, todėl visiems patariu naudoti Egipto žemę pirkti būtent iš šio saito. http://tikrojiegiptozeme.lt/14-naturali-kosmetika

as
svečias

2013-02-05 11:15

Egipto žemė orginali yra tik vieno atspalvio ir tik vieno kiekio, o ne dvieju atspalviu ir dvieju kiekiu ten nera orginalas. originalai dazniausiai buna vaistinese arba ekologiskos kosmetikos parduotuvese. kaaina 120 lt. vienas atspalvis vienas kiekis, nes egipto zeme ji yra tokia, kad nuo jos kiekio uzsitepimo priklauso atspalvis, atspalvi jus pacios isgaunat tebdamos ja.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2013-04-24 16:16

Na, aš tai visada perku egipto žemę iš http://tikrojiegiptozeme.lt/2-egipto-zeme, kaina tai kaip ir visur apie 100lt :) Šiaip mano oda nėra labai nereikli, tačiau su šia pudra visos bedos išsisprendė :)

6

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Egipto žemė

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)