Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Egipto žemė
2

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-10-28 08:27

Yra CUP'e, taip pat Žvėryne salone-parduotuvėje Sakalų g. 6.

Manau, kad galima ir internetu nusipirkti, tik reikia per google pasirausti ;)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-10-28 08:47

O man dėl maskavimo dar kilo toks klausimas... Pas mane yra randelių ir dėmelių ant veido...Tai ar ta Egipto žemė jų dar labiau neišryškintų? O gal galima pradžiai maskuojančiu pieštuku pasitepti ir po to pudruotis??? O gal ant krempudros???

Ir dar, ar ji tepa rūbus? Įdomu ir kiek maždaug kainuoja

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-10-28 12:02

lady 2009 10 28

O man dėl maskavimo dar kilo toks klausimas... Pas mane yra randelių ir dėmelių ant veido...Tai ar ta Egipto žemė jų dar labiau neišryškintų? O gal galima pradžiai maskuojančiu pieštuku pasitepti ir po to pudruotis??? O gal ant krempudros???

Ir dar, ar ji tepa rūbus? Įdomu ir kiek maždaug kainuoja

dėl randelių - nežinau, kas ir kaip...rūbų netepa, bent man nėra buvę to...o kaina - apie 80Lt...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-10-28 14:07

Randelių nepaslėpsi paprastai, maskuojamosios priemonės gali dar labiau juos paryškinti, patyrę vizažistai, darydami vakarinį makiažą, randus tepa blizgančia pudra.

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2009-11-03 15:24

na o as turiu Egipto zemes pudra, bet ja pirkau per viena panele ir manau kad nusipirkau ne ta originalia, nes ji ziauriai drabuzius tepa, ir pati pudra tokia kieta atrodo, jos poveikis toks pats tik labai nepatinka kad tepa drabuzius, kai si pasibaigs galvoju nusipirkti ta is CUP pabandyti, ir pazeti skirtuma

egiptiete
svečias

2009-11-08 18:22

Sveikos merginos, as irgi esu isbandziusi egipto zeme, sekmingai ja naudoju jau kokius 5metus, nei tepa nei ka, viskas ciki, siaip jos spalva viena tera (Bi-kor), o idegio tamsumas priklauso nuo to kiek jos naudosite... as paskutini karta pirkau internetu garbane.lt , siaip pirma kart prekinausi internetu, ir likau patenkinta nes nemokamai pristate ir dovanu megineliu gavau visokiu ;) o kur jus esate pirkusios?

Coco
svečias

2009-11-09 11:37

As pirkau Sarmoj , paaiskino kuo skiriasi bikor ir ikos, tai issirinkau ikos- jos efektas matosi is kart o ne po keliu sekundziu todel lengviau nepadaugint, ir patare pirmam kartui pirkt butent sita. Tai kolkas patenkinta labai. Esu baltesne uz popieriu o siata pudra naudoju kaip skaistalus labiau, nu efektas nerealus. Tikrai patariu visoms ! Tai beje Bikor ir ikos yra ta pati ymone tik skirtingi filialai, vienas vokietijoj atrodo o kitas lenkijoj, man aiskino kadf buvo ta pati imone anksciau tik kazkaip ten skilo i dvi dalis, todel nei vienas is situ nera neorginalas, abi imones turi vienodas teises i recepta ta ;)

Nora
svečias

2009-11-09 18:19

O as Egipto zeme pirkau toj originalioje parduotuveje VCUP'e, bet man drabuzius tepa... tai irgi suabejojau ar originalas. Bet manau, kad nera tokio maskuojancio produkto, kuris visiskai neteptu rubu, juk siaip ar taip tai - spalva! Bet siaip esu labai petenkinta :)

ela
svečias

2009-11-09 18:55

As tai pirkau Litfarmos vaistinej,mokejau 110.Geresnes pudros neturejau,sakiau kai baigsis vel ja pirksiu.Beje labai taupi,as naudoju kieviena diena,o dabar tik puse nunaudojau tik :)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-11-10 08:53

Lady, kiek suprantu (nes kaip tik savaitgalį apie tai šnekėjomės su draugėmis, iš kurių viena atlieka makiažus), Egipto žemė yra tik bronziatas, t.y. ją reikia tepti jau ant paruošto veido.

Iš pradžių veidas nuvalomas, tada tepamas makiažo pagrindas, kuris ir turi paslėpti randelius, spuogelius ir kitus slepiamus dalykus. O tuomet tik naudojamasi visomis kitomis kosmetikos priemonėmis, tarp jų ir Egipto žeme.

Na bent jau aš taip šią matematiką suprantu ir pati taip naudojuosi.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2009-11-10 10:55

as taip pat tepu paruosus veiduka :) nes mano oda linkusi riebaluotis, tad as naudoju kompaktine pudra, o paskui egypto zeme :)  Egiptiete, labai sudominai su garbane.lt, labai noreciau ir as pabandyti uzsisakyti, bet niekada nemeginau :)

Egiptiete
svečias

2009-11-10 20:52

na as irgi netycia atradau ta parduotuve skaitynedama internete forumus, ieskodama kur pigiau, tai ir pabandziau. beje uz kiek jus perkate eg.zeme? as mokejau 110lt bet gavau dar nuolaida 3%. manau ok ;) kazkaip ziuriu Lietuvoje irgi galima isigyti greiciau ir pigiau internetu, pagal uzsienio pvz einam :) as tai naudoju be pagrindo, vien egipto zeme, man tai ir taip uzmaskuoja, na aisku randeliu nera, bet jei koks spuogelis, tai ta pati spuoga pamaskuoju su krempudra, o po to egipta dedu :)

egiptiete ;D
svečias

2009-11-12 11:09

Sveikos, as taip pat naudoju egipto zeme, neisivaizduoju geresnes pudros uz ja, o del drabuziu tepimo taitamsiu rubu ji netepa, bet va pvz baltus marskinukus tepa, juk tai normalu, pirkau ja kirpykloje, mokejau 110lt :}

2009-11-12 11:41

Tai kaip suprantu , tai tą Egipto žemę galima tiesiog kaip skaistalus naudot :) . Aš tai pirmiausia visada su krempudra pasitepu veidą, o po to tokiais skaistaliukais, tai vietoj ju tiesiog patept Egipto žemės... O įdomu, kiek laiko galioja ta žemė??? Nes jai aš menkais kiekiais naudosiu, tai gali ir pasent tikriausiai

Egiptiete
svečias

2009-11-12 22:16

na siaip as naudoju ne kaip skaistalus, ne jie siaip ne skaistalai, tai visam veidui... as naudoju jau seniai, kaip minejau apie5m. tai man liuks, jei noriu tamsiu padengiu daugiau, jei ne, maziau, jos uztenka laaabai ilgai, jei dazysies kiekv diena, tai uzteks trumpiau, o jei ne kiev diena, tai as naudojau apie3 metus tai toks pirkimys uz 106 lt vertas, ;)

2009-11-13 11:10

tai kaip suprantu šita Egipto žemė galioja ilgiau nei 3 metus... O gal ji be galiojimo?? Tai vis tiek turi būti parašyta...Tiesiog šiaip sudomino, nes neplanuočiau jos tepti kiekviena dieną, o bijau, kad nepasentų

Agne
svečias

2009-11-13 23:36

Sveikos merginos. Ieskojau info apie EZ ir radau jusu pokalbius. Ar patartumet sia pudra naudoti kai oda nera lygi, linkusi i spuogelius. Gal kaip tik isryskes visi trukumai? Gal EZ rekomenduojama naudoti tik lygiai odai? Bijau atrodyti juokingai

diana
svečias

2009-11-14 19:03

Edipto zemes pudra,pirkau Vokietijoje.Anksciau buvau pirkusi Lietuvoje,tai isnaudojau per 2 metus.Pudros tokios pacios,tik ipakavimas Vokiskas skiriasi.Siai pudrai-teikiu pirmenybe,kiek esu isbandziusi pudru,si geriausia.Lieku istikima jai.Kas nebandet,rekomenduoju,nenusivilsit tikrai,jos labai nedaug reikia tepti,nes po liek laiko ji patamseja dar biskuti ant veido.

Egiptiete
svečias

2009-11-14 19:38

na jo, as irgi tik uz ja, nes uztenka ilgai ir super efektas, kad ir spuogu buna, tepu, neisryskina, matosi tiek, kiek matosi su kita kokia pudra. moketi 106lt verta, nes naudosi ne metus... :)

o tai kiek vokietijoje kainuoja? idomu :)

markita
svečias

2009-11-15 23:12

na as jau naudoju 2 metai ta pudra egipto zeme,,esu patenkinta ja labai be to yra ir kita tos firmos pudra kuria galma naudoti sausa-slapia kempinele...(kompaktine)gyre man kosmetologe ja labaireiketu pabndyti,,

2

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Egipto žemė

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (13)