Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Egipto žemė
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-16 23:02

Cituoti(Afrodite @ Jan 16 2007, 08:39 PM) 6330
aš jau nusipirkau egipto žemę,bliuską ir mergytei suknelę

Egipto zeme negaliu atsidziaugt nors turiu dar tk pusntro menesio super dalykas bet aisku pirma diena nemokejau net normaliai pasipudruot galvojau sakes bet jau kita diena igudau dar ir sepetuka erdesos kartu isigijau labai fainas

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-17 10:06

aha aš nuo anksčiau turiu irgi šepetuką iš erdesos,nu daiktas tai superinis,jau ir vakar išsitepliojau ir šianidne,o dar apskaičiau,kad dar ir spuogus gydo,turi įvairių gydomųjų savybių,tai išvis fainiai

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-28 21:18

Cituoti(Afrodite @ Jan 17 2007, 10:06 AM) 6349
spuogus gydo,turi įvairių gydomųjų savybių,tai išvis fainiai

o jei oda i sausuma ar Egipto zeme jos dar labiau neissausina? beje kokia jos kaina ir kur yra pirkti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-09 20:05

jau kelis menesius skaitineju goole's pakrascius apie ta Egipto zeme , bet kai baigesi pudra, neisdrysau pirkti ir nusipirkau kitokia, bet dbr esu nusprendusi kai baigsiu turima, tikrai reiks pirkti- tiek daug geru atsiliepimu internete!
pamaniau, gal ir is jusiskiu kas tokia bandet ar naudojat, o gal siaip ka zinot, pasidalintumet?

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-09 21:47

naudou jau 2 metai,vos nekasdien,labai patinka,aišku reikia mokėti užtepti,nes jei per daug tai rudoka ji, taip neįsivazduoju gyvenimo be jos,jokių kitų pudrų nenaudoju ir nesiruošiu bent kolkas naudoti

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-10 06:59

o jus vaikstot i soliariuma? nes kai pasiziuriu, man ji tookia tamsi, mastau kad neatrodyciau po to kaip su ruda kauke

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-10 19:05

ten reikia su ja atsargiai,nes po keleto minučių išryškėja ji,tai reikia čiut čiut ir palaukti
aš vaikštau karts nuo karto į soliariumus,bet aš ir taip nesu baisiai balta

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-14 22:55

tai wisokia pudra reikia ismokti tinkamai uztepti bet kaip ji, prisitaiko normaliai prie odos? pwz ar tinka swiesiaodems? be to juk yra dwieju firmu: ikor, bikor- ar kaip ten

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-22 12:52

Cituoti(voveryte @ Apr 18 2008, 08:19 PM) 26169
niu manau jei ja tepsis super baltaode,tai kaklas lb baltas bus ir juokingai atrodys

Tai reikia ne tik veidą teptis, bet irkaklą, o jei drabūžis atviras, tai ir dekolte sritį patartina papūdrinti

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-04 11:17

Aš neseniai sužinojau, kad Egipto žemė netinka toms, kurių veido riebi arba mišri, nes "į Egipto žemės konsistencija pakankamai "sunki"- tai yra sviestmedžio sviestas, jojobos aliejus - tai yra komponentai kurie nelabai tinka mišriai/riebiai odai ir gali kaip tik ją apsunkinti ir sudaryti palankias sąlygas užsikimšti poroms" (kosmetologės citata)

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-12 14:39

nu wa, nusipirkau as ta egipto zeme kolkas dar nepriprantu, kad nemaskuoja odos trukumu, bet idegio efektas man patinka, nes mano veidas sviesus, o nuo kuno dar soliariumas nenusiplowe..tai aciu diewui bent wiena pudra turi toki pati atspalwi kaip mano oda patinka, kad neatrodo kaip kauke, tik wa mano oda misri,tai islenda blisgesys ant nosies ir skruostu, bet prispaudziu serwietka ir wel gerai na dar nieko daugiau negaliu pasakyt, pora dienu tenaudoju

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-12 15:10

na nera taip kad nic nieko nemaskuoja, suwienodina weido spalwa, duoda sweiko idegio, bet spuogu ar randeliu tai nemaskuoja(cia is mano patirties), bet man patinka man erdesoj dirbanti kosmetologe papudrawo wiena plastaka, tai tarp kitos buwo ogogo koooks skirtumas: nesimato,kad butu kas nors tepta, tik graziai irudusi rankyte

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-12 15:13

priwalumai tik tie, kad deginto molio pudra-daug naturaliu medziagu, neuzkemsa tiek odos, kaip paprastos, jei nepersistengi-nesimato,kad deta pudros, nesijaucia ant odos, yra oda tausojanciu, nuo uv apsauganciu medzegu ir pan.

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-12 19:18

siaip kol as ta idegio efekta isgaunu, kokio man reikia, tai kokius tris kartus is eiles padengiu weida, tai jei nepadauginsi-tikrai nereiks ranku teptis

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-19 21:14

Nežinau, kaip su Egipto žemės pudra, bet kad su šešėliais vargas - tai faktas.
Taip turi mokėt dažyti, kad oho
Aš turiu kelis mėnesius ir tai dar sunkiai man einasi, kiekvienas potepis savo duoda..
Bijau pirkti pudrą bo tai vaikščiosiu visa plėmuota ne tik kad akių srityje, bet ir visas veidas

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 13:57

Labai nuostabi pudra. Yra 2 atspalviu. Naudoju jau 5 metus, ir net nezadu kitos pirkti. Seniau pirkdavau tamsesnia, bet neseniai nusipirkau sviesesne, ir visai naturaliai atrodo. Nors pudra si ir brangi, bet tikrai verta tu pinigu

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-19 22:25

Cituoti(Turkish girl @ Jul 31 2008, 12:57 PM) 35315
Labai nuostabi pudra. Yra 2 atspalviu. Naudoju jau 5 metus, ir net nezadu kitos pirkti. Seniau pirkdavau tamsesnia, bet neseniai nusipirkau sviesesne, ir visai naturaliai atrodo. Nors pudra si ir brangi, bet tikrai verta tu pinigu

dwieju atspalwiu? hm... ji tik wienos spalwos
ta swiesesne matyt laikote presuota pudra wet&dry , ji siek tiek swiesesne, ji taip pat is tos pacios "egyptische erde", bet as ne apie sita kalbejau

as kalbejau apie http://www.erdesa.lt/index.php?option=com_...8&Itemid=10

o jus matyt apie http://www.erdesa.lt/index.php?option=com_...0&Itemid=12

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-22 18:11

Naudoju ją jau 3 metai turbūt, kai pirkau man pasakė, jei jau pabandysi tai pasibaigus butinai įsigysi dar kartą, nes po to be jos jau neįsivaizduosi kaip galima pasidaryti makiažą, tai ir atsitiko man
Bet čia jei ka ne krempudra, čia egipto žemė, ji tik suteikia odai gražų atspalvį, gali naudoti visos ir šviesią odą turinčios ir ne, jokio skirtumo, tik svarbu nepersistengti betepant ją, kad po to nebūtų per daug
Kitas geras dalykas, kad šito daikto užtenka ilgam, man asmeniškai apie metus

P.S. atspalvis būna tik vienas

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-23 20:58

teko girdeti, kad yra ir airijoj tik wa ar cia ta pti ar ne, tai nezinau, nes jau ir i lietuva visokiu klastociu priweza, reik tik ziuret kad neikistu nekokybisko daikto uz kokybisko daikto kaina

Egle
svečias

2009-10-27 17:41

o gal zinote kur butu galima vilniuje ja nusipirkti?

1

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Egipto žemė

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)