Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Kokiose internetinese...
1

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-09 08:38

Sveikos, manau si tema yra labai aktuali.. As per menesi internetinese parduotuvese paliekiu kruva pinigu... Is pradziu atrode, kad tai tik apsedusi lengva pirkimo manija, taciau dabar negaliu neatsidaryti kokio nors puslapio ir neapsishoppinti Norejau pasidometi ar daug yra tokiu kaip as, kurios negali gyventi be nauju skudureliu ar kosmetikos, nes palyginau kainas Lietuvoje ir Anglijoje, jos labai skiriasi...
Prisijunkite ir linksmai pabendrausime...

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-18 20:33

labas,na as tokiu patikimu parduotuviu nezinau,niekada nieko nepirkau internetu,nes man atrodo kad tai lb nepatikima

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-21 15:48

perku tik braškėse http://www.strawberrynet.com

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-21 15:59

Cituoti(Inesa @ Apr 9 2008, 08:38 AM) 25694

Sveikos, manau si tema yra labai aktuali.. As per menesi internetinese parduotuvese paliekiu kruva pinigu... Is pradziu atrode, kad tai tik apsedusi lengva pirkimo manija, taciau dabar negaliu neatsidaryti kokio nors puslapio ir neapsishoppinti Norejau pasidometi ar daug yra tokiu kaip as, kurios negali gyventi be nauju skudureliu ar kosmetikos, nes palyginau kainas Lietuvoje ir Anglijoje, jos labai skiriasi...

As taip pat anksciau maniau,kad tai tik lengva pirkimo manija.
Nezinau,man pvz.labai patinka...Aisku pasitaiko,kad kartais nenutaikai dydzio,tada tenka pardavinet,bet tai nekliutis.Nezinau,gal kada nors tai praeis,bet bent jau kolkas lygtais nenusimato

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-21 01:18

Sveiki,
man irgi patinka apsipirkinėti internetinėse parduotuvėse, esu jau keliose apsipirkusi, nenusivyliau.

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-28 22:31

Negaliu patykėti, kad braškės dar gyvos... Jie jau tikrai daug metų verčiasi prekyba internetu, bet jų kainos kiek didokos palyginus su kitom man žinomom parduotuvėm.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 11:13

Matau busiu ne viena, kuri e-parduotuvese palieka nemazai pinigeliu
prasidejo viskas nuo bilietu, knygu, buitines technikos, o dabar perku ir rubelius, apatinius ar net batus zinoma, pasitaiko kad nenutaikau, bet kazkodel tai manes nesustabdo

paskutini karta pirkau is:
deiza.net
intymipagunda.lt
24open.lt

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 11:18

paskutiniai mano pirkiniai dvi suknutes is victoria secret...nors seip tai nepasakyciau kad esu e-shop maniake tik vat batu,tai neperku, nes dydzio niekada nenutaikau

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 13:55

Cituoti(Rasiukas @ Jul 2 2008, 11:18 AM) 33151
paskutiniai mano pirkiniai dvi suknutes is victoria secret...

Gal nuotraukas parodysi? Labai smalsu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 15:43

niu bandau ikelti,gal iseis....sokoladines suknytes jau nebera tam puslapyje,tai kai pasipuosiu ir brangiausiasis nukeps nuotraukti,tada ikelsiu...
neiseina man niekaip

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 22:06

Cituoti(Rasiukas @ Jul 2 2008, 03:43 PM) 33189
neiseina man niekaip

Graži

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-30 22:00

niu vat atsirado ir mano sokoladine tai kaip ir buvau zadejus idedu nuotraukti

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-03 16:21

As taip pat perkuosi, nevisada bunu patenkinta kai pristato i namus - daznokai realiai kitaip atrodo, o perku drabuzius, apatini trikotaza...viena karta pirkau BOTUS , bet buvo per dideli tai stovi dabar...Na su internetiniu pirkimu yra rizikos, kad netiks ar ne taip stoves, bet galima grazinti(niekada to nedariau)..mano paskutiniai pirkiniai internete 3 sukneles(buvo progu tam)... jei mokeciau ikelti nuotraukas parodyciau

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-25 19:55

Sveikos, as tai perku kosmetika ir pan. http://boots.com ir http://superdrug.com Kaip minejau kazkur jau, tai yra labai senos ir patikimos parduotuves, tai tikrai neapmaus. O dar cia (ir dabar didelis ispardavimas - iki 65%, rimtai) http://kurtgeiger.com Nerealiai patogus aukstakulniai bateliai, ypac "Carvella" markes . Tik perspeju, reikia vienu dydziu didesnius pirkti! Tad, jei esate 37 dydzio - pirkite 38. Blogiausiu atveju, jei bus siek tiek didoki, padeli isidesite.
Tiesa, o del internetiniu apgavysciu - nejaugi jusu bankai nesiulo jokiu garantiju? Mano, pvz., jei prekiu negauciau ar kazkas nuimtu daugiau, nei as leidau, tai prigriebtu niekadejus. Syki uzsisakiau kazka is USA uz 100 doleriu, ir preke ko gero pasimete pakeliui, nes tai buvo normali komoanija. Taciau paskambinau bankui, jie man atsiunte kruva popieriu uzpildyti, tada iskart grazino ta 100 doleriu, ir pasake, kad darys tyrima, taciau jei paaiskes, kad siuntini visgi gavau, jie atgal ta 100 atsiims. Zinoma, kadangi siuntinio negavau, tai tas 100 man grazintas ir liko.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-11 21:29

negaleciau pasakyti apie save, kad labai daug pinigeliu palieku, bet man patinka tose internetinese erdvese smirineti ir ieskoti fainu, nematytu daiktu ir aisku geru kainu.. per ispardavimus galima labai neblogai apsipirkti. Man patinka la redoute, victoria secret, strawberry net, siaip daug ieskau per google, va vyras planuoja internetu uzsisakyti Kalvin Clein laikrodi, tai ieskom per google.lt.. Na o savo maziui pirkau kelis daiktus lietuviskoje internetineje parduotuveje, nes man pasirode pigiau http://www.babymarket.lt

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-26 17:09

intymipagunda-kokia gera parduotuve-tik gaila niekaip neatidaro man to puslapio.ten tokiu dalykeliu yra
ir sakyciau lb nebrangiai

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-20 23:23

Cituoti(Inesa @ Apr 9 2008, 07:38 AM) 25694

patarimas-tik nepirkit supermama.lt psl pas TARPININKES puikute ir eba ,ten kosmaras su jom

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2009-10-22 14:39

www.simka.lt,
www.deiza.net
www.open24.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2009-11-10 01:01

siulau apsilankyti www.jusujaukumui.lt

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-10 08:36

Internetas mane gelbsti, tik kai ieškau prekių savo rankdarbiams, mat mažuose miesteliuose beviltiška surasti net ir siūlų siuvinėjimui. Taigi mano mylimiausios parduotuvės Kasiulai, eRankdarbiai, Auksarankė, Dabstuole, Siuvinejimo magija.

Daug jausti, vadinasi, daug gyventi.

1

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Kokiose internetinese...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
nam