Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Kokiose internetinese...
2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-11-18 00:32

as pastaruoju metu stengiuosi daug kur naudotis kuo pigesniais variantai perkant butiniausius daiktus ir isnaudoti kiek imanoma ivairiausiu nuolaidu.. biskiuka apkarpe atlyginimus darbe, tai reikia pataupyt.. va kosmetikos ir parfumerijos niekada nepirkau internete. internete uzmaciau parfum express reklama ir susigundziau isbandyti kaip ten viskas veikia. likau patenkinta, nes isbandziau kvepalus, kurie prekyboje atrode per brangus, o cia va sutaupiau vos ne 100 litu ir kvapas lygiai tas pats.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-30 21:22

kartais perku knygas, bet rūbų niekada

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-01 23:28

aš rūbus La redoute ir forever 21

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-07-07 23:08

Knygas perku, bet nieko daugiau. Man prieš perkant reikia viską pačiupinėti

Brac
svečias

2011-12-28 23:39

Sveikos šeip apsipirkinėju internetinese parduotuvese nedaug. Kolkas daugiausiai teko pirkti varle.lt , o kitose tai tik šeip po koki kartą. Bet kas liečia buitinės technikos parduotuves, tai kai ieskai kažko prekybos centre pigesnės prekės net nededamos i vitrinas. O internete nusižiūri kad tokia preke jie turi sandeliuose ir užsisakai. Gauni ta pati daikta tik kad pigiau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-03-01 19:25

Aš iš čia http://www.iherb.com/ perku ekologiška produkcija šampūnus, kondicionierius, maisto papildus ir t.t.
Nebrangu, siunčia į Lietuvą. Pirmą kartą apsiperkant su nuolaidos kodu WOW080, galima gauti 5$ nuolaidą!

Ona
svečias

2012-04-03 13:37

Na pati tai tik elektronika iš varle.lt užsisakinėju. O rūbus mėgino užsisakinėt draugės bet labai nusivylė tai aš pati ir nesiryštu užsisakinėti. Na kartais dar buna kosmetika užsisakinėju internetu.

vita
svečias

2012-08-23 08:22

Pirkau papuošalus http://www.dovilespapuosalai.lt , likau patenkinta :)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2012-12-10 14:44

Dažnai perkam iš www.e-senukai.lt - patinka, kad greitai pristato prekes. Visada turi sandėlyje tai, ką matai el. parduotuvėje - nereikia begalinių susirašinėjimų kaip su kitomis el. parduotuvėmis - buvo, neturim, atvešim, pranešim ir pan. 

life is a highway, I wanna drive it all night long!  :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2013-05-14 17:30

Rubus pagrinde is asos.com ir sportsdirect.com

savo vyrui neseniai nupirkau papuosalu is stuffbox.lt, tai visai neblogai atrodo su odinem apyrankem jis ;D galvojau netiks ar nepatiks, bet viskas ok.

dar nieko yra papuosalu rojus papuosalams ir stilago arba membershop'as is kurio dar galima ir pinigeliu uzsidirbti, rekomenduojant prekes

http://dantu-balinimas.info

lisa360
svečias

2013-09-22 18:43

Aš dažnai http://www.allure-lingerie.com , pirkti internetu, dauguma kainą, už $ 10 ar mažiau, saugus ir efektyvus.

Milda
svečias

2014-07-25 12:10

Rekomenduojuo - www.suraskpreke.lt - čia vienoje vietoje galima išsirinkti norimas prekes iš daugelio el. parduotuvių

Tomas
svečias

2014-10-08 18:20

www.mobilusmiestas.lt

Rugilė
svečias

2015-01-12 15:52

Ona 2012 04 03

Na pati tai tik elektronika iš varle.lt užsisakinėju. O rūbus mėgino užsisakinėt draugės bet labai nusivylė tai aš pati ir nesiryštu užsisakinėti. Na kartais dar buna kosmetika užsisakinėju internetu.

rūbus pirkti internetu nėra nieko sudėtingo tik reikia žinoti tikslius savo matmenis, o varlė.lt radau ir patarimų, kaip išsirinkti tinkamus drabužius pagal figūros tipą.

Rugilė
svečias

2015-01-12 16:09

internetu pirkti drabužius patogu, nes visas asortimentas matomas "kaip ant delno".Neskubėdama galiu apžiūrėti kiekvieną prekę, pagalvoti ar turėsiu prie ko ją  priderinti. Įprastų drabužių parduotuvių minusas- kad turime apsispręsti tą pačią minutę, o internetinėje parduotuvėje patikusį drabužį galima įsigyti kad ir po kelių dienų.

Diana
svečias

2015-01-12 19:16

tikrai, varlėj labai faina - visko yra :) nors aš ten dažniausiai kokią nors techniką perku, prietaisus ir pan. Anksčiau vertinau pigu,lt, bet ten kažkaip pradėjo nebepatikti (ir pakuot ėmė prastai, ir kainas užsikėlė). Žodžiu, kiek perku varlėj, esu patenkinta tiek prekėmis, tiek aptarnavimo kokybe.

Di
svečias

2015-01-12 19:18

įdomu tai, kad čia dar galima ir papildomai užsidirbti - varlė moka už tuos, kurie ateina ir apsiperka per jūsų nuorodą :) ir tie pinigai niekur nepasensta ir nedingsta, juos galima išnaudoti savo pirkiniams. Tie, kurie patys užsiima kokiu nors savo verslu ir nori prekiauti, bet neturi savo internetinės parduotuvės, taip pat gali bendradarbiauti su varle.

beje
svečias

2015-01-12 19:22

kalbant apie pinigus. Pigu,lt taip pat siūlo užsidirbt, bet jų sąlygos prastesnės - pinigai, jei neklystu, galioja tik pusę metų, ir, bent anksčiau, kad jų gautum, perkant reikėjo atsiskaityti per elektroninę bankininkystę - tad atsisakyti prekės paskutiniu momentu, jeigu ji kažkuo nepatiko, jau nelabai patogu. Varlėj veikia kažkas panašaus į referalų sistemą PTC puslapiuose. Viskas, ko reikia - kad per jūsų nuorodą atėjęs žmogus ką nors nusipirktų varlės parduotuvėj. Aš tokios funkcijos daugiau jokioj parduotuvėj nemačiau :)

Avietinė
svečias

2015-01-12 21:59

Pirkdama buitinę techniką, taip pat esu linkusi apsižiūrėti pirmiausia gyvai prekes, ramiau viduj jautiesi, kai tokiu būdu pamatai, o ne vien nuotraukose. Apsipirkinėju varlėje, ten ir kainos pagal mano galimybes, ir aptarnavimas aukšto lygio.

Avietinė
svečias

2015-01-12 22:19

Rugilė 2015 01 12

internetu pirkti drabužius patogu, nes visas asortimentas matomas "kaip ant delno".Neskubėdama galiu apžiūrėti kiekvieną prekę, pagalvoti ar turėsiu prie ko ją  priderinti. Įprastų drabužių parduotuvių minusas- kad turime apsispręsti tą pačią minutę, o internetinėje parduotuvėje patikusį drabužį galima įsigyti kad ir po kelių dienų.

Visiškai pritariu!! taiklus pasisakymas taip gerai mane atspindintis.. :) Tikrai parduotuvėse nepasižiūrėsi taip ilgai ir tiek kartų kiek nori, to drabužio, o internetinėse - žiūrėk ir grožėkis į valias ;D
Jei rimtai, varlėje daugybė gražių drabužių už patrauklias kainas. Pirkau suknelę sesei Kalėdų proga, dar ir su nuolaidėle buvo ;)

2

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Kokiose internetinese...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)