Forumas > Sportas ir jo rūšys > Aerobikos ir kt. pratimų...
Eli.lt
Eli.lt

2008-03-13 13:26

Niu va, pagaliau pribrendo man pasiieškoti informacijos apie aerobiką internete
Vieną dieną besimatuodama drabužius, labai nemaloniai buvau nustebinta, kai pamačiau savo atvaizdą veidrodyje Pagalvojau, jei pati nieko nedarysiu, savaime niekas nesusitvarkys. Tad nusprendžiau sportuoti.

Mano žingsniai tokie:
1)pasisverti
2)išsimatuoti apimtis
3)Pasirinkti programą pagal kurią sportuosiu (planuoju ne rečiau kaip 3 kartus per savaitę)
4)Kartą per savaitę pasisverti
5)Kartą per 2 mėn matuoti apimtis
Prie viso to pridėčiau maisto derinimą... jokio keptuvėj kepto maisto+treniruočių dienomis daugiau baltyminio maisto (pvz:varškė, brokoliai, vištienos krūtinėlė ir t.t.) ir angliavandenių (pvz: kruopinės košės)

Pradėsiu nuo šiandien
Siūlau jums parsisiųsti medžiagą ir pasportuoti kartu
Dalinkimės įspūdžiais kaip veikia vieni ar kiti pratimai, kaip derinate maistą

Pradėkim!!!

Carmen Electra, mėgstamiausi HipHopo judesiai 20 minučių mokomoji medžiaga

Carmen Electra, fitneso pratimai 54 minučių mokomoji medžiaga, paruošta kartu su žinomu fitneso treneriu Michael'u Carson'u

Cindy Crawford "Suformuokite savo kūną" 98 minučių mokomoji medžiaga

9 minutės pilvukui 9 minučių mokomoji medžiaga

Kol kas tiek, bus daugiau

Sportuokime, būkime gražios, mylėkime savo kūną

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-03-25 12:50

Kadangi nuorodų nebeliko, keliu iš naujo :)

Aerobika su Carmen Electra fitneso pratimai, 54 minučių mokomoji medžiaga, paruošta kartu su žinomu fitneso treneriu Michael'u Carson'u

Cindy Crawford-shape your body 98 minučių mokomoji medžiaga

Carmen Electra, mėgstamiausi HipHopo judesiai 20 minučių mokomoji medžiaga

9 minutės pilvukui 9 minučių mokomoji medžiaga

Carmen Electra, striptizo pamokėlės 65 minučių mokomoji medžiaga

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2009-03-25 12:51

Kaip siųstis

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-11-06 11:51

merginos neduoda man 3 ir 5 nuosrodu atsisiusti .Ka daryti?

2009-11-06 15:33

Kai ilgą laiką nieks nesisiunčia failus, sistema automatiškai pratrina juos, kad neužimtų vietos serverye. Kai turėsiu laisvo laiko, įmesiu iš naujo ;)

:)
svečias

2009-11-11 12:41

Gal galima butu parisisut pati paskutini? Ten kur moko sokt stripitza. Nes man jo neatidaro. O kitus tai atidaro.

edita
svečias

2014-01-22 22:05

labas vakaras as ir noriu jas visas atsisiusti bet man isvis neivienos neleidzia

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Aerobikos ir kt. pratimų...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)