Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > FM GROUP kvepalai
2

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-16 10:28

cia ir yra didziausia klaida....as is drauges kaip imdavau,tai ir sakydavo,kad cia panasus..."atkurti" kvapai,nors tiesos tame mazai

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-16 10:31

ta va,platintojos irgi galetu sakyti,kad cia yra pakaitalas kažkurių kvepaliukų

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-17 08:06

nesu ne karto tokiu pirkusi ir jusu pasiklausius tikriausiai kad gal ir nepirksiu...tik vat seip idomu,o kaip kainos?turetu manau but per puse pigesnes?ar plesia vos ne kaip uz originalus?

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-17 08:22

uz 50 ml. mazdaug 40 lt

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-17 08:31

tai labai nebrangiai cia tada dar

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-25 22:31

as taip pat dirbu su siais kvepalais, jei tikrai sudomintu, rasykit A.Z.

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-05 19:44

jei zmogus nejaucia kvapo vadinasi jam jie labai tinka, man ir taip buvo, as nejausdavau o visi klausdavo kokie cia kvepalai skanus,as esu patenkinta, pati su jais dirbti pradejau susizavejusi, patikekit klientai grizta po kelis kartus

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-08 18:21

tai originaliu kvepalu analogai.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2009-09-07 19:10

Man kai už tokia kaina, tai jie visai patiko, o be to jie dabar dar pradėjo prekiauti buitinę chemija irgi sakiau reiks išbandyti.

http://public.fotki.com/juraciukas2/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 5

2009-09-16 12:48

as naudoju siuos kvepalus jie patinka.kvapas niekuo nesiskiria nuo originaluir laiko tikrai neblogai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-10-08 11:32

http://www.public.fotki.com.fm-group/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2009-10-11 09:51

Europoje sparčiausiai auganti parfumerijos kompanija siūlo aukštos kokybės identiškus patiems prabangiausiems aromatams kvepalus ir kitas parfumerijos priemones, buities apyvokos produktus.Kompanija turi paprastą verslo planą, kuris garantuoja didelį plėtimosi potencialą ir nemažas pajamas. Priviligijuotiems FM klubo nariams taikoma 30% nuolaida produktams, 3% - 21% komisiniai, kurie priklauso nuo jusu grupes apyvartos. Papildomi 8,5% nuo pasaulinio kompanijos pelno, kurie išdalinami Orchidejų klubo nariams, specialus apdovanojimai – Mercedes automobiliai. Nuostabiausia tai, kad nėra pardavimo kvotos. Išvystitos FM GROUP WORLD sistemos dėka Jums nereikia platinti- mėgaukitės patys ir skatinkite kitus tai daryti savo pažįstamus. FM GROUP gaminiai yra notifikuoti iratitikta Lietuvos higienos normos HN 62:2003 „Kosmetikos gaminiai: bendrieji reikalavimai, draudžiamos ir ribojamos medžiagos“ (Žin., 2004, Nr. 21-647) reikalavimus ir yra registruotikosmetikos gaminių duomenų banke (prieiga per internetą: http://www.vvspt.lt/kosmetika/ ). FMGROUP tiesiogiai bendradarbiauja su tarptautine parfumerijos laboratorija DROM ir Perfand, kas užtikrina itin aukštą kokybę.Kompanija garantuoja puikią motyvacinę programą, organizuojami išvažiuojamieji renginiai, seminarai, pasaulines web konferencijas. Tai puiki kompanija su puikiu produktu. Sveikinu visas, kurios tapote sios kompanijos ambasadoriais. visais klausimais apie kvapus galite kreiptis.

2009-10-18 21:17

Sveiki,

Noreciau siek tiek informuoti apie FM group kuriama produkcija. Si kompanija kuria zymiu kvepalu ( ir ne tik!) analogus. Kiek pati isbandziau sia produkcija likau labai patenkinta. Kvapai tikrai atitinka originalius kvapus, ilgai laiko ir yra zymiai pigesni nei tie, kuriuos galite isigyti parduotuvese. Taip yra todel, kad si kompanija neskiria pinigu brangiem ipakavimam, reklamai ir panasiem dalykam. Fm group produkcija tai nera vien kvepalai, galima isigyti ir daugybe kitu dalyku, pvz, jusu megstamu kvepalu pieneliu kunui, dezodorantu, duso zele ir taip toliau. Sie daiktai yra zmiai pigesni nei parduotuvese, taigi, jeigu jums negaila moketi 200 litu uz kvepalus, turbut pagalvojate ar verta pirkti kuno krema uz 100, kuri FM jums gali pasiulyti mazdaug uz 30 Ir tai tik vienas pavyzdys is daugelio. Is tiesu, sunku susidaryti nuomone nepamacius, nepauoscius ir nepaciupinejus
Pati platinu sia kosmetika, turiu visu kvapu pavyzdzius. Jeigu atsiras zmoniu, kuriuos tai sudomino, palieku savo kontaktus, nesidrovedami skambinkite ir klauskite, nesvarbu ar jus norite isigyti prekiu ar tapti distributoriumi, tikrai papasakosiu daugiau, pasistenksiu atsakyti i jusu klausimus

Lina: 865033181

Taip pat jei norite, galite teirautis elektroniniu pastu : ltarasonyte@gmail.com

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-13 12:01

na va man labai idomu.. pirkti internetu preke, tas pats kaip isigyte kate maise. Juk internetu as nepauostysiu ir nezinosiu, kurie kvepalai man patinka. Juk fm group kvepalai tikriausiai neturi kokios parduotuveles kur nors, kad galima butu realiai paziureti tuos kvepalus. ar as klystu? 

life is a highway, I wanna drive it all night long!  :)

Kvapni
svečias

2009-11-24 14:28

Aš kai paskaitau, ką lietuviai forumuose kalba - man išties baisu, kokie žmonės esame. Tie, kurie rašo neigiamus komentarus, dažniausiai nė žalio supratimo neturi nei apie produktą, kurį diskutuojama, nei, panašu, pagrįstos savo nuomonės.

Pripažinčiau nebent nuomonę "patiko-nepatiko" - subjektyvu ir tiek. Tačiau, kada skaitai, jog "neatitinka vardinių kvepalų", jog "smirda spiritu", kad "niekada neatitiks originalų" - nusišypsai ir nori nenori pagalvoji - 25-ojo kadro aukos...

Prieš vertindami, pasidomėkite, kokiu pagrindu gaminami vardiniai kvepalai, kokie čia diskusijose minimų. Ką reiškia pirmosios, antrosios natos. Kaip išvis atsiranda vardiniai kvepalai, kur jie gaminami, kas juos gamina, sertifikatai ir pan. Ar kuri iš čia pasisakančių kada bandėte pasidomėti, iš kur į Lt parduotuves atkeliauja kvepalai, kokį procentą parfumo deklaruoja platintojas ir koks išties lieka, kai atkeliauja į lentynas?.. ir t.t.

Galėčiau daug kalbėti ir pasakoti, bet kam reikia. Tiesiog pabandykite, jei jums kvapas patiks, - pirksite ir antrą kartą, ir trečią, ir ketvirtą. Kodėl? Paliksiu atsakyti visoms neigiančioms ;)

p.s. mano pirma pažintis su šia kopanija prasidėjo paprastai. Man buvo pasiūlyta kvepalų. Lentynose originalų iš duty free, USA ir pan. gulėjo nemažai. Pūtėme ant vienos rankos vadinamuosius originalus, ant kitos analogus, ir taip išbandėme per kelias dienas ne vieną.

Šiandien aš labai džiaugiuosi juos atradusi ir galinti sutaupyti per metus apie 1000Lt. Taip, tiek nemažai (t.y. kur kas daugiau) aš palikdavau už buteliukus ir mados namų užrašytus vardus...už tą patį turinį ;)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-12-14 18:54

manau dbr tinkamas metas pries pat kaledas pasinaudoti nuolaidelemis ir galbut rasti viena kita dovanele is kosmetikos ar parfumerijos :) vakar pamaciau, kad parfum express elektronineje prekyboje yra nemazai prekiu su nuolaida, o kas labiausiai su zavejo elizabeth arden  http://bit.ly/nuolaidos visai produkcija :)

life is a highway, I wanna drive it all night long!  :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-12-23 20:30

Šventės artėja,pinigėliai mažėja ;) siūlau žimių modelų namu firminius kvepalus, žemomis kainomis, tiek vyrams ,tiek moterims.Pradedant klasikiniais kvapais ir baigiant prabangia kolekcija...Prekiaujame kūno priežiūros prekėmis,ir namu buitine chemija.      Klausk ir bus atsakyta ;)

+37067612503
fmgroup2.tk@gmail.com

Justina
svečias

2010-02-09 00:28

as asmeniskai gavau juos dovanu ir isities patiko, netgi zmones is kompanijos nezinodami kokiais kvepalais kvepinuosi klause ar cia DKNI, buvau nustebinta nes is ties tai buvo tos firmos analogas. Anksciau pirkdvau originaliu firmu kepalus, bet pinigu isties budavo gaila, dbr kvepinuosi FM ir esu patenkinta, manau tik islavinta uosle gali atskirti kur tikrasis originalas. Netgi pati pradejau platinti, jei turit koki megstama kvapa isbandykit is fm ir pamatysit ar yra ryskus skirtumas tarp situ ir brangiu kvepalu. Visiems darau nuolaideles :) ) del info kreipkites 860668052. Kaunas

Raminta
svečias

2010-02-09 13:29

Dirbu sioje srityje ir zinau, kad FM group kvepaliukus gamina is to paties kvepalu koncentrato, kaip ir imone UAB MARCEL Lietuvoje. Tas pats koncentratras = tas pats kvapas, tik kainos skirtumas zenklus. Jei UAB Marcel kvepaliukai kainuoja apie 10-12 lt, FM group - apie 30-40 Lt. Beje ju galima nusipirkti IKI prekybos centre. Tai va :)

2010-03-17 20:04

sveiki,gal domina FRgroup firmos kvepalu analogai?tai puikiai originalo kvapa atitinkantys kvapai,issilaikantis apie6 valandas ir kas svarbiausia prieina ma kaina..nuo 40 iki 60 litu :) platus kvapu asortimentas tiek vyrisku tiek moterisku..siunciu i visus miestus :)

http://manodrabuziai.lt/narys/19326-sheepsenele parduodu rubelius

2

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > FM GROUP kvepalai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)