Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Nekenčiamiausi kvepalai
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-17 00:36

Buna tokių kvepalų, kurie erzina, svaigina, ir net galvą nuo jų skauda Aišku tailabai individualu, bet būtų įdomu sužinoti, ar kartais mano kvepalai nėra nemalonus aplinkiniams. Pati nemėgstu saldžių, rytietiškų...tai labai erzina:
Calvin Klein Euforia
Guerlain Shalimar
Britney Spears Fantasy

Jei kas naudojate neisižeiskit

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-17 13:09

Nenoriu nieko izeisti ar supykdyti , bet kadangi jau tokia tema...Negaliu pakesti jokios rusies Angel . Man kvepia per saldziai ir pigiai ( nekalbu apie finansine puse). Manau moteris turi kvepeti labai subtiliai, o Angel yra pernelyg issaukiantis kvapas

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-17 15:44

Cituoti(Mergaite @ Dec 17 2007, 01:09 PM) 23877
Nenoriu nieko izeisti ar supykdyti , bet kadangi jau tokia tema...Negaliu pakesti jokios rusies Angel . Man kvepia per saldziai ir pigiai ( nekalbu apie finansine puse). Manau moteris turi kvepeti labai subtiliai, o Angel yra pernelyg issaukiantis kvapas

jo man angel irgi ne, per saldus

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-17 17:43

Cituoti(auksine @ Dec 17 2007, 03:44 PM) 23883
jo man angel irgi ne, per saldus

Man irgi per saldūs.Aš saldžių iš viso nemėgstu

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-18 09:30

Aš ir nemėgstu saldžių, o Angel kažkada gavau dovanų. Tai ir stovėjo dėl grožio, dulkes rinko. Labai nemalonus kvapas ir jei mieste užuodžiu, lekiu nuo tokios moters kuo greičiau

Nemėgstu rožių, per daug gėlinių aromatų.

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-20 11:58

Nors labai daug kam patinka light blue by Dolce gabana, as ju nemegstu. O Cerruti 1881 Pour Femme po kurio laiko pradeda smirdeti lyg prakaitu.

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-20 15:12

Man labai neskanūs visi Britney Spears kvepalai... Pernelyg saldūs... Ir calvin klein euphoria tokie nelabai... Nemėgstu labai saldžių kvapų, dar gėlių kvapai tokie ne prie širdies...

Eli.lt
Eli.lt

2008-01-29 23:20

man ziauriai dvokia dauguma guerlain kvepalu, nezinau kodel bet galva nuo ju skaudet pradeda,labai sunkus kvapai

Eli.lt
Eli.lt

2008-01-31 14:30

nivea,buvo padarius kazkoki kvepenti vandeni,tai atsidave bent jau man muilu,ir tikrai ne paciu kvapniausiu ,buvo labai gaila savo pinigeliu,kuriuos isleidau,tam daiktui.... ....gal yra kam patiko,nenoriu nieko izeisti....

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-26 14:13

Man labai nepatinka agurkiniai, moliugu ir panasus kvepalai. Dar kai buna tokie "saldainiu" kvapai. Kai taip kvepia suaugusi moteris, atrodo juokinga, nes man tai grynai mazu mergaiciu kvapai

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-27 20:37

O man labai napatinka kvepalai "Šacherezada", nežinau ar jie dar gaminami, bet sovietmečiu jie buvo labai populiarūs. Tie kvepalai, kurios jus vadinat saldžiais, nė neprilygsta "Šacherezadai" va čia tai saldumas na nebent Shalimar jiems gali prilygti, bet kvapai iš tolo nepanašūs

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-28 21:26

o man calvin euforia labai patinka
o nepatinka pigūs kvepalai,tie pavadinimai tokie net nežinomi,papigiai tokie
ir kilie minau nepatinka darlin fu smirda jie man

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-29 21:04

o man tai Britney Spears - Fantasy patys skaniausi ir mylimiausi,tokiais ir kvepinuosi o nepatinka tai Paloma Pikaso kazkokie,tokie senobiniai ir lb jau astrus ir dolce gabana melyni fui fui

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-19 21:00

Nepatinka man taip išgirti Armani Code
Vos tik pauoščiau iškart toks atstumiantis kvapas.
Senai taip buvo..

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-22 15:46

oi papasakosiu nutikima viena.
nuvykau kazkada i kalvariju turgu.ten daug yra zmogeliu kurie pasistate stalu su dishovais kvepalais ir lenkiska papigiai kosmetika.laukiau vyro,tai kazkaip teko sustoti prie vienos is tu palatkiu.
mirsiu neuzmirsiu ,kai prieina moteriske-o jau tokia nevalyva -plaukai riebaluoti-palaidi(smirda kaip suo nemaudomas ) ,apsirengus kaip kaime einant i tvartus-na zodziu isivaizduojat.viskas butu tvarkoj -lai ji atrodo kaip nori,bet jau is saves tokia "ponia " lauze,kad net bloga ziuret buvo.gestai,kalba nulaizyta-kaip blondiniu is dviracio ziniu tai ji ir sako pardavejai-ar versachi kvepalu neturite? ir dar daug visokiu prabangiu firmu gaminiu teiravosi.
nu blin man taip juokas paeme -pardavejos vietoj as jai pirma sampuno ir muilo pasiulyciau...

kraupus vaizdas.realiai tai kiekvienas kvapas turi atitikti moteri,jos temperamenta ir panasiai.

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-02 17:44

Nesuprantu Chanel No.5

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 12:10

Nesuprantu kvepalu kurie yra saldus aisku neragauji gi ju ,bet ,ziauriai nepatinka saldus kvapai .Dievinu Magie noire !

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 12:31

nepatinka ir man visi saldus ir geliniai tokie kur senove smirda pas mus tokia pensininke ploveja dirba tai kvepinasi pastaraisiais kraupu..... Man patinka Carolina Herera 212.

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-05 18:10

Paskutiniu metu niekur nematau kur nusipirkti butent kvepalu ne deziko ir ne visokie kaip yra purskiami bonkutese ,o butent kvepalu prancuzisku ,manau tikrai esat maciusios Magie noire (Juodoji magija) va cia tai vescius ! :

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-05 19:40

as nemegstu bvlgary kavepalu kazkokia ziauruma

1

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Nekenčiamiausi kvepalai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)