3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 184

2009-11-18 10:07

As vietoj taves palaukciau pavasario. Nes dabar gelytes miego sezonas prasideda, tai ziema as ju net nebetresiu, o tik laistau , ir tai reciau nei vasara.

Mano pinigeliu medis dabar pas drauge auga, ir jai pinigelius nesa

Raukšlės žmogaus veide turėtų atsirasti vien nuo juoko

Eli.lt
Eli.lt

2009-11-18 10:21

O maniškis kažkoks labai principingas- pradžioj labai sunkiai augo, kai liko tik viena šakelė, draugė pasiėmė, atgaivino. Paskui pradėjo labai aukti. Vėl nustojo. Kai persikrausčiau, jam tai vėl labai patiko, išleido keleta storų, gražių šakų, paskui net sužydėjo.

Kiek aš ten tyrinėjau, tai lygtai yra du kereliai. Tai tas naujasis sveikas ir gražus, o senasis po vieną, po vieną visas šakeles nudžiovino. Bet taip įdomiai- viena visa nudžiūvo, kita nuo vidurio tik. Tai dabar bijau, kad ta naujoji nepradėtų tokių cirkų krėsti. Gal kam taip buvo ar žinot kas čia per bėda???

sandra
svečias

2011-04-03 14:57

man pinigeli padovanojo vyras per gimtadieni nes labai norejau tai vat mano pinigeliui jau 4menesei bet negaliu skustis nors ir nei karto neliejau trasomis jis labai graziai auga ir vis isleidzia naujus lapelius esu ji tik viena karta persodinus.o persodinau del to kad nebetilpo i vazona dabar pasodinau i daug didesni tai sakau labai grazei auga.

Lina
svečias

2013-05-11 10:34

o kodel mano Zamiokulkas verkia? ant lapu galu vandens laseliai? gal jam kas nepatinka. O siaip atrodo graziai, didelis, tamsiai zalias, storas.... :(

saulyte
svečias

2015-03-31 22:43

Pinigu medelis neverkia, tiediog kai laukia drėgna, lyja medelis turi savybe qnt lapeliu kaupt vandens lašelius.. taip pranesa apie lietu.. ber keista mano pinigu medis nekaupia laseliu, o draugės visada pries lietu buna su lašeliais...

Vaiva
svečias

2015-10-13 13:22

Pinigėlis pas mane jau beveik metrinis,pavogtas nuo ka-kokios įstaigos palangės, nusilaužiau saką, į vandenį, išleido ūsą ir pasisodinau, dabar vešlus ir didelis, tiesa metų jam gal 10.Vasarą jis balkone, nesvarbu koks oras, labai jam patinka atsigauna, suveši ir paauga pastebimai, žiemą ant palangės, nors jau pusę lango užstoja[ VYRAS BURBA].Priežiūra jo išties nesudėtinga, mėgsta jis vandenį tik negausiai reikia lieti,reikia nunešti nors vieną kartą per žiemą į vonią dušo galvute nupurkšti,persodintas jis tik 3 kartus, bet į kuo didesnį vazoną pasodini tuo labiau jis pučiasi,mėgsta kad apskabyti  nugeltusius ar geltonuojančius, nudžiuvusius lapukus,ir apkarpyti šakas priduoti medžiui formą.taigi medis namuose ir pinigai namuose.

Donatas
svečias

2016-09-02 19:06

Turiu pinigų medį ,mano katike sukandžiojo porą lapų ir sustojo augti augalas , ką daryti.

In
svečias

2016-10-08 16:12

Taip turiu net 2 pinigėlius ir labai didelius.kekviena rudeli jie rasoja bet neilgai apie savaitę laiko.tai baigėsi prieš savaitę tai būtų rugsejo galas ir tai kartojasi kas met jau kokie 3 metai

3

Viršun ^ | Forumas > Flora ir aplinkos tvarkymas > Pinigu medis

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (17)