Forumas > Veido priežiūra > Makiažas
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-01 13:48

nezinojau kur atidaryti sita tema
siaip as pati kasdien nesidazau (nebent blakstienas tusu paryskinu), bet kadangi arteja sventes, norisi graziai atrodyti, taigi butu faina, jeigu cia parasytumete kokiu makiazo paslapciu ir patarimu is patirties, nes, nors internete pilna pamokeliu, ne viska namu salygomis paciai lengva pasidaryti
o as savo ruoztu ikeliu kaip pasidaryti "padumavusiu" akiu makiaza, pati bandziau ir sakyciau visai neblogai pavyko
taigi patarimai cia
jeigu kartais pradingtu

Visažistės Jolantos pamokėlė:
„PADŪMAVUSIŲ“ AKIŲ MAKIAŽAS

„Padūmavusios“ akys tapo klasikiniu akių makiažo įvaizdžiu. Šis makiažas populiariausias ir dažniausiai atliekamas modeliams, garsenybėms ir kino žvaigždėms, nes tinka kiekvienai veido formai.
Renkantis akių šešėlių spalvą
Įprastos, tradicinės „padūmavusių“ akių makiažo spalvos yra juoda arba pilka. Tačiau taip pat naudojamos tokios mažiau ryškios spalvos, kaip violetinė, purpurinė, šokolado, kavos, ruda, vario, tamsiai žalia ir mėlyna. Rinkdamasi atkreipkite dėmesį, kad akių šešėlių atspalviai derėtų prie jūsų akių, plaukų spalvos, odos tono bei drabužių.
Kokios akių šešėlių spalvos jums labiausiai tinka?
Prie mėlynų akių tiks juodos ir žalios spalvos derinys, violetinė, purpurinė ir tamsiai mėlyna spalvos.
Prie žalių ir šviesiai rudų (lazdyno) spalvos akių tiks juodos ir pilkos derinys, tamsi chaki, tamsiai žalia, ruda, purpurinė ir slyvos spalvos akių šešėlių atspalviai.
Prie rudos spalvos akių tiks juodos ir pilkos spalvos derinys, vario, kavos ir rudos spalvos akių šešėlių atspalviai.

„Padūmavusių“ akių makiažui prireiks:
1. Kontūrinio akių pieštuko
2. Akių šešėlių: šviesaus, vidutinio ir tamsaus intensyvumo atspalvių (jų spalvos turi derėti tarpusavyje)
3. Akių tušo
4. Neutralios spalvos lūpų dažų
5. Skaistalų

Eiga:
1. Kruopščiai padenkite makiažo pagrindą.

2. Pasirinktu kontūriniu akių pieštuku brėžkite kontūrinę liniją. Gerai užbrėžkite iki voko raukšlės, kad neliktų aiškių linijų. Norint, kad akys atrodytų dar seksualesnės, kontūriniu akių pieštuku brėžkite vidinę akies liniją prie pat blakstienų. Nubrezta linija, issklaidykite teptuku.

3. Didesniu teptuku denkite šviesų šešėlį prie antakio augimo linijos.

4. Toliau naudokite pasirinktus vidutiniškai intensyvius akių šešėlius. Šią spalvą denkite nuo blakstienų augimo linijos iki voko raukšlės, tepkite šešėliais aukštyn.

5. Galiausiai naudokite pasirinktą tamsią akių šešėlių spalvą. Pradėkite nuo nubrėžtos pieštuku kontūrinės linijos ir tepkite šešėliais į viršų. Sujunkite apatinę ir viršutinę linijas, kurios turi sueiti kartu. Išlaikykite spalvos intensyvumą prie pat blakstienų augimo linijos ir ypač išoriniame akies kampe.

6. Blakstienas paryškinkite akių tušu.

7. Nepamirškite paryškinti antakių, kad išlaikytumėte balansą.

8. Lūpas dažykite neutralia spalva, jos suteiks „padūmavusių“ akių makiažui ypatingą įvaizdį.

9. Skruostus pagyvinkite rusvos ar persiko spalvos skaistalais.

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-03 22:03

oi jau "padumavusiu" akyciu makiazas man seniai patinka ne viena karta esu pasinaudojusi jo galia bet va namuose tai ji pasidaryt siek tiek sunkoka,na bet jei kas turi daug daug noro ir kantrybes rekomenduociau ir as si makiaza tokiam vakarui,kai reik visus pritrenkti zvilgsniu..

Eli.lt
Eli.lt

2008-01-24 19:33

aha sitas lb grazu o ka butent tiu nori suzinoti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 14:21

Ruosiuosi baliui, turiu raudona suknute. Manau, sis padumavusiu akiu makiazas gal visai tiktu. Tik kaip manote, kokie seseliai, ju atspalviai turetu buti pasirenkami? Seseliu neturiu, kadangi vienintelis mano makiazo irankis - tusas , todel ruosiuosi pirkti ir atvira pasiulymams.

Beje, ar zinot kur galeciau gauti juodu seseliu? Karta juos maciau, tik nepamenu kur. Idomumo ir pikantiskumo delei uzsigeidziau dabar ir pati

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 16:14

Cituoti(snekute @ Jul 9 2008, 12:21 PM) 33607

Beje, ar zinot kur galeciau gauti juodu seseliu? Karta juos maciau, tik nepamenu kur. Idomumo ir pikantiskumo delei uzsigeidziau dabar ir pati

juodus seselius as tai is maxfaktor turiu,tai tikrai sarmoj arba kristianoj turetu buti.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 16:33

as tai grynai juodu nepirkciau,nes su piestuku gali graziai pasidaryti,pirkciau tamsiai pilkus,beveik kaip juodi atrodo,yra ir droge maxfaktor

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 18:14

su pilku piestuku ir pilkais seseliais padumavusios akys atrodo super pabandyk

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-12 10:01

vat man toks dalykas super

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-12 10:10

man irgi labai labai grazu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-12 10:33

lb grazu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-12 20:12

man tai sitas grazus

ir sitas

ir dar tas

nors man aplamai labai patinka kai akys buna taip padazytos

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-13 14:28

tos rudai geltonos akys atrodo nerealiai gerai

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 13:41

As tai kiek bandau pasidazyti tamsiai akis, kazkaip nepavyksta o taip graziai juk atrodo juodai dazytos akys prie blondinisku plauku... bet kai uzsivarvalinu juodu piestuku akis, atrodau kaip nesveika

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-05 20:31

tai nebrezk storai..geriau su tamsiais seseliais daugiau bandyk..

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-06 22:01

Aš pvz esu blondinė, mėlynakė.. O naudoju tamsiai rudus šešėlius. Labai tamsius :) Ir atrodo nuostabiai. Tokios 'sunkios', gilios akys... Niam

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-04 16:48

patariu pabandyti akiu kontura skysta . o ne piestuka.
na bet cia kaip kam patinka.

pati ilgai praleidziu prie veidrodzio.
man makiazas turi buti tobulas.
velgi nesilaikau jokiu stilistu diktuojamu taisykliu.
tamsios akys ir raudonas lupu dazas pagrindinys derinys.
sakysit neskoninga?
as ciuoztelejus -man atleistina

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-04 19:37

kam pavyksta valio...
kam ne - reikia praktikos...
as tai vis dar praktikuojiuos

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-04 19:41

man dažniausia užtenka akių tušo ir šešėlių

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-05 19:28

O gal kas is merginu esate lankiusios megeju visazisciu kursus?

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-05 20:14

Deja ne.
bet pazystu dvi visazistes.
mena daro ant veido

1

Viršun ^ | Forumas > Veido priežiūra > Makiažas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (4)