Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Lakas: matinis ar perlas?
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-11 19:46

Koks jums labiau patinka lakas: matinis ar perlamutrinis, ar šiek tiek perlo?

Pastebėjau, kad paskutiniu metu labai noriu sodraus matinio lako. Ant trumpų nagų.
Blogiausia tas, kad matiniai labai ilgai džiūsta ir dažnai "nuvažiuoja", nes nebesulaukiu, kada išdžius. Kartais džiovinu virš pusvalandžio, bet vistiek nusidralina.

Paskutiniu metu po manikiūro iš vis nebelakuoju, nes perlo nebenoriu, o matiniam - gaila laiko.

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-11 20:39

va katik peržiūrėjau savo nagų lako atsargas tai maždaug vienodai pas mane yra ir tų ir tų, o lakuoju priklausomai nuo nuotaikos ir nuo to kur einu

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-12 13:14

Man, kaip šarkai labiausiai patinka blizgūs lakai, nors savo "arsenale" turiu ir matinių

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-12 18:36

Paskutiniu metu retai ir lakuoju nagus-neturiu tam laiko! Kartais po manikiūro nulakuoju šviesiu blizgiu laku-greitai džiūsta,tik kad trumpai laikosi... Kartais nusilakuoju bespalviu,nors ir ilgokai džiūsta,o ryškius naudoju retai-neturiu kantrybės laukti kol išdžius Reikia kada atrasti laiko ir pasidaryti prancūzišką manikiūrą-man jau taip gražiai jis atrodo O ir užtrunka ne taip jau ir ilgai. Tik kad formelių nebeturiu-reikia kada lėkti nusipirkti

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-13 14:54

Aš daugiausiai turiu perlamutrinių. O paskutiniu metu pamėgau nagus tik nupoliruot. Blizga kaip bespalviu laku nulakuoti. Ir džiovint nereikia...

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-13 21:31

o aš nagų išvis nelakuoju kai lakuodavau, labiau patikdavo perlamutrinis lakas

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-13 21:38

lis, bet dažnokai poliruojant plonėja plokštelė ir nagas silpnėja.. O šiaip nupoliruoti ir man labai patinka

Man perlamutriniai irgi gražu, bet kartais norisi alternatyvos.

Labai nepatinka pigus perlamutras, kai atrodo kaip, aš vadinu, bananų pardavėjos. Anksčiau taip vadinavau, kai buvo mada lauke vaisus pardavinėti.

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-27 16:32

Turiu vieną matinį ir vieną su perlamutru, juos tarpusavy ir kaitalioju,o ,šiaip, dažniausiai naugus trumpai nukerpu ir padažau skaidriu laku,taip man gražiausia.

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-20 16:23

Cituoti(išlepinta @ Nov 11 2007, 07:46 PM) 23235
Koks jums labiau patinka lakas: matinis ar perlamutrinis, ar šiek tiek perlo?

Pastebėjau, kad paskutiniu metu labai noriu sodraus matinio lako. Ant trumpų nagų.
Blogiausia tas, kad matiniai labai ilgai džiūsta ir dažnai "nuvažiuoja", nes nebesulaukiu, kada išdžius. Kartais džiovinu virš pusvalandžio, bet vistiek nusidralina.

Paskutiniu metu po manikiūro iš vis nebelakuoju, nes perlo nebenoriu, o matiniam - gaila laiko.

Galvoju jog neturiu pimenybes niekam, ir toks gerai ir kitoks, bet dabar tai aplamai nelakuoju, labai retai kada išeina palakuot nagus kažkaip nera noro. Bet gal gražiausiai tai kd blizgetu.

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-18 20:39

ai man db koks pastelinis,seip lb nuo nuotaikos priklauso tokie balti su ruzavu patinka

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 17:02

Šį sezoną paskutinis mados klyksmas - perlamutras

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 19:16

tei gerai,nes tokiu daugiausiai turiu

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 22:25

O aš dabar kai pagydžiau nagučius tai naudoju bespalvi pagrindą

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 23:11

o panales ar lakuojat nagus neoniniu laku ,kai einat i kluba?

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-21 12:15

Cituoti(voveryte @ Apr 19 2008, 11:11 PM) 26310
o panales ar lakuojat nagus neoniniu laku ,kai einat i kluba?

nepatinka man neoninis, bet per klaidą esu įsigijusi staigiai parduotuvėj nusičiupau maždaug patinkančią spalvą (tokia šviesi, neutrali, dar plius nuolaida buvo ). ateinu į darbą, kadangi dirbu su pinigais, naudojam spec. lempą pinigams tikrinti. tai va, įsijungiu lemputę ir vos nenukrentu nuo kėdės - mano nagai ryškiai šviečia tą laką sunaudojau, nes spalva visai simpatiška buvo, tik į darbą eidama nebesilakavau su juo, nes erzino šviečiantys nagai

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-21 18:34

Cituoti(*MiAu* @ Apr 21 2008, 11:15 AM) 26629
nepatinka man neoninis, bet per klaidą esu įsigijusi staigiai parduotuvėj nusičiupau maždaug patinkančią spalvą (tokia šviesi, neutrali, dar plius nuolaida buvo ). ateinu į darbą, kadangi dirbu su pinigais, naudojam spec. lempą pinigams tikrinti. tai va, įsijungiu lemputę ir vos nenukrentu nuo kėdės - mano nagai ryškiai šviečia tą laką sunaudojau, nes spalva visai simpatiška buvo, tik į darbą eidama nebesilakavau su juo, nes erzino šviečiantys nagai

koks geras as isivaizduoju,kap ossigandai

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-03 20:55

pas mane tai daugiau blizgus lakiukai, bet yra ir matinio keli buteliukai

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-11 21:31

Cituoti(arveda @ May 3 2008, 08:55 PM) 28644
pas mane tai daugiau blizgus lakiukai, bet yra ir matinio keli buteliukai

pas mane tai visokiu yra,ir dar puse uzdziuvusiu ir aisku tu kurie graziausi,snd nusipirkau baltos spalvos nagu laka,bet paisymui pirkau,tai reiks pabandyti gal ka pasipaisyti

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-19 21:10

Man labai priklauso nuo nuotaikos..
Labiausiai mėgstu parlamutrinį baltą nagų laką..

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-07 16:09

Cituoti(agn @ Jul 19 2008, 09:10 PM) 34345
Man labai priklauso nuo nuotaikos..
Labiausiai mėgstu parlamutrinį baltą nagų laką..

O man atrodo,kad perlamutriniai lakai daugiau tinkantys moteriskems virs 50...

1

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Lakas: matinis ar perlas?

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)