Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Nagu stiprinimo priemones
5

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-08-26 14:53

Na reiks man parduotuvėj pasikonsultuot, gerai, kad pardavėja giminaitė beveik, tai nebando prakišt prekės, o normaliai pataria.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61

2010-08-26 15:41

Taip ir naudojau nes kai nusipirkau visa naudojimo eiga pasake :) tik labai nervindavo tos tepliones :D reiks pamegint Giedres patarto stipriklio :) o kurioj parduotuvej jo rast? ar visur tokiu yra? :D

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-08-26 17:24

Aš pirkau per savo manikiūriste, nes čia kaip ir profesionali kosmetika. Bet dabar mačiau, kad vis atsidarinėjančiose profesionalios kosmetikos parduotuvėse tikrai yra. Tarkim, Kaune Akropolyje tikrai yra.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

ewka
svečias

2010-10-06 20:05

laikas ir man pasisakyti ,kaip ir daugelio jusu mano naguciai  taip pat silpni ,luzinejantys ,sluoksniuojantys,taciau  jie tokie buvo gal pries kokius 2 men ,per tjuos 2 men as nagus stiprinu is oriflame nagu serumu sunaudojau du tjuos serumus ir mano naguciai tikraj sustiprejo .Nemaniau kad sis dalykas pades tokiems mano nagams ,bet kaip pasirodo jis teigiamai veike nagucius.Dar pries savaite drauge pasiule panaudoti du aliejukus  ,taciau gaila kad lietuvoje ju nera pirkti ,nes draugei pusesere parveze is anglijos .Pavadinimas Technic cuticule oil,ir Technic cuticule remover .stebuklingi aliejukai ;) nagai tapo tvirtesni ,grazesni ,tiesiog vaizdas ziauriai pasikeite o ir greiciau augt pradejo,tikraj nenusivyliau. :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-10-11 11:05

O man Avon nagų stipriklis padejo. Naudojau menesį laiko ir tikrai yra neblogas rezultatas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2011-02-01 15:02

nagus stiprinu nagu stiprikiu pirktu fairness genera

Copine line paris - prancuziskas, ma labai padejo, na ir dar vitaminus geriau :)

o apie stiprikli stai ka raso

Intensyvus nagų stipriklis. Ši priemonė suteikia natūraliems nagams tvirtumo, nagai atgaivinami, atnaujinami, tampa atsparesni,mažiau lūžinėja ir skilinėja. Naudoti nagų stiprinimui kasdien,bet ne ilgiau kaip 15 dienų kartą per tris-keturis mėnesius.

Kataloge galite rasti ir kitu priemoniu nagams

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2011-02-01 15:43

Mano nagai labai sustiprejo,kai pastojau ir nebelakuodavau nagu .Po gimdymo jau praejo 2.5metu,bet nagu lakuoti neatsiranda noras.Pries miega patepu avokadu aliejumi ir naguciai liuks

Lotta
svečias

2012-01-11 15:57

O as tai turejau tiek tu stiprikliu,visokiausiu nuo nail teko,umnoj emali,ir tiek pinigu isleidau kad galeciau visa salona parupinti priemonemis,o nagu kaip nera taip nera,tai iseitis buvo viena padengti savo nagus geliu,irgi prabanga, bet uztai yra vaizdas ir yra nagai.

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2012-01-20 11:25

Tai gal neteisingai juos naudojai? Ar tepdavai kasdien sluoksnį po sluoksnio? 

Be to, dar reikia šalinti ir kitas priežastis: indus plauti, dulkes valyti ir kt. tik su guminėmis pirštinėmis.

Kiekvieną dieną naudoti aliejuką, gerus rankų kremus. Jei aš sistemingai imdavausi "nagų gelbėjimo plano" - visuomet padėdavo.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

egle
svečias

2012-11-22 17:31

jau kuri laika naudoju aliejuka is Dr.belter. dbr jau galiu uzsiauginti ilgesnius nagucius, nebeskilineja tiek. tai kadangi ilgu labai ir nenoriu, man uztenka :) . jei kam idomu, cia galit pasiskaityti apie si aliejuka: http://www.sgklinika.lt/lt/e-parduotuve/dr_belter/intensa/nail_care_oil_nagu_prieziuros_aliejus

roberta
svečias

2013-09-28 12:06

Eli.lt 2007 11 07
Kaip stiprinate, priziurite savo naturalius nagucius!? Is vidaus ar is isores?
Plepam,rodom,giriames !
Siuo metu naudoju Nail Tek stiprinimo priemones:

Naguciai pastebimai stipresni ir ne taip greit luzta!

erlanda
svečias

2013-09-28 12:11

stiprinant naturaliai gerai yra vonele is citrinos ir nedidelio kiekio acto stiprina nagu plokstele :) galima suplaustyti citrina griezineliais ir i juos imerkti nagucius naguciais paliks baltesni ir stipresni :)

5

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Nagu stiprinimo priemones

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
nam