Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Nagu stiprinimo priemones
3

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-02 13:50

Cituoti(agn @ Oct 2 2008, 12:11 PM) 42445
Kiek žinau ta rusiška(amerikietiška) priemonė žymiai geresnė, nei Nail Tek
O ir pigesnė..

O kur sita priemone galima isigyti?Ar yra Lietuvoje?

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-16 00:07

Cituoti(Ledi @ Oct 2 2008, 02:50 PM) 42449
O kur sita priemone galima isigyti?Ar yra Lietuvoje?

Žinoma yra ir galima įsigyti. Jau net Sarmoje mačiau. Visur jos pilna. Tik nujaučiu, kad tuoj pradės gaminti ir vežti prastesnės kokybės tuos stiprintojus.. Nors iki šiol tai jie stebuklas nagams. Neatsidžiaugiu. Užsiauginu iki 4 dydžio nagučius savo, pas manikiūrininkę trumpinau iki 2 nes jau neįmanoma buvo, visur kliuvo..

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-18 16:07

Aš tik su visokiais aliejukais ir stiprikliais ir susitvarkiau nagučius, nes labai šerpetojo, skilinėjo, lūžinėjo

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-19 22:17

o as, zinokit, emiau ir nusipirkau ricinos aliejaus... prisiskaiciau kituose forumuose kad labai padeda, tai pagalwojau pigiai kainuoja, tai isbandysiu. juolab kad dar antakius ir blakstienas patepsiu, kad stiprintu ir jie neretetu
dar naguciams siulyciau pabandyt druskos woneles, i karsta wandeni iberkite walgomosios druskos (kiek norite, kiek negaila) ir pamirkykite 15-20 min nagelius, labai stiprina

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-22 22:36

apie druska irgi girdėjau, kad padeda

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-07 23:54

Cituoti(kata lina @ Jan 22 2009, 10:36 PM) 49244
apie druska irgi girdėjau, kad padeda

Tikrai sveika druskos vonelems nagams

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-08 14:13

Sveikutes,sita priemone daug kam padeda pastiprinti nagucius,bet reikia kiekviena diena teptis,aisku tingisi,bet grozis reikalauja auku

Sukurta naudojant maitinamąsias kivių ekstrakto medžiagas, elemijų ekstraktą, vitaminus A, C, E ir B5 bei kalcio kompleksą. Elemijų ekstraktas padeda saugoti nagus, o natūralių ekstraktų mišinys skatina nagų augimą juos maitindamas ir kondicionuodamas. Jau po trijų dienų nagai tampa stipresni ir auga pastebimai greičiau. Kasdien įmasažuokite į nagus ir odeles aplink juos.

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-08 15:01

Lorcike - kazka panasau turejau is oriflame nusipirkusi, kaip nagu aliejuka kuris stiprina ir neleidzia nagams luzineti. Is pradziu tepiau siuo tepaliuku tikrai atsakingai ir kiekviena diena, net po kelis kartus, bet kazkokio didesnio poveikio nepastebejau, neskaitant to, kad nagai labai blizgedavo

Labai mane sudomino jusu minima rusiska priemone. Kaip ji atrodo ar bent jau kaip vadinasi

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-08 15:38

Cituoti(angellxxx @ Feb 8 2009, 03:01 PM) 50035
Lorcike - kazka panasau turejau is oriflame nusipirkusi, kaip nagu aliejuka kuris stiprina ir neleidzia nagams luzineti. Is pradziu tepiau siuo tepaliuku tikrai atsakingai ir kiekviena diena, net po kelis kartus, bet kazkokio didesnio poveikio nepastebejau, neskaitant to, kad nagai labai blizgedavo

Labai mane sudomino jusu minima rusiska priemone. Kaip ji atrodo ar bent jau kaip vadinasi

Kiek zmoniu,tiek nuomoniu,nes kas vienai padeda,kitai galis visiskai netikti ir panasiai .Nes kiekvienos oda yra skirtinga ir reikalauja vis kitokios prieziuros

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-10 07:41

Teisingai
Stai kodel prienam nuomones, kad aklai tiketi reklamomis ir rekomendacijomis negalima Reikia ziureti kas TAU tinka

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2009-06-29 21:49

oi as tu aliejuku daug naudojau, nes naguciai buvo sustreikave... susitvarke labai greuit, dabra nebetaip intensyviai jais tepu. retkarciais... kremuku turiu visokiu - patepu :)  

Eli.lt
Eli.lt

2009-06-30 17:00

mano ir nagai labai silpni kazka reiks naujo keist,visi nagai sluoksniuoja luzineja,beto ir odeles labai greit atplysta,gal reiks ieskot tos rusiskos priemones o lietuvoje kur ja rast butent niekur nemaciau.

2009-06-30 18:03

man tas pats buvo. nuejau i Droga ir prisipirkau aliejuku - tepiau kasdien kaip tik prisimindavau. darbe po akimis pasidejau , taui klaviatura nuo aliejuku blizgejo - valytoja net viena diena nesuprantanti prasitare, kaip ja reikia nuvalyti

ir naguciai labai susitvarke... kur tik pamatau koki receptuka jiems pagrazinti, ta ir darau...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-06-30 20:10

dange1988 2009 06 30    

mano ir nagai labai silpni kazka reiks naujo keist,visi nagai sluoksniuoja luzineja,beto ir odeles labai greit atplysta,gal reiks ieskot tos rusiskos priemones o lietuvoje kur ja rast butent niekur nemaciau.

tos  priemones galima ivairiose kioskeliuose ieskoti - vilniuj - prie gelezinkelio stoties ---- tik as ja nelabai zaviuosi - nors esu bandziusi....man susitvarkyti nagus padejo - guminukai --- pasirodo, kad tuose saldainiuose yra daug zelatinos - o tai stiprina nago plokstele... :P

2009-07-01 00:39

o kiap su jais, tais guminukais? deti juos ant naguciu ? 

2009-07-01 07:38

ildivo 2009 07 01    

o kiap su jais, tais guminukais? deti juos ant naguciu ? 

megautis jais...valgyti...ypac vakarais - nekaloringi juk... :P

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-07-01 08:33

:D Kažkaip keistai skamba :D

Nagas gali būti silpnas iš vidaus arba iš išorės. Jei jis yra silpnas iš išorės - tai guminukai nepadės ;)

Geriausias vaistas, kaip kad ir sakėte - turėti "po akimis" kokias nors rankų, nagų priežiūros priemones.

Aš tarkim gumines pirštines laikau ir vonioje, ir virtuvėje. Kad nebūtų "ai, tingiu eiti pasiimti". Nes chemija nelepina mūsų rankyčių ir nagučių, oj nelepina

Aliejukai irgi keli - vienas virtuvėje, kai geriu kavytę rytais O kitas kur nors "vaikštantis", kai prisimenu, atsinešu, pasitepu.

Tas pats ir su rankų kremu: virtuvėje, vonioje ir miegamajame :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2009-07-01 14:57

Giedre 2009 07 01    

:D Kažkaip keistai skamba :D

Nagas gali būti silpnas iš vidaus arba iš išorės. Jei jis yra silpnas iš išorės - tai guminukai nepadės ;)

Geriausias vaistas, kaip kad ir sakėte - turėti "po akimis" kokias nors rankų, nagų priežiūros priemones.

Aš tarkim gumines pirštines laikau ir vonioje, ir virtuvėje. Kad nebūtų "ai, tingiu eiti pasiimti". Nes chemija nelepina mūsų rankyčių ir nagučių, oj nelepina

Aliejukai irgi keli - vienas virtuvėje, kai geriu kavytę rytais O kitas kur nors "vaikštantis", kai prisimenu, atsinešu, pasitepu.

Tas pats ir su rankų kremu: virtuvėje, vonioje ir miegamajame :)

su visai patarimais sutinku - tik...pasidalinau asmenine patirtimi, kurios, beje, nenuneigė nei viena manikiūristė...

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-07-01 16:01

o tai jei valgytum želė? Gi irgi panaši sudėtis? 

(nu bet vis tiek pati netikiu, kad apie tai šnekam :D   )

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2009-07-01 19:51

Giedre :)  siais laikais be pirstiniu dirbti (na, valyti vonias, tualetus, indus plauti su fairy ir t.t. ir pan.) su visokiais chemikalais - nusikaltimas ir saves nesaugojimas :)  

3

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Nagu stiprinimo priemones

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)