Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Akcijinės prekės
Eli.lt
Eli.lt

2007-10-04 14:50

Mano anyta pakvaišus dėl prekių, kurioms būna ackija. Ji net gali važiuoti pirkti į kitą miestą, kad tik būtų pigiau. Aš pati tuo netikiu visiškai manau, kad tai žmonių mulkinimas, kad tik nusipirktume kuo daugiau. Galbūt išimčių būna - nieko nesakau Vienas iš mano pavydžių: nusiperka mano mama kempinių indams plauti. Parašyta 2+1, atseit du perki, vieną kempinę gauni dovanų. Mano vyras pavarto, pačiupinėja, nuplėšia gražiai tą lipduką, o ten vokiškai aiškiai parašyta, kad 3 kempinės pakuotėje.

Gal aš neteisi? Jei taip, įrodykit, kad klystu.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-04 14:57

Na, nepasakyčiau, kad taip visur yra Pavyzdžiui mes apsiperkame vienoje maisto prekių parduotuvėje, visų prekių maždaug kainas žinom, tad jei pastebiu kokią akciją, beveik visada galiu pasakyti ar yra kainų skirtumas. Dėl drabūžių, avalynės, buitinės technikos, tai nesu tikra. Kartais pardavėjai sukčiauja... faktas kaip blynas

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-04 15:13

Nekreipiu dėmesio į akcijas, nes jomis nesitikiu

Cituoti(Vasara @ Oct 4 2007, 02:50 PM) 22710
Parašyta 2+1, atseit du perki, vieną kempinę gauni dovanų. Mano vyras pavarto, pačiupinėja, nuplėšia gražiai tą lipduką, o ten vokiškai aiškiai parašyta, kad 3 kempinės pakuotėje.

Panaši istorija nutiko ir mums. Tik ne su kempinėmis. Užsienyje pirkome gana žinomos ir vertinamos firmos gaminį iš 3 dalių. Pavertus į litus, kainavo 320Lt. Lietuvoje tos pačios firmos to pačio gaminio viena dalis (gaminio kodas ir t.t. atitinka) kainuoja 350. Anot pardavėjų, už tokią kainą dar gauni "bonusą" - antrąją rinkinio dalį. Trečią dalį, žinoma, reikia pirkti už papildomus 150 - 200Lt. Štai jums ir lietuviško verslo ypatumai Žinoma, pardavėjai iš pradžių dar bandė mus įtikinti, kad jie dirba sąžiningai, bet vėliau kažkodėl nutilo

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-05 12:15

na čia su tom akcijom tai kaip kur ir kaip kada kadangi dažniausiai apsipirkinėju Maximoj, tai čia ir pastebiu, kada akcija tikra ir verta pirkti, o kada tik akis dūmia

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-06 11:59

Aš dar esu pastebėjus, kad tą pačią prekės kainą parašo ant ryškaus ir didesnio lapo - ir taip ta prekė tampa akcijine

o gal čia užsuks kokios parduotuvės darbuotoja(-as)

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-17 09:28

Nelabai tikiu aš tom akcijom. Kartais būna šiokių tokių nuolaidų, bet tie visi bonusai - tai tikrai tik mulkinimas. arba visai nereikalingą daiktą taip įsiūlyt stengiamasi, arba išties tos prekės ir turėtų būti komplektuojamos kartu. Na, arba jų kaina abiejų sudedama, parašoma, tik antroji prekė pristatoma kaip "papildoma".

Ką padarysi, verslas, reikia suktis. O mūsų, pirkėjų reikalas - nesileistis mulkinamiems

Beje, kadangi asmeniškai gerai pažįstu vieną "Takko" darbuotoją, tai girdėjau, jog bent jau šioje parduotuvėje tai nuolaidos būna tikros (kas ir iš kainų akivaizdu). Jų politika - ne trūks plyš parduoti, o kad apyvarta būtų gausi, kad veiksmas būtų nuolat, o ne tik per tam tikrus sezonus. Taigi jie prekes keičia greitai, nuleidžia kainas, kad kuo sparčiau būtų išparduodamos senos, ir t.t. Aišku, ypatingos elegancijos ten nesurasi. Bet apsirengti tikrai visai nebrangiai galima

tikiu, kad kai kurios užsieniečių valdomos įmonės dirba taip pat (ko gero, panašiai orientuotos "NewYorker", "Bershka", "Terra Nova", "Orsay" ;) , bet tiesiog apie vienintelę "Takko" esu girdėjusi "iš kitos barikadų pusės"

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-28 22:40

daugelyje maisto prekių parduotuvių, tai akcijinės prekės tikrai nevertos dėmesio... Dažnai jau būna pasibaiges galiojimo laikas, bet pataisyta data irparduodama kaip akcijinės prekės.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-09 13:30

akcijos yra skatinimas daugiau pirkt.. aišku, tai dar ir dėl konkurencijos daroma..
tik tos nuolaidos kaikur būna taip.. daiktas vertas 100lt.. virš to 100lt užrašo 200, juos nubraukia ir še jums akcija

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-06 14:31

Galiu papasakoti apie Ermitaže vykstantį prekių "išpardavimą" Tėvai nusižiūrėjo toršerą. Rašoma, kad jis kainavęs apie 500 Lt, o dabar parduodamas "tik" už 300 Lt (tikslių kainų nebeprisimenu - čia tik apytikslės). Tuo tarpu Megoje tas pats toršeras be jokių akcijų kainuoja tuos pačius 300 Lt

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-07 12:30

Dėl akcijos ir akių dūmimo galiu ir aš pasireikšt.Vat važiavau į pvieną parduotuvę pirkt klaviatūros ir pelytės kompui.Tai vat paėmiau pelytę katros etikėtėje buvo nurodyta 79.99lt. paprašiau konsultanto patikrinti kainą,nes po ta etikete buvo 69,99lt. jis grįžo ir sako,kad ji jau 89,99 Tai vat išsišnekėjome su tuo konsultantu tai pasirodo viskas brangsta jau antra savaitė.Veiksmas vyko prieš 3 savaites.Ir ką?Ogi tai,kad dabar vyksta KALĖDINĖ akcija ir ši pelytė NET 20lt pigiau Galvojau nulūšiu iš juoko.Ot tai akcija atrakcija pabrangina,po to gražiai nuolaidą padaro.Sutikit ne kekvienas apie tai žino ir apsidžiauges,kad sutaupo nusiperka daigtą už jo realia kainą Vat taip mus ir mulkina
Nors ne visos akcijos vienodos, dabar PVZ vyksta 40-45[priklauso nuo parduotuvės] procentų akcijos žaislams,tai ten bent jau nuo realios kainos daroma nuolaida,o ne etikėtės po 10 kartų perklijuojamos.

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-10 16:10

Aš tikriausiai labai naivi, bet nesu niekada "užsirovus" va ant tokių akcijų
Gal pritarsiu čiučiundrai, kad jei lankaisi vis toje pačioje parduotuvėje - tada tiksliai žinai, kad ta prekė nukainota.
Arba perki tą patį gaminį (na tarkim kremą veidui) ir pamatai, kad jis pigesnis - va šitą tuomet jamam ir dedam į pirkinių krepšelį

Kažkaip perku reikalingus, o ne akcijinius daiktus. Bet žinau babulkų, kurios šiandien sėdi prie maximos durų, nes pigesnis aliejus, o rytoj prie iki, nes pigesnis tualetinis popierius.
Tikriausiai ne iš gero gyvenimo...

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-10 18:49

Cituoti(GiedreAdmin @ Dec 10 2008, 04:10 PM) 47305
. Bet žinau babulkų, kurios šiandien sėdi prie maximos durų, nes pigesnis aliejus, o rytoj prie iki, nes pigesnis tualetinis popierius.
Tikriausiai ne iš gero gyvenimo...

O kas joms vargšėms lieka daryt atidirbus po 30 ir daugiau metų mokėjo mokeščius ,o dabar pensijos siekia vos 600lt. ir tai čia nebloga jau.O mokeščiai dusina iš visų pusių tai ne koks lieka joms pasirinkimas vat ir perka viską kas nupiginta Gėda mūsu valdžios vyrams ir moterims turėtu būti

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-15 20:58

Maksima vilioja savo akcijomis, gal kam bus naudinga: http://www.maxima.lt/apie-imone/naujienos/...laiskis-081215/

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-30 21:20

visada peržiūriu akcijines prekes ir dažnai perku

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 8

2011-05-25 18:46

Svekutes, girdejau ganda,jog visa birzeli www.maudymukai.lt Italiskiems maudymukams 11% akcija su kodu TTVV

gh
svečias

2012-01-05 18:44

varle.lt akcijos televizoriam kompiuteriam ir plakikliam inchaliatoriam.

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Akcijinės prekės

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)