Forumas > Skundų knyga > Kaip mane apgavo...
Eli.lt
Eli.lt

2007-09-25 09:15

Galbūt daugelis pateko į praėjusį savaitgalį "Europoje" organizuotą lounge vakarėlį. Buvo keli tūkstančiai žmonių, buvo pilstoma ir vaišinama. Viskas tvarkoje. Programos vinis (ir be to plačiai reklamuojama interaktyviuose ekranuose) - kone visose parduotuvėse vienos nakties nuolaida šio sezono prekėms. Apsidžiaugiau kaip kvailė (parašysiu kodėl aš kvailė), maniau apsiprekinsiu nuo galvos iki kojų O dar keli kokteiliai mušė į linksmą apsipirkimo taktą V.ž. pats tas.

Ir ką jūs galvojate? Kaip ir visuomet - tas lietuviškasis noras visus pirkėjus laikyti kvailiais ir tokiu būdu pasidaryti normalų bizniuką.

Užsukau į vieną batų parduotuvę, kur iš tolo švietė -25%. Batai nepigūs, vien vaikiški kainuoja nuo 250 Lt. Renkamės "svajonių pirkinį su svajonių nuolaida" ir čia pat įvyksta konfliktinė situacija kitos pirkėjos ir pard. personalo. Konflikto esmė, kad ponia prieš šį renginį išsirinko sau patinkančius batelius ir visa patenkinta atėjo jų pirkti, žinoma, su skania nuolaida. Pasirodo, kad prieš tai ji įsidėmėjo kainą, ji buvo gerokai mažesnė. Dabar gi pradinė kaina stebuklingai per vieną dieną pakilo ir nuo jos paslaugus personalas padarė reklamuojamą -25% nuolaidą, praktiškai tos nuolaidos buvo gal 5% .
Mes nesibarėme, nes nežinojome patinkančių batukų iki akcijinės kainos, dėl to nebuvo nervų, džiaugėmės tuo, ką gavome. Pirma parduotuvė.
Toliau, dar gražiau...

Einame į sekančia parduotuvę, kuri plačiuose ekranuose įkyriai mirksėjo apie 20 proc nuolaidą.

Išsirinkau patinkančią prekę ir vėl visa patenkinta lekiu prie kasos, maža kas O ten manęs laukia siurprizas. Pasirodo, kad būtent šiai prekei reklamuojamos nuolaidos nėra. T.y. parduotuvė plačiai šventės metu reklamavosi, kad pas juos -20 proc , o realiai ta nuolaida galbūt galioja užpernykštėms prekėms (arba kaip mano vyras po to skaniai nepadoriai juokėsi: "panaudotiems ar pradurtiems prezervatyvams" ;) .

Tokiu būdu į trečią, ketvirtą, penktą parduotuvę kojos nekėliau, nes supratau, kad esu beviltiškai naivi ir kvaila, kuri tiki magiška reklama ir tiki, kad nors kartą prekybininkai bus sąžiningi.

Beje, prieš šventę parduotuvės nedirbo dvi valandas. Tam, kad pasiruoštų nuolaidų akcijoms. pamatėm, kaip jie "pasiruošė". Vienos pakėlė kainas, kitos stūmė užpraeito sezono prekes, o dar kitoms tiesiog nebuvo reikalo daryti nuolaidas.

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-25 10:17

tai tiesa, prieš kelis metus būdama studente dirbau batų parduotuvejė ir prieš "didžiasias nuolaidas" mes batų kainas pakeisdavom labai labai žymiai į viršų. t.y. labai paprasta...darant nuolaidą klijuoji lipduką su didesne kaina, o ne su mažesne...cha cha, na bet tai dar nieko.... žinotumete tikrąją batų ar drabužių savikainą!!!!! oi oi oi. paprastai ji kokiais 200 % mažesnė nei kaina parduotuvėje.

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-25 10:42

Ant batų perklijavo, o vat ant dėžių pamiršo Pati moteris batų parduotuvėje besipiktindama pirštu parodė.

Suprantu, kad pardavėjos nekaltos, kad gavo įsakymą iš viršaus. Bet esmė tame, kad tokio tipo versliukai yra pirkėjų žeminimas.

O kaip pačiai pirkti po to, kai žinai kaip daromos "nuolaidos"? aišku, kad pelnai fantastiniai, iš to gyvena, bet kai pelnai puikūs ir dar iš nuolaidų išspaudžiamas maksimumas.. Gal tikrai tada geriau pirkti Gariūnuose? Ten, sako, ta pati avalynė, tik kaip turguje dar gali gerai nusiderėti.

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-25 14:06

Aš taip pat dirbusi prekyboje ir galiu pasakyt, kad tokia pardavinėjimo metodika taikoma absoliučiai visoms prekėms. Dėl savikainos, tai kaip kur, priklausomai nuo prekių, nes yra tokių, kur pernelyg stiprisi neužsikelsi, nes bus per brangu mūsų rinkai.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-21 20:09

o as europoj buvau nusiziurejus batukus,panasiai pries metus gal ju kaina buvo netoli 200lt.po kurio laiko uzeinu vel i ta batu parduotuve ziuriu, tu ispardavimas, ir ka jus manot, tie patys batai jau parasyta beveik 300lt. o tipo isparduoda uz beveik 200lt. tai koks ten ispardavimas kaina tik uzkele, ir zmonees apgaudineja

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-22 15:15

Čia parduotuvių kasdienybė.

Bet sutikit, pikta, kai apvagia ir išdurnina vidurį dienos Kodėl negali sąžiningai verslauti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-29 12:23

Pati ne karta esu pastebejus tokius dalykus...Pvz.Akropoly Cipolino parduotuvej kriksto dukrytei donavu pikom medini arkliuka,tuo metu jis kainavo jei teisingai pamenu kaina 59Lt.Mazdaug po menesio(gal truputi daugiau)atejom pirkti arkliuka dukrytei,pamacius,kad visiem zaislam taikoma 20%nuolaida l.nudziugau...Pamaniau,oi kaip faina,kaip tik ant nuolaidos pataikem ir ka as pamaciau,ant arkliuko uzdeta kaina 69lt...Iskart supratu,kad pries akcja pakele kaina...Zinoma pikta pasidare,kad skelbiasi,jog vyksta akcijos,o patys pries tas akcijas kainas uzsikelia

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-29 21:22

lb lb pikta juk is kart akyse parduotuve nusmunka zemyn,net nebeiciau daugaiu pirkti is ten,aisku kai visur taip daro,tai ne kas,bet tai per tiek laiko kol gyvenu reiskia milijona kartu apgauta esu

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-01 21:14

istikruju yra ziauru kai taip issidirbinejama is pirkeju man paciai neteko su tuom susidurti, bet drauge pasakojo apie eurovaistines akcijas. irgi ydomiai:iskisa prekes kurios yra neperkamos arba arti galiojimo datos. dar neteko pastebeti tokiu baikiu cia, kur gyvenu. nes bent jau drabuziu(kai kuriu) parduotuvese ispardavimai buna tikrai grandioziski o kaip jie sidirbineja su akcijom ir pan. labai daug esu skaicius skundai.lt saite

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 14:55

kažkurią dieną pirkau kauke plaukms Maximoje su 40 proc nuolaida. kitą dieną Iki radau be jokios nuolaidos už tą pačią kainą - ir net keleis centais pigiau :)  

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Kaip mane apgavo...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)