Forumas > Įžymybių stilius > Eglė Mickevičienė
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-24 15:52

Ką manote apie Eglę Mickevičienę ir jos crazy stilių? Kas nežino, tai ji daugiavaikė motina, LNK buvęs "veidas", stilistė, mėgėja tūsintis vakarėliuose, blondinė, su auskarais neįprastose vietose, vyras atidaręs barą "Absento fėjos", virš 40 m. amžiaus, nenuspėjama.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-17 09:53

Kai su žmogum gali "pasilabinti" kas antrame žurnale - jis tampa nebe įdomus, nuojo ima sukti skrandį.

O tas jos kreizy stilius man kvepia beviltiškomis pastangomis vaizduoti paauglę. Nors net ir paauglėms tas stilius ne visada gražus, taigi... kvailioja bobelė, ir tiek.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-17 18:24

Man tokios kvailystes visai nieko, gal del to kad pati nedristu Ale kai ji prabyla, man jau kazkaip nebepatinka.. Nei maniera, nei tekstai...

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-17 22:36

Cituoti(Kykymara @ Oct 17 2007, 06:24 PM) 22855
Man tokios kvailystes visai nieko, gal del to kad pati nedristu Ale kai ji prabyla, man jau kazkaip nebepatinka.. Nei maniera, nei tekstai...

Nieko nuostabaus: kai žmogus nebeturi daugiau kuo pasigirti, tik nauja šukuosena, ir dar mato reikalą tai daryti visuose žurnaluose - ko daugiau benorėti? O paskutinė žvaigždžių ligos stadija - kai būdamas visai ne dainininkas žmogus ima ir uždainuoja. Ji tą jau pasiekė

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-18 09:27

Gerai pastebėjai Tuoj uždainuos kiekvienas vos garsiau puktelėjęs.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-21 13:48

Man ji tragiška - nežinau, kaip vyras su tokia pabaisa gyvena....

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-21 22:35

Nu joooo, isivaizduoju daug blogesniu variantu... ... vyrams...

Siaip ta gaila, kad daugeliui zmoniu (man imtinai) taip nepatinka ekspermentuoti...

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-22 10:50

Nu bet vistiek tenka pripažinti, kad ji atrodo jaunatviškai, nėra sustabarėjusi, kaip eilinė keturiasdešimtmetė. Aišku manieros, kai mačiau vienoje laidoje, kaip vaiko nenustygstančio ir besivaliojančio kėdėje.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-22 15:12

Iš vienos pusės taip, to negali paneikti, ji tikrai nesukiužusi ir neišplerusi, kaip dauguma jos metų. Bet iš kitos pusės - jos elgesys ir tam tikri momentai sako, kad arba ji nestabilios psichikos asmenybė, arba turinti psichologinių problemų moteris. Ar geras ir užkrečiantis pavyzdys jos pačios vaikams, kad "nieko tokio" duotis viešai su jaunikliais? Komentaruose skaičiau, kad ji susitikinėja ir intymiai bendrauja su jaunuoliais. matyt pati jaučiasi jauna ir šviežia Ką apie tai mano jos vyras? matyt pritaria, liberalus.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-22 21:18

Na ką gi... Esu tik vieną kartą susidūrus ir pasirodė labai įdomi ir nenuspėjama tikrai... Kupina idėjų ir ekspresijos... Nuostabu!

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-24 12:32

asmeniškai ma - ji nepatinka nei jos stilius, nei pati

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-24 15:27

nepatinka man ji,o stilius išvis baisus

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 23:50

baisiau nei baisu

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-24 16:46

niekada nemaciau jos. matot mazai lietuvoje bu nu tad nelabai zinau kas ten darosi

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-22 16:28

Gerai,kad 40-metė nėra eilinė,neįdomi ir pasenus bobikė.
Bet kita vertus.... Nei gero pavyzdžio vaikams,nes ji pati kaip vaikas ir jei dar ne didesnė nei jos pačios..Bei gali pasirodyti "šiek tiek" pavažiavus. .
Na man ji nelabai patinka. Pagirtina už tokią drąsą,bet neaišku ar čia drąsumas ,ar nuvažiavęs stogas

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-22 17:21

galvoju jeigu zmogui gerai ir jam tai patinka o man tai netrukdo tai tada viskas ok nes manau butu baisiai nuobodus musu pasaulis jei nebutu issiskirianciu zmoniu.o be to galvoju,kad kiekvienas noretumem is visu issiskirti,tik kiti gal tiek drasos neturi

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-27 11:55

niu teip,be jos ir nebutu sitos temeles niu as manau zmogus turi ir i savo amziu atsizvelgti

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-03 16:55

is tiesu gerai jog zmogus turi savo stiliu..bet bunant tokio amziaus ir taip ekstravagantiskai atrodyti tiktai netinka..kazin kaip jos vaikai jaucias??as tai tikrai nenoreciau jog mano mama butu sitokia,vejavaikiska..

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-09 14:06

Taip tai man asmeniškai jinai simpatiška, bet stilius ne prie mano dušies. O taip tai manau kiekvienas savo turi kažko ipatingo.

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-07 11:00

gerbtinas tas dalykas, kad turi isskirtini stiliu ir nebijo issiskirti. Nors man jos stilius irgi neee.. bet siaip as tolerantiska (bent jau pati taip manau), visokiu yra, visokiu reikia.

1

Viršun ^ | Forumas > Įžymybių stilius > Eglė Mickevičienė

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)