Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Geriausios kompaktinės pudros
4

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-08-13 15:05

turėjau chanel tai labai nepatiko, kimšo poras ir toks lipnus veidas nuo jos buvo.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-23 20:46

va Tau ir žymus vardas :)   

2010-08-24 23:23

įrodymas, kad firma dar ne viskas ;)

2010-08-25 11:26

Nusipirkau šitą http://www.essence.eu/lt/produktai/veidas/pudros.html . Kaina juokinga, daug gerų atsiliepimų ir sudėtyje nėra medžiagų, kurios sukelia spuogus. Dar nebandžiau. Kai išbandysiu, parašysiu atsiliepimus.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-10-29 17:16

Sveikutės :)  Iškelsiu seną temą ) žiūriu, seniai čia kas besilankė :)  Kad jau Betty užkalbėjo apie essence kosmetiką, tai pasisakysiu. Buvau nuėjusi į Eurokos`ą nusipirkti tušą. Kaip visad, pradėjau žiūrinėt dviejų galų (balta - juoda iš Loreal), nes esu pripratusi prie tokių, bet priėjo konsultantė ir pasiūlė būtent šios firmos ESSENCE tušą. Jo kaina apie 9,50, pasakiau jai, kad netikiu, jog už tokią kainą tušas gali būti geras, nebyrėt, netrupėt ir t.t.t... Bet ji labai įtikinamai pasiūlė pamėginti ir dar pasakė, kad ateisiu ačiū pasakyti :) (tas tušas vienpusis - juodas). Nusipirkau ir, žinokit, aš tokia juo laiminga! Porą kartų brūkšt ir blakstienos juodos :)  Ypač gerai ryte, kai skubi ir daug laiko nesinori špakliui skirti :) Taip kad net neabejoju, kad ir pudros bei kitokia šios firmos kosmetika yra puiki. Beje, konsultantė sakė, jog šios firmos priemonės yra kuriamos specialiai jaunoms merginoms, kurios negauna pačių didžiausių pajamų :)  

Va taip vat :)  

Renata
svečias

2013-08-20 16:46

Geriausios bent jau man yra Max Factor kompaktinės pudros. Išbandžiau ir pigesnes, ir brangesnes daugumos žymiausių firmų (L'oreal, Borjous, Lumene ir t.t.) ir apsistojau ties MF creme puff, išlaiko puikiai, neblizga veidas nuo jos. Ji pakankamai pigi (~35 Lt be akcijų), per akcijas galima ir už 20 Lt nusipirkti!

Jeigu rekomenduočiau kompaktines pudras tai tik Max Factor.

Nemoku čia įmesti nuotraukos, bet čia randu kelias net:

http://www.save24.lt/31-kompaktines-pudros

4

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Geriausios kompaktinės pudros

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)