Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Geriausios kompaktinės pudros
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-21 13:14

Kokios pudros jums geriausios visais atžvilgiais? Gražiai gulasi, tvarkingai, be priekaištų ir kt.
Gal ką naujo paskutiniu metu pirkote ir parekomenduosite mums

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-30 14:33

Cituoti(išlepinta @ Sep 21 2007, 12:14 PM) 22493
Kokios pudros jums geriausios visais atžvilgiais? Gražiai gulasi, tvarkingai, be priekaištų ir kt.
Gal ką naujo paskutiniu metu pirkote ir parekomenduosite mums

as pudru nenaudoju, tik makiazo pagrindus,dabar radau lb gera is Avon, lb patiko

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-01 23:12

Makiazo pagrinda naudoju max-factor "lasting performance" ir esu labai patenkinta lengvai tepasi,gerai uzmaskuoja paraudimus ir kitus trukumus. o kompaktine pudra maybelline "pure makeup",irgi esu patenkinta,nebloga tokia

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-02 09:42

Naudoju Mary Kay makiažo pagrindą ir kompaktinę pudrą. Makiažo pagrindu esu labai patenkinta - jam nė iš tolo neprilygsta anksčiau naudoti pagrindai. Labai lygiai pasidengia, puikiai užmaskuoja visas dėmeles, sugeria riebalų perteklių. O štai kompaktinė pudra nepaliko ypatingo įspūdžio. Žinoma, neturiu už ką ją peikti, bet labai girti - taip pat

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-04 19:48

kompaktines man labiausiai patiko "prestige"

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-11 20:46

man tai nebloga visai l'orealio true match

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-18 21:28

Aš tai padariau išvadą, kad geriausia pudrą (ir kremą) pirkti kurie būna su dozatoriumi, nes geriausiai laikosi. Juk į tokias priemones nepatenka oras, tai jie ne taip greitai genda. Praeitą rudenį, kai vasaros įdegio neliko, nusipirkau Loreal'io "True match". Dabar bešvarindama žadėjau išmesti, bet žiūriu, kad dar gera (tūbelėje tikriausiai jau būtų suskystėjusi), bus galima naudoti

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-08 14:33

man the body shop

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-08 17:35

wa sita kompaktine tai diewinu, weidas taip graziai atrodo ir tokia nei sausa nei dregna, skirta kad oda neblizgetu

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-08 18:04

O ką galit pasakyti apie mineralinę pudrą? Kiek žinau ją galima naudoti vietoj kreminės pudros tinka net jautriai odai... šiandien artdeco pudrytę sarmoj išbandžiau.. atrodo paprasta biri pudra, bet padengia veidą kaip skysta, neliko jokių dėmelių... žodž man patiko, reiks gal įsigyti...

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-08 20:30

ale is apraso tai lyg wisai ir nieko pudrike o kokia kaina jos?

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-08 22:08

Tksliai nepamenu, gal kokių 60 litų Bet spec šepetėlis dar 45 litus kainuoja Aš tai sephora BE(bare ecentuals) nusižiūrėjau
Va tokią

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-09 11:11

gal ir man reiks kokia pabandyti, kai atsiras pinigeliu... buwau susizawejus egipto zeme, ten taip pat mineraline, bet bijau kad per daug tamsi,juk ziema, pirma nebent i soliariuma nueiti

wa cia ta egipto zeme, man ji tooookia tamsi

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-10 10:24

Cituoti(čiučiundra @ Feb 8 2008, 06:04 PM) 24218
O ką galit pasakyti apie mineralinę pudrą? Kiek žinau ją galima naudoti vietoj kreminės pudros
Man labai knieti išbandyti Mary Kay mineralinę pudrą Pasiskaičius aprašymą, atrodo, kad tai vos ne pasaulio stebuklas

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-11 11:44

Cituoti(sky-m @ Feb 9 2008, 11:11 AM) 24224
Pažiūrėjau pernai parodoj "Pelenė", tai baisiai tamsi man pasirodė ant įdegusio veido gal ir gerai atrodytų, bet paprastai nedrįsčiau tepliotis

Adonė, mano draugė platina šią kosmetiką, tai sako LT dar tos pudros nėra šį mėnesį bus seminaras, per kurį bus pristatyta ši pudrytė. Pati laukiu iš jos atsiliepimų

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-11 14:55

Cituoti(čiučiundra @ Feb 11 2008, 11:44 AM) 24242
Adonė, mano draugė platina šią kosmetiką, tai sako LT dar tos pudros nėra šį mėnesį bus seminaras, per kurį bus pristatyta ši pudrytė. Pati laukiu iš jos atsiliepimų

Tai greitu metu bus - taip supratau? Na, tikrai norėsiu išbandyti Tik mačiau, kad jai reikia pirkti ir specialų teptuką.

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-11 15:55

Jau susitariau su drauge, šiandien išvandysiu šią pudrytę
Cituoti(Adonė @ Feb 11 2008, 02:55 PM) 24246ik mačiau, kad jai reikia pirkti ir specialų teptuką.Taip, reikia bet manau tiktų bet koks didesnis iš natūralių šerių Aš e-bejuj nusipirkau teptuką, nes pas mus apie 35-60 litų kainuja

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-11 19:07

sian dar skaitinejau apie Bare Minerals, hm, kituose forumuose ojojoj kaip ja giria, wos ne 8 pasaulio stebuklas

http://www.bareminerals.com/on/demandware....chedWelcomePage

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-11 19:40

Gal galite man placiau papasakoti jei ka zinote apie tas mineralines pudras? Apie jas girdziu tikrai daug puikiu atsiliepimu, taciau man kazkaip keista- kaip tokio tipo udra gali taip puikiai uzmaskuoti visus odos trukumus?.. Pati visai noreciau isbandyti,nes mano oda labai jautri ir jei tik kas-iskart rausta, beria, serpetoja... O apie jas sako, kad tinka jautriai odai. Siandien skaiciau, kad jos Lietuva pasieke 2007m ir tapo gan populiarios tarp moteru, o 2008m galime laukti didelio ju antpludzio, nes jas gaminti emesi dauguma kosmetikos kompaniju

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-12 19:46

kiek znaw, tai mineraline pudra nekemsa poru, nes kitose pudrose gausu talko ir alieju, kurie uzkemsa poras ir pan., na bent jau toki ispudi susidariaw pasidomejusi apie mineral pudras. yra ir l'oreal, ir artdeco, kiek znau. bet skaiciau atsiliepimu, kad l'oreal'e nera grynai mineraline, yra kazkokiu sudedamuju daliu(ar taitalko, ar minetuju alieju) , na o artdeco pakuotes aprase, sudetyje, nera minetu ingredientu... Tai wa. Kaip anksciau minejo siame forume, artdeco kaina ~60lt, bet atskirai reikia pirkti ir specialu sepeteli tai pudrai, tai dar +apie 35lt. Nepigumelis, bet gal isties nebloga. Noreciau nusipirkti, bet wis dar abejoju...

1

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Geriausios kompaktinės pudros

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)