Forumas > Įžymybių stilius > Trumpi plaukai įžymybių...
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-05 09:25

Ar tinka įžymybėms trumpų plaukų šukuosenos? Dabar dauguma apsikirpusios, net itin trumpai. Beckham, Zellweger, prieš naują TV sezoną apsikirpo Repčenkaitė - Blėdienė. Šią akimirką daugiau nepamenu.

Ar ryžtumėtės kirptis ilgus plaukus dėl mados?

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-05 16:47

Cituoti(išlepinta @ Sep 5 2007, 09:25 AM) 22288

Tai aš ant mados bangos pataikiau? Pasitrumpinau plaukus tik prieš savaitę

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-22 21:23

Tai kad sutikčiaus... O trumpus plaukus labai palankiai vertinu ... Pastaruosius 4 metelius tokius teturiu o dėl mados, tai nežianau... Plaukų kirpimų atžvilgiu su mada nesuspėsi... Juk tik nesenai ant bangos karaliavo ''bobas'' ir ''kare'' o dabar jau ilgi, banguoti plaukai... Ech...

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-22 22:43

Jei sekti madas, tai neįsivaizduoju, kada suspėti atsiauginti pagal jas plaukus..

Kartais visai gražu tas, kas ant bangos. Bet kartais išties grožiuosi tiesiog ilgais, natūraliais, neiškarpytais plaukais. Vistik juos išlaikyti tokius, ištverti visas mados atakas ir nepasiduoti vilionėms, didelis menas.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-23 10:41

Cituoti(išlepinta @ Oct 22 2007, 10:43 PM) 22964
Jei sekti madas, tai neįsivaizduoju, kada suspėti atsiauginti pagal jas plaukus..

Kartais visai gražu tas, kas ant bangos. Bet kartais išties grožiuosi tiesiog ilgais, natūraliais, neiškarpytais plaukais. Vistik juos išlaikyti tokius, ištverti visas mados atakas ir nepasiduoti vilionėms, didelis menas.

Sutinku. Svarbiausia sveiki ir gražūs plaukai

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-29 17:34

ilgi, sveiki, svarus plaukai visada buvo ir bus grazu
turejau ilgus plaukus (vos ne iki uzpakalio), uzbangavo, nuejau ir nuskirpau visai trumpai, daugumai buvo sokas (beje puse dienos ir man paciai) paskui uzbangavo, nusidaziau sviesiai (visa gyvenima buvau tamsi ir tik tamsi), tada vel buvo sokas, bet jau labiau man nei kitiems, tai kita diena nulekiau dazytis vel tamsiai o dabar turiu ka veikti - auginu vel kasas

Eli.lt
Eli.lt

2007-12-04 11:22

Na, as manau, kad kazka daryt (plauku kirpimas irgi i tai ieina) vien del mados isvis yra nesamone
Mano plaukai vidutinio ilgio, lb trumpai kirpt neplanuoju, ilgu augint irgi ne, nes labai daug vargo su jais ypac tokiems tinginiams kaip as

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 23:51

as tei nesiryzciau del mados,jokiu budu,per tiek laiko,kiek truks ta mada net iki peciu neatsiauginciau

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-24 16:44

nea del mados negaleciau apsikirpti savo ilgu plauku. o sita Repcenkaite- Blediene tai visada visiems uzpakaliukus laize,kad tik butu matoma ir matomesne uz kitus- mano drauge ir jinai kazkada buvo geriausios drauges

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-15 19:09

Oi, radinkaliai keisti sukuosena del mados yra juokinga, nes paskui gali bijoti iseiti i gatve. ;]

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-16 16:40

Cituoti(išlepinta @ Sep 5 2007, 09:25 AM) 22288
Ar tinka įžymybėms trumpų plaukų šukuosenos? Dabar dauguma apsikirpusios, net itin trumpai. Beckham, Zellweger, prieš naują TV sezoną apsikirpo Repčenkaitė - Blėdienė. Šią akimirką daugiau nepamenu.

Oj ne juokių būtų taip nedaryčiau, manau tikrai juokinga nesikirpčiau plaukus dėl mados.

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-17 10:57

kartais smagu pasikeisti, dabar mada grifkos!!!!! man visai grazu i kitas paziureti, bet pati dar nesiryzau, o mada tuoj praeis

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-17 12:59

Na man tai aplamai netinka trumpas kirpimas, tai ir nesikirpčiau

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-18 16:31

as tai irgi tikrai nesikirpciau trumpai del mados...man kazkaip ilgi visalaik laba graziai atrodo..... o ir vyram ilgi patinka

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-19 12:16

Cituoti(Rasiukas @ Jun 18 2008, 04:31 PM) 32367
as tai irgi tikrai nesikirpciau trumpai del mados...man kazkaip ilgi visalaik laba graziai atrodo..... o ir vyram ilgi patinka

mano veido bruožus švelnina trumpas kirpimas
visuomet norėjau kirptis trumpai ir kai tik "suaugau" iš karto kirpau kasą Nors tėvai ir taip būtų nieko nesakę, bet pati kažkaip pindavau kasas ir tiek.

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-19 17:03

Cituoti(GiedreAdmin @ Jun 19 2008, 10:16 AM) 32425
mano veido bruožus švelnina trumpas kirpimas
visuomet norėjau kirptis trumpai ir kai tik "suaugau" iš karto kirpau kasą Nors tėvai ir taip būtų nieko nesakę, bet pati kažkaip pindavau kasas ir tiek.

as tai kai dar mokinuke buvau,tai buvau kare nusikirpus,nezinau kas man tada i galva sove tai kaip suaugus moteris atrodziau bet dabar tai tik ilgu noriu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-17 23:08

O jus matet kaip siomis dienomis savo ilguosius ir graziuosius plaukus nusikirpo "Nusivylusiu namu seimininkiu" zvaigzdute Eva Langoria? Visuomet jai baltai pavydejau del jos garbanu o stai tau ciarks ir nera plaukuciu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-18 08:22

evos plaukuciai tikrai buvo verti pavydo bet ir dabar atrodo puikiai, bet geriausias pasikeitimas tai katie holms, kai nusikirpo iskart pasdare 100kartu grazesne

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-18 11:29

Cituoti(angellxxx @ Jul 17 2008, 11:08 PM) 34168
O jus matet kaip siomis dienomis savo ilguosius ir graziuosius plaukus nusikirpo "Nusivylusiu namu seimininkiu" zvaigzdute Eva Langoria? Visuomet jai baltai pavydejau del jos garbanu o stai tau ciarks ir nera plaukuciu

o man graziau ilgais
ir visuomet grazus garbanoti arba siek tiek garbanoti plaukai, kai pas pacia visiskai lygus

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-19 13:43

Evos plaukučiai laaabai gražūs buvo. Nusikirpusi taip pat neblogai atrodo : ). Pati turėjau panašų kirpimą,bet atsiauginau ir grifką nusikipau [ne dėl mados]

1

Viršun ^ | Forumas > Įžymybių stilius > Trumpi plaukai įžymybių...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)