Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Brangus ir pigus apatinis...
3

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-28 17:46

Cituoti(voveryte @ Aug 4 2008, 08:22 PM) 36233
db susidariau tokia nuomone,kad pagrindines spalvas liemeneliu verta pirkti kokybiskas ir nepagaileti pinigeliu,o tokias seip kad grazios,kaip kazkuri pasake linksmas,tai galima ir turgelyje nusipirkti as atsimenu kazkada maximoj nusipirkau liemeneli su triusikeliai tai aina jie n... sleikutes su tais plastmasiniais laikikliais,suluzo gal po keliu valandu,tai nors negaile buvo lt nes tik 10 lt kainavo,ir buvo pamoka,kad visada paziureti,kad tie laikikliai kazkokie butu metaliniai seip lb fainus liemenukai buna su silikonu,taip prisitaiko prie krutines,na super,toki gera nusipirkau uz 20 lt

tai gal labai išdykavot, kad taip greit sulūžo

Aš anksčiau pirkdavau tokias bilekokias liemenėles - tipo krūtinės nėra, tai ką jau čia dabar bepadarysi...
Bet turguje sutikau tokia moteriškė - tai ji man mano privalumus greit atrado: ne tik papukai, bet ir akytės iššoko Net negalėjau patikėti, kad kažką turiu
Tai dabar aš jos pastovi klientė, ji man labai gerai parenka ir apsisuku su 20-40 litukų.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-28 23:09

Cituoti(Persona @ Aug 28 2008, 11:56 AM) 39767
ir vis tik kaina dar nelemia kokybs
kokybišk gali rasti ir ne už 500 litø. o mokt šimtinæ tik už kažkieno vard, firm... patirtis kalba- ir brangus rbas neretai nuvilia...

Pritariu,kad ir Triumph firmos apatinis trikotazas nera jau toks tragiskai brangus,bet jo kokybe visai neprasta,lyginant su Etamo apatiniu trikotazu,man ju kokybe geresne,Etamu nusivyliau,stringu gumytes greit virvelemis pavirto,issitampe.Gal tik man nepasiseke,bet daugiau neberizikuoju jo pirkti.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-30 14:45

tiesa, kas dėl patvarumo. čia jau pačios kaltos...
niekada nebeperku liemenėlių su plastaasiniais laikikliais ir su neva guminėm petnešom (kur nusisega). jei krūtinė visai maža, dar jau pusė bėdos. bet kai turi kuo pamosuot prieš akis, tai tokios "padelkos"- tikras vargas. kaip bomba- telieka sulaukt, kada sulūš ar nutrūks... džiaugies, jei tai įvyksta ne viešoj vietoj...

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-07 13:40

Kol negalėjau sau leisti pirkau pigius, bet dabar galiu sau tai leisti ir perku, šiuo metu perku iš LaSenza apatinius, tai negaliu net sulyginti na kaip popierinė dešra ir rūkytas kumpelis na palyginimas gal ne koks, ale labai tikslus, ir vaizdas ir laikymas ir medžiagos viskas tiesiog super, man kaip didžiakrūtei labai svarbu gera liemenėlė

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-06-27 16:12

Eli.lt 2008 08 28     Cituoti(Persona @ Aug 28 2008, 11:56 AM) 39767
ir vis tik kaina dar nelemia kokybs
kokybišk gali rasti ir ne už 500 litø. o mokt šimtinæ tik už kažkieno vard, firm... patirtis kalba- ir brangus rbas neretai nuvilia...

Pritariu,kad ir Triumph firmos apatinis trikotazas nera jau toks tragiskai brangus,bet jo kokybe visai neprasta,lyginant su Etamo apatiniu trikotazu,man ju kokybe geresne,Etamu nusivyliau,stringu gumytes greit virvelemis pavirto,issitampe.Gal tik man nepasiseke,bet daugiau neberizikuoju jo pirkti.

merginos, siūlau atkreipti dėmesį - kur pagamintas Jūsų Triufo trikotažas - Vokietijoj, turikojoj ar Lenkijoj...(pagal koduką...)

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-10 14:29

dažniausiai liemenukus perku latviškus, na jie man patinka, bet turiu ir pigesnių - baltarusiškų ir su jais tikrai puikiai jaučiuosi

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-11-03 09:13

vat įdomu, ar vyrai atskiria apatiniai už 400 ar už 40 :) ... Čia , kad ir kaip svajotum, krizės metu tikrai ne kiekviena gali įpirkti firminius apatinius drabužėlius. Belieka važiuot į turgelius ir nusipirkti žymiai pigesnius. Tarp tų pigesnių irgi būna labai gražių... Aš, pavyzdžiui, pirmenybę teikiu tik vienos spalvos medvilniniams komplektukams. Žinau, kad vyrams būna labai baisu, kai kelnaitės ir liemenėlė būna skirtingos spalvos...Tai visada tai reiktų atsiminti :) .

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-30 21:22

aš latviško apatinio trikotažo gerbėja

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-01 23:19

lady 2009 11 03

vat įdomu, ar vyrai atskiria apatiniai už 400 ar už 40 :)

Kažkada žiūrėjo žiūrėjo manasis į liemenuką už 50 svarų (gavau dovanų) ir nesuprato kaip jis gali tiek kainuot :D

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-27 23:26

Jau kažkurioje temoje minėjau, kad nešioju "Miglėje" pirktą apatinį trikotažą ir tik dėl savęs. Ir tikrai galiu paantrinti toms, kurios panešiojusios gerą apatinį trikotažą, nekeis jo į jokį maximinį ar turginį. O kas liečia vyrus, tai maniškiui svarbiausia, kad būtų gražu (spalvos, kaspinėliai ar dar kas), visiškai neatskiria ar iš parduotuvės kaip visada ar iš kur kitur (draugė parsiuntus buvo iš užsienio paprastučių ir labai mielų prie kūno)  :)   Tai jam jokios reikšmės :D

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-08-30 11:53

Apatinius visgi perku dėl savęs, o ne dėl vyro

Visų pirma patogumas, o paskui eina ir grožis man pačiai: jei aš jaučiuosi sexy, tai užveda ir brangiausiąjį ;)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2011-01-10 23:09

Jau geriau brangesnio, bet maziau.. :)

-----------------------

http://www.fm-group.lt

http://www.fm-group.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-09-08 12:57

As tai megstu patogius kasdienius apatinius tokius kaip Lauma ir pan.:

pvz: http://www.lauma-lingerie.lt/apatinis-trikotazas/kelnaites/kelnaites-tuxedo.html su tokiais visada gerai jauciuosi, ar su vaikinu, ar i ligonine patekusi..

Miglė
svečias

2017-01-10 13:41

Aš vis domiuosi apatiniu trikotažu su Merino vilna. Žiemai mėgstu šiltesnius apatinius, kadangi dažnai sergu cistitu, greitai peršalu. Mane domintų apatinis trikotazas Kaune, kur būtų galima įsigyti? Gal pirkote iš šios parduotuvės? http://www.jaunylis.lt/lt/apatinis-trikotazas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2017-04-12 16:23

Man asmeniškai svarbiau kokybė. Geriau įsigyti vieną daiktą ir juo džiaugtis ilgesnį laiką :) Apatinius perku vat iš  čia https://belovely.lt/   didelis pasirinkimas, yra ir pižamų ir naktinukų. Žodžiu, visko, ko moteriai reikia. 

3

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Brangus ir pigus apatinis...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (10)