Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Brangus ir pigus apatinis...
2

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-24 13:45

Aš įsitikinau, kad geriau sumokėti daugiau, bet ir kokybė jų daug geresnė.. Bandžiau pirkti ir tokius ir tokius.. ir pamačiau did-iulį skirtumą.. Ir jaučiuosi geriau.. ir jie ir po metų laiko atrodo kaip nauji... (aišku, po tiek laiko išlenda koks siūlelis )...O tuos, kuriuos bandžiau pirkti turguje... pora kartų išskalbiau ir apdrisko .. Na gal aš skalbt nemoku bet brangių ir pigių skalbimo technologijos manau nesiskiria.. bet kokybė daro savo

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-27 12:17

as irgi pritariu,kad kokybe tikrai skiriasi,db kur turiu tuos pigius ,tai net nebenesioju

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 21:10

papigiaiskus perku tada, kai noriu kažko linksmo (mugėse ir turguose galima rast su visokiais smagiais paveikslėliais ar užrašais) o šiaip patinka apatiniai iš gossard.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 21:20

O kur ju randi?

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 22:07

Gossard? puskė iš Londono lauktuvių visad parveža arba dovanų atsiunčia mano dydis mažokas, tai mum abejom kūdenom iš ten rojus

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-01 08:29

Saunu kad as tokia pussesere tureciau

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-01 08:54

ne visada buna taip,kad kuo brangesnes tuo geresnes....

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 10:17

visada pirkdavau pigesnius, bet pabandžiusi VS liemenėles, galiu teigti, kad verti tų pinigų ir nei kiek negaila, nes patogumas nerealus. Tik vieną nusipirkau ne savo apimties, tai labai gaila, teks atsisveikinti

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 18:14

svarbiausia kad apatinis trikotazas butu patagus ir ums paciai patiktu bei tiktu aisku paciai man butu labai gaila isleisti didziulius pinigus jiems..bet kaip malonu kai mylimas zmogus palepina tokiomis dovanomis

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 19:47

Liemenėlėms pinigų kažkaip nelabai gailiu. Patinka? Ok-perkam! Tačiau, žinoma, proto ribose- neperku jų maišais ir nemoku po 500lt už vienetą Esu tos nuomonės, kad daiktas turi būti kokybiškas, gerai pasiūtas, minkštas, nes liemenėlė juk arčiausiai kūno, taigi turi būti patogu

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 19:54

na tai aisku..kitaip kiek turetum uzdirbti jei jau vien liemenele pirktum uz500lt..

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 20:10

man svarbiausia kokybe,nes pvz liemeneliu negaliu nesioti su lankeliais,nes nutrina smarkiai ties sonais, daugiausiai turiu medvilniniu,nors negailiu pinigeliu ir graziems naktinukams parduotuve galeciau atidaryt maniskis sake ispardavima padarys

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 20:15

jei liemenėlė/komplektukas/kelnaitės gražūs- nesibaiminsiu ir pigiai pirkt. tiesą pasakius, retai teko nusivilt.
o va teko apsišaut su triumph'o apatiniais- vieni labai pasisekė, nešioju ir džiaugiuos, o kita liemenėlė tokia nunešiota po kelių kartų atrodo nors užsidėjau tik kelis kartus...

o dėl tos savijautos... aišku, bent pirmą kartą tikrai smagu žinot, kad kažką TOKIO nešioji, bet greit praeina

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 20:22

db susidariau tokia nuomone,kad pagrindines spalvas liemeneliu verta pirkti kokybiskas ir nepagaileti pinigeliu,o tokias seip kad grazios,kaip kazkuri pasake linksmas,tai galima ir turgelyje nusipirkti as atsimenu kazkada maximoj nusipirkau liemeneli su triusikeliai tai aina jie n... sleikutes su tais plastmasiniais laikikliais,suluzo gal po keliu valandu,tai nors negaile buvo lt nes tik 10 lt kainavo,ir buvo pamoka,kad visada paziureti,kad tie laikikliai kazkokie butu metaliniai seip lb fainus liemenukai buna su silikonu,taip prisitaiko prie krutines,na super,toki gera nusipirkau uz 20 lt

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 20:51

na taip, mokėti už liemenėlę po 500 ne man. Sesuo yra tokią pirkusi, tai jei nebūtų pasakiusi, niekada gyvenime nepasakyčiau, kad ji tokius pinigus kainuoja, nieko ten įspūdingo ar nerealaus

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 22:45

bet gal kokia medziaga gera?

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-05 08:36

man tai pasirodė, normali liemenėlė, bet tikrai neverta tokių pinigų, max.100 lt. Na, jei žmonės gali sau tai leisti, kodėl gi ne

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-27 23:39

Skirtumas labai didelis,geros kokybes apatinis trikotazas turi nemaza kaina.Ji malonu deveti,patogu .Jei kaina verta kokybes,mano supratimu geriau pora brangiu daiktu,nei 10 vienkartiniu.
Visgi mes moterys,apatinis musu trikotazas toks pats svarbus koks ir virsutinis rubas.Galu gale niekada nezinome kada gali tekti nusirengti.As tik uz kokybiskesni apatini trikotaza.Su juo pati jauciuosi saugiau, svariau ir net sexualiau.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-28 11:56

ir vis tik kaina dar nelemia kokybės
kokybišką gali rasti ir ne už 500 litų. o mokėt šimtinę tik už kažkieno vardą, firmą... patirtis kalba- ir brangus rūbas neretai nuvilia...

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-28 16:32

teisingai,as uz 20 lt nusipirkau labai kokybiska liemenele

2

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Brangus ir pigus apatinis...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
zxc