Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Brangus ir pigus apatinis...
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-08-31 17:26

Kažkur perskaičiau, matyt vienam bobiškam žurnale, kad neva jei nusipirksi labai brangų liemenuką ar triusikus, tai jausies fantastiškai ir pakylėtai. Tai suprask žmogau, kad jei perki pigesnius, tai ir jautiesi

Ar jums yra skirtumas, už kiek pirkti ir kaip jaustis? Juk vistiek niekas nemato apart mylimiausiojo Jei patogus, dailus - tai gal nesvarbu, kiek litų kainavo?
Ar vistik brangumas suteikia geresnius jausmus?

Gal čia bandoma taip pateisinti brangių apatinių pirkimą , kad niekas nemato kiek tas brangumas kainavo ir kaip brangumas atrodo. Nenusirengsi gi iki pusės ir neparodysi visam miestui

Eli.lt
Eli.lt

2007-08-31 17:43

Šiuo atveju aš laikausi nuomonės, jog kaina atitinka kokybę. Gal dėl to nesu nusipirkusi nė vieno apatinių komplekto iš turgaus už 20-30Lt. Sykį bandžiau savo laimę. Deja, kiek besimatavau, audinys buvo žiauriai graužiantis. Taigi drąsiai keliauju į brangesnių apatinių drabužių parduotuves.

O štai dėl kelnaičių šiek tiek kita kalba. Perku tik medvilnines. Kaina nėra ypatingai svarbus dalykas. Tiesa, kai noriu pasipuošti, mūviu tik tokias, kurios priderintos prie liemenėlės (gali būti ir ne medvilnė). Bet tai ne kiekvienai dienai.

Dėl ypatingo pojūčio... Na, kai apatiniai gražūs išties jautiesi kitaip.

Eli.lt
Eli.lt

2007-08-31 18:03

Dėl liemenėlių, tai įsitikinau, kad brangesnės-kokybiškesnės, o vat su kelnaitėmis, tai yra niuansų... ir kartais ir pigios ir brangios nusiskalbia iki skylių.... tad kelnaites perku turguj po kelis litus, bent jau negaila ismesti, kai išsitampo ar suplyšta

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-01 19:58

Atsimenu, man pažįstama pasakojo, kad jos teta amerikietė visada devėdavo tik gražius ir tvarkingus, brangius apatinius. Jos motyvas buvo toks: "o ką žinai, gal netikėtai pateksiu į ligoninę... "

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-02 20:52

Cituoti(Gintrace @ Sep 1 2007, 07:58 PM) 22252
Atsimenu, man pažįstama pasakojo, kad jos teta amerikietė visada devėdavo tik gražius ir tvarkingus, brangius apatinius. Jos motyvas buvo toks: "o ką žinai, gal netikėtai pateksiu į ligoninę... "

mano mama irgi taip sako.
aš tai visokių tuiu, ir pigesnių ir brangesnių. ale jaučiuosi su visais vienodai, kad tik patogūs būtų ir nenudėvėti

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-05 09:17

O pats jausmas, ar jaučiatės pakylėtai, kai ant jūsų kūno apatiniai ne už 40 Lt, o už pvz 150 - 400 Lt?
Juk sexy ir dailūs gali būti ir ne itin brangūs.

Man labai patinka La Senza ir Etam apatiniai. Yra brangesnių modeliukų, bet pigesni tikrai ne prastesni. Ypač chalatukai, pižamos ir tapkutės

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-05 16:45

Cituoti(išlepinta @ Sep 5 2007, 09:17 AM) 22285
O pats jausmas, ar jaučiatės pakylėtai, kai ant jūsų kūno apatiniai ne už 40 Lt, o už pvz 150 - 400 Lt?

Mano atveju pakylėjimas priklauso ne nuo kainos, o nuo kokybės. Tik kad viena ir kita dažniausiai glaudžiai susiję
Na, pavyzdžiui kelnaites kasdienai labiau mėgstu medvilnines. Kartais labai dailių (ir netgi kokybiškų) randu už 10Lt. Perku ir nešioju į sveikatą.

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-22 12:56

Cituoti(Adonė @ Aug 31 2007, 04:43 PM) 22247
Šiuo atveju aš laikausi nuomonės, jog kaina atitinka kokybę. Gal dėl to nesu nusipirkusi nė vieno apatinių komplekto iš turgaus už 20-30Lt. Sykį bandžiau savo laimę. Deja, kiek besimatavau, audinys buvo žiauriai graužiantis. Taigi drąsiai keliauju į brangesnių apatinių drabužių parduotuves.

O štai dėl kelnaičių šiek tiek kita kalba. Perku tik medvilnines. Kaina nėra ypatingai svarbus dalykas. Tiesa, kai noriu pasipuošti, mūviu tik tokias, kurios priderintos prie liemenėlės (gali būti ir ne medvilnė). Bet tai ne kiekvienai dienai.

Dėl ypatingo pojūčio... Na, kai apatiniai gražūs išties jautiesi kitaip.

Visiskai sutinku,liemeneliai isleidziu 50-100lt,kelnaitem dazniausiai apie 20

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-28 00:19

as taip pat liemeneles perku geresnes kokybes, o triusikelius pigesnius, bet svarbu medvilninius , nors retkarciais pasitaikius gerai progai ir ne tik...

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 23:40

o as turiu visokiu ir brangiu ir pigiu,ir geru bet pigiu svarbiausia triusikeliai medvilniniai,nes kitaip vos ne pusles uzdegimas gaunasi sintetiniais visai negaliu piktnaudziauti

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-15 19:05

Daug demesio neskiriu kainai, svarbu kokybe, o ji daznai nebuna tokiapat kaip vardas ant etiketes ;]

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-15 23:39

mano megstamaiusi yra victorias secrets super ir labai grazus ir nebrangus ir devisi gerai , ir spalvos nenusiplauna. super tik lietuvoje nera parduotuviu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 11:22

zinau tik tiek, kad tie prabangus vardai siuna tuose paciuose kinietiskuose fabrikuose, kur ir ne tokios grasios firmos siuna. todel ta branguma is esmes sudaro tik medziagos kokybe, vardas, reklama ) pastarieji du ir padaro skirtuma, jei teigsime, kad medziagos kokybiskos visu.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 11:50

bet kartais kai firma zinoma,norisi tu apatiniu,nes paciai kazkaip maloniau ir pasipuikuoti gali

Cituoti(išlepinta @ Aug 31 2007, 05:26 PM) 22243
Ar jums yra skirtumas, už kiek pirkti ir kaip jaustis? Juk vistiek niekas nemato apart mylimiausiojo
va cia nesutinku,nes tikrai mato ne tik mylimasis (bent jau mane),mato ir drauges ,ir mamos ,ir tetos,ir pvz kai i koki impulsa eini ar dar kur (kur reikia persirengti,viesose vietose),mato dar lb daug zmoniu,todel manau kad turi apatiniai gerai atrodyti seip svarbu kad tiktu ir butu patogus turguje db sunku suprasti,nes buna tokiu lievu ,kad net nemoku nusakyti,bet buna tikrai kokybisku

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 11:56

as tai kasdieniniams daugiau isleidziu,nes ziuriu kad medziagyte butu kokybiska ir kad butu patogus nesioti.taip jau sutverta,kad labai grazus apatiniai daugumoj yra sintetiniai,tai kazkaip kasdien nesiryztu ju nesioti...o pasipukavima tai vistiek tik vienas zmogiukas matys, niu aisku jei eini kur nors kur teks persirengti,tai aisku juk neisi su bet kokiais

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 13:53

Cituoti(violi @ Jul 2 2008, 11:22 AM) 33152
zinau tik tiek, kad tie prabangus vardai siuna tuose paciuose kinietiskuose fabrikuose, kur ir ne tokios grasios firmos siuna. todel ta branguma is esmes sudaro tik medziagos kokybe, vardas, reklama ) pastarieji du ir padaro skirtuma, jei teigsime, kad medziagos kokybiskos visu.

Būtent medžiagos kokybė man yra labai svarbu. Aš už ją pasiruošusi mokėti nors ir kelis sykius brangiau O kad medžiagos kokybiškos visų, tai drįstu prieštarauti Vis tik skirtumas jaučiasi vien pačiupinėjus - nebūtina net audinio sudėties žiūrėti

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-22 16:41

Svarbiausia-kokybė. o dažniausiai kokybiški apatiniai -brangesni. Nemanyčiau kad jei nusipirksi liemenuką už 500lt ir 50lt jausiuosi pakylėtai tik su brangesniu. Jei kokybė gera,gali puikiai jaustis ir su pigesniu .

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-23 08:52

Cituoti(mazyle @ Jun 15 2008, 08:39 PM) 32039
mano megstamaiusi yra victorias secrets super ir labai grazus ir nebrangus ir devisi gerai , ir spalvos nenusiplauna. super tik lietuvoje nera parduotuviu

As irg ijauciu silpnybe victorios secret apatiniams ir visokiems kitokiems groziams o is kur tu ju isigyji? gal per interneta perki, nes mane labai domina sitas dalykelis

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-24 10:27

turiu drauga usa tai jis man atsiuncia kartais, bet tie kartai tokie retoki . mano drauge uzsisakineja per interneta reikes pasiiaiskinti kaip jai sekasi

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-24 10:51

Pasiaiskink ir butinai pranesk zinau reikia tureti kazkokia specialia banko saskiata, kad galetum pirkti internetu, bet gal ji tau tikslaii viska papasakos

1

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Brangus ir pigus apatinis...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)