Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Pilietiškumo akcija!...
Eli.lt
Eli.lt

2007-08-28 12:06

Sveikutės,

Ai ai ai! kaip aš vakar skaudžiai nusivyliau nauju savo blakstienų tušu. tai nusprendžiau perspėti jus, kad jo nepirktumėte
tai va, o istorija paprasta...Vakar nusipirkau burjua (nžn kaip tiksliai rašosi) naują blastienų tušą kuris pagal aprašymą labai storina, ilgina, tankina ir žodžiu visaip kaip grąžina. Bet kai atsikėlus ryte jį išbandžiau ant savo iki to laiko tik lancomo puoselėtų blakstienų, apstulbau teisingai, tušas storino, bet sulipindamas blakstienas ir dar apiberdamas jas gumulais. Ir dar šepetėlis beproto nepatogus ir kol išsidažai, tai išsidažai netik blakstienas bet ir visa kitą aplink akis t.y. ne tik kruopščiai užteptus šešėlius bet dar ir nosį Tad vietoj įprastų 5 makiažui turėjau šįryt sugaišti pusvalandį Tad nepirkite Jūs jo.

P.s. kas keisčiausia, kad šios kompanijos tušai laikomi vieni geriausiu, na bet tikriausiai šis buvo tiesiog nepavykęs. Beje jis kainuoja 42 litus.
Taip kad neleiskite pinigų veltui ir būkite gražios.

P.S.S labai bus smagu jei visos pasidalinsit savo patirtimi, nes esu įsitikinusi, kad kažkada jautietės taip pat kaip aš. Aš būtinai atsižvelgsiu ir nepirksių tų produktų, kurie nuskriaudė jus.

Ikiukas
Būkit gražios

Eli.lt
Eli.lt

2007-08-28 12:13

Šiaip jei tušas dažo gumulais, tai dažniausiai jis būna pasenęs, nebandei pakeisti?

Eli.lt
Eli.lt

2007-08-28 12:39

Ne jis tikrai nėra pasenęs ( tai tai tikrai atskirčiau) šis tiesiog nekokybiškas ir tiek

Eli.lt
Eli.lt

2007-08-29 17:16

Tai kad kosmetikos keisti negalima , kaip ir apatinio trikotažo ar knygų Tuoj ir naudojasi prekybininkai, prakišinėdami senienas Kiek pasitaiko išsikvėpusių kvepalų, smirdančių tušų, lūpdažių, sutirštėjusių nagų lakų ir pan.. Nervų gadinimas ir tiek. Niekas nepakeis.

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 23:45

o gal tiu paimei koki prasukta ir jau oro buvo pateke i ji ir tada lb greitai gesta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2015-08-13 18:53

Lancome tusai neblogi - ypac Hypnose. Ir skirtumas tarp Bourjois bei Lancome matomas, cia kitos klases produktai. Taigi naturalu, kad po Lancome galejo istikti sokas. Pati esu bandziusi Bourjois Ultra Black - man patiko sepetelis, bet tusas silpnai limpa prie blakstienu. Zinoma, tai galima istaisyti tusa praskiedus keletu vandens lasu. Siaip apie blogus produktus nesinori kalbeti. Geriau rekomenduosiu tusa - Maxfactor 2000 Calorie Dramatic look...tik nepamirskite pries dazant uzriesti blakstienu ;)

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Pilietiškumo akcija!...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
zxc