Forumas > Padėkos knyga > Dėkokime...
Eli.lt
Eli.lt

2007-05-07 15:40

Noriu padėkoti gydytojai ginekologei iš Vilniaus M.Nenarokovai už abiejų nėštumų priežiūrą. Taip, pat gyd. Jaržemskienei už pagalbą abiejuose gimdymuose.
Akušerei Anželikai iš VGN, už pagalbą gimdymo metu, kai jautiesi esanti vienintelė ir svarbiausia gimdyvė šiame pasaulyje

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-11 20:55

Na, o aš norėčiau padėkoti Panevėžio gamtos mokyklos darbuotojams. Kadangi jie ten augina įvairių gyvūnėlių, tai su vaikučiu dažnai užsukame ir kiekvieną kartą jie nustebina savo gerumu ir rūpesčiu. Visada papasakoja apie gyvūnėlis, ne kartą leido paglostyti triušiukų, pelyčių, papūgėlių, vėžliuko, tai vaikučiui svarbu susipažįstant su aplinka Nebuvo atvejo, kad išeitume nepakalbinti, visada paklausia ar patiko, gal norime dar ką pažiūrėti. Niekur nesu mačiusi tokių rūpestingų darbuotojų, yapč viena mergina ten visada mus palydi ir puikiai elgiasi, tad jiems ir norėčiau padėkoti

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-28 18:09

as noriu padekoti savo mamytei,kad ji visgi nusprende gimdyti mane,o ne aborta kaip liepe daktarai aciu tau mamyte,labai myliu tave
aciu ir teveliui,be kurio pagalbos nebutu manes
aciu savo zmoguciui,kuris mano gyvenime atsirado taip netiketai,kad iki siol negaliu atsigauti laikas su tavim man kaip pasaka...matau tave ir negaliu patiketi,kad tu cia...salia manes aciu tau,kad parodei kaip atrodo gyvenimas kitomis spalvomis myliu tave be galo

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-14 19:00

noriu padekoti savo mokytojai ,kad snd mane isleido is pamoku ir del manes nevede teorijos

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-11 09:01

as tai noreciau padekoti Gidrei admin ,gal cia nevietoj ,bet toks skyrelis padekoms,visuomet padeda kai kas nors nepavyksta paciai !Nuusirdus aciu !

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-11 09:02

Uoj... Emanuela! Kaip aš visuomet sakau "Toks mano darbas"
Bet vis tiek ačiū

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-16 12:49

Liūdna žiūrėti į skundų ir padėkos knygų santykį. Todėl kviečiu dėkoti! Juk gerai paieškoję visada rasime kam ir už ką padėkoti. Aš sakau nuoširdų AČIŪ:

Savo vyrui už kantrybę
Savo tėčiui už atsidavimą ir palaikymą visose gyvenimo situacijose
žurnalistei Audrei už "reabilitaciją"
Savo vaikui, parodžiusiam, kad stebuklai egzistuoja ir privertusiam patikėti Kalėdų Seneliu
Savo močiutei už atvirumą
Savo a.a. seneliui už tai, kad saugo mane ir mano šeimą iš Anapus
Buhalterei Linutei už lojalumą
Savo šeimos gydytojai už tai, kad ji visuomet pasiruošusi padėti
Dr. Ryčiui Pakrosniui už įdomias, dėmesį prikaustančias paskaitas universitete

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-17 11:33

Oho! Beautiful, jau kaip dėjai, tai iš širdies

Net aš susimąsčiau, kaip retai mes kam dėkojame (na, neskaičiuoju tų mandagumo atvejų, kai padėkoti būtina...)

Nors tiesą sakant, darbe, namuose visuomet stengiuosi padėkoti už bet kokį darbelį ar paslaugą

O aš šiame forume dėkoju JUMS visoms
Už išsakytas nuomones, už palaikymą, už kritiką ir už padėkas

Nepamirškite, kad jūsų paplepėjimai - kitiems atneša didelį džiaugsmą ir itin naudingus patarimus

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-25 10:31

Šį Šv. Kalėdų rytą noriu padėkoti visiems savo artimiems žmonėms tiesiog už tai,kad jie yra šalia .
Mamai ir Tėčiui už tai,kad saugo mano šeimą iš dangaus
Forumietei CIVILIJA už tai,kad sutiko parduoti dovanų rinkinį.Be abejo padėka ne už tai,kad pardavė,o už tai,kad žmogus neatsisakė pavėžinti man ją biški arčiau manęs.Nors pati skubėjo prie Kūčių stalo pas gimines .
Dėkoju už gerą darbą visoms mūsų MODERATORĖMS taip ir toliau merginos
Mūsų Giedrei už tai,kad visada padeda kai reik
Savo vaikams tiesiog už tai,kad jie esa
Kalėdų seneliui už galimybę rast dovaną po eglute:meila:
Visiems linkiu linksmų Šv Kalėdų

Tu, pažiūrėk, už lango sninga švelnumu
Ir apkabunęs save, savo draugą, nusišypsok..
Tu, negailėk švelnumo paukščiui mažam
Ir pastebėjęs žvaigždę danguj, kamnors dovanok..
Ir jeigu tau šiandien liūdna, būk geras, neliūdėk,
Savo svajonę, laimę likimui patikėk..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-26 10:32

Kaip gražu, kai žmonės dėkoja :)   

Viršun ^ | Forumas > Padėkos knyga > Dėkokime...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (14)