Forumas > TV laidos > "Klausimėlis"
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-26 14:19

Tikriausiai keikviena matė nors vieną "Klausimėlio" laidą . Ką manot apie atsakymus? Ar žmonės pasimeta, ar tikrai tokie neišprusę?
Įdomu kokie atsakymai Jums įsiminė
Klausimas: Kokio dydžio Žemė?
Atsakymai:
200 milijardų kilometrų.
400 tūkst. kilometrų.
800 kilometrų

Kiek Žemė turi žemynų?

61 žemynas.
Vienas žemynas. Žemė.

Kiek Žemėje gyventojų?

17 milijonų.
120 milijardų.

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-26 14:23

Šiaip, kiek teko girdėti, kad visa tai yra surežisuota... Užduoda klausimą... atsakai teisingai... tada jie ima kitą klausimą ir prilipdo kito teisingą atsakymą
Labai kvepia pasityčiojimais

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-26 14:27

Aš tai kažkaip abejoju, kad visa tai surežisuota Na iš tiesų į kai kuriuos klausimus ir aš tiksliai neatsakyčiau, bet jeigu nežinai eik tolyn, o nešnekėk kas ant liežuvio galo papuola

Manau, kad vis tiek užklupti iš netyčių pasako, o paskui galvoja, kad nesąmonę leptelėjo, bet po laiku būna. O jei teisingai atsako, tai tų tikrai nerodo renka tik neteisingus atsakymus

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-26 14:31

Žinoma, nežinosi kas vyksta ten, kaip jie dirba, bet nujausti galima Žinau vieną žmogų, kurį buvo "pagavę" tai jo nerodė, nes žinojo atsakymą ir nenusišnekėjo...

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-26 20:32

patinka man šita laida po to turim su uošviu apie ką padiskutuoti
visokių žmonių gi yra bet aš tai neatsakinėčiau jei 100 proc nežinočiau

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-26 21:59

Joo padiskutuot po laidos būna apie ką Dabar kažkada neseniai rodė laidą, bet mačiau tik prabėgom, tai girdėjau, kad kalbėjo apie kažkokį rašytoją, tai vedėjas klausė ką parašė, užkalbintas sako "Metus", vedėjas sako, o metai ne Donelaičio?, o tas tipo nu taip, parašė Donelaičio metus

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-27 10:15

patinka man šita laida, tik senokai bemačiau kartais man irgi atrodo, kad surežisuota, nes kiek jie turi apklausti žmonių, kad pririnktų tiek nesąmoningų atsakymų. o klausimai tai dažniausiai elementarūs būna

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-02 21:24

Cituoti(čiučiundra @ Apr 26 2007, 02:23 PM) 11060
Šiaip, kiek teko girdėti, kad visa tai yra surežisuota... Užduoda klausimą... atsakai teisingai... tada jie ima kitą klausimą ir prilipdo kito teisingą atsakymą
Labai kvepia pasityčiojimais

Kažkaip, aišku, labai nesiginčysiu, kaip yra iš tiesų, bet kažkaip noriu tikėti Lietuvos nacionaline televizija, ir kad ji mūsų nemulkina, ir iš tiesų parodo žmonių atsakymus į pateiktus klausimus Ši laida jau labai senai gyvuoja, patinka ji man vis dar taip pat, kaip ir anksčiau Super

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-02 22:54

O aš girdėjau, kad žmogui pateikia klausimą ir pasako, kelis, tipo teisingus variantus. Nu, žmogus ir pasirenka patį tinkamiausią.
Man tai labai patinka ta laida. Fanė

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-11 19:44

Ką tik žiūrėjau šią laidą Klausė ką žinote apie Koperniką, tai jau atsakymų prisiklausiau
-Graikijos valdovas
- Dabartinio popiežiaus Jono Pauliaus pavardė
- Lenkijos pinigas
- Rusų prezidentas
- Krepšinio išradėjas
- Išrado plaktuką ir reples
- Išrado geležinkelį
- Išrado lėktuvą
- Atrado coca-colą

Ir pabaigai kaip visada vienas geresnių atsakymų..... Išrado policijos lazdelę, su ja stabdo mašinas, gal kartais ir per kuprą Koperniku užvažiuoja

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-29 20:41

man irgi patinka si laida,lb juoknga o mano mokyklos direktorius sake,kad jis buvo ten papuoles ir sake,kad uzdave jam klausima ir pateike 4 galimus atsakymus (bet aisku nei vienas nebuvo teisingas),tei direktorius ir pasake,kad teisingo atsakymo nera,taip ir nerode jo per tv

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-18 14:33

Na tikrai juokingai atrodo ,net verkti norisi ,aisku ir as nezinau visiskai visu tu atsakymu ,taciau kartais kaip i uzduota klausimeli atsako lietuvaiciai tai atrodo kad jie visai niekad negyvene Lietuvoj

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-18 19:35

Man taip pat labai patinka šita laida. Kartą ir mane pasigavo gatvėje su drauge ir kamantinėjo apie Barborą Radvilaitę ir ozono sluoksnį. Ten užduoda klausimą ir atsakai, tada dar ko nors ta pačia tema paklausia. Matyt, bandydami suklaidinti. Nėra jokios režisūros. Atsakėme teisingai ir per tv mūsų neparodė

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-16 19:07

Šiandien žiūrėjau Klausimėlio kartojimą. Tai sužinojau, kad Valdas Adamkus prieš tapdamas prezidentu dirbo šerifu
O šiaip nu ne visi turi bent tas minimalias žinias ir suvokimą galvoje.
Pas mus geografijos mokytoja vieną kartą vos nenuvirto, sako jūs žiauriau už Klausimėlį varot. Klausė kur yra Kylis. Sėdim tryse A lygio mokinukai, geografijoje. Klasiokė ieškojo Afrikos žemyne, klasiokas Antarktidoj, o aš Europoje blaškiausi, nes kažkur buvo girdėtas tas Kylis. Po to prisiminiau, kad plaukiam į Švediją mačiau užrašą jog plaukia keltas į Kylį. Vokietija berodz. Tai mokytoja sakė gailėjosi, kad kameros neturi, būtų įamžinus kaip Kylio ieškojom Afrikoj ir Antarktidoj

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-09 17:29

neišprusę yra visokio amžiaus žmonės, bet daug ten irgerai atsako. norėtusi įvairumo. nusibodo į kvailius žiūrėti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2009-07-24 16:20

kartais atsakymai buna neitiketini. nu negali gi taip buti, kad zmogus nezinotu elementariausiu dalyku.  

Eli.lt
Eli.lt

2009-07-24 19:46

as ir nesuprantu ar cia  rezisura ar taip zmones nusisneka ,tai jei nezinai tai patylek tada jau.nes kartai tokiu atsakymu buna i elementarius klausimus tai baisiai juokinga.as manau kad pamatyciau tai bekciau kuo toliau.

2009-08-18 12:48

kaip patylėsi jei esi 100% įsitikinęs savo atsakymo teisingumu

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-08-19 14:21

Iš pradžių šita laida buvo filmuojama Kaune, Laisvės alėjoje. Tai tik pamatai gerb žurnalistus ir varai į kitą gatvės pusę, ir visai nesvarbu, ar esi 100 proc. ar nelabai įsitikinęs savo atsakymo teisumu 

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2009-08-19 16:17

tau gal užtenka supratimo, kad reikia varyti į šalį, bet yra tokių, kurie su malonumu eina su žurnalistais bendrauti ir nesvarbu, kad sako, jog Sąjudis - tai Jogailos laikų dalykėlis

1

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > "Klausimėlis"

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (10)