Eli.lt
Eli.lt

2007-04-24 21:53

Vis ruošiuosi užsiimti šiuo "sportu", tik nerandu bendraminčių. Gal kas lankėte, o gal užsiiminėjat namuose? Pasidalinkit

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-25 09:50

kažkada pagal žurnalą bandžiau namie jogą. bet kad ne man tas dalykas, aš labiau aktyvesnius užsiėmimus mėgstu, tokius kaip dviratis, bėgiojimas ir pan. žodžiu pabandžiau, bet greit nusibodo gal jei nueičiau į grupinius užsiėmimus būtų kitaip. bet vienai namie tuo užsiiminėti neįdomu

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-20 13:03

man irgi per daug nuobodu

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-26 22:11

na as praktikuoju joga,apie metus,beja,ne saleje o namuose ,nes gyvenu uzsienyje ir per mazai moku kalbeti angliskai kad eiciau pas mokytoja.(nors beabejo labai noreciau). ,as paprasciausiai lietuvoje nusipirku dvi jogos pratimu knygas o priedo viena dar ir meditacijos,tai skaiciau tyrinejau ir rezultatas-puikiai atlieku yvairias asanas.(pozas)tik aisku reikia tureti didely susidomejima ir nora.tada viskas imanoma dar cia airijoje nusipirkau daug dvd.taigi ziuredama galiu kartu daryti ir ismokti ivairius pratimus,todel mokytojas cia ir nevisai butinas.tai va man tereikejo didelio susidomejimo ,noro ir susitelkimo.juk tai nepaprastas fiziskas sportas,tai turi buti nusiteikimas is vidaus,na galeciau cia daug pliusiuku vardinti,bet siulau pabandyti,tai daug idomiau nei sporto saleje visa diena prakaituoti!pabandyki

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 09:54

Aš irgi jogą lankiau (ir tuoj vėl lankysiu pažadu pažadu pažadu!!!)
Iš pradžių, kaip Katukas ir sakė, kad kaip ir nuobodu, nors ir grupėje buvau, bet laikui bėgant patys nuobodžiausi pratimai pradėjo vis labiau patikti juos nuolat kartojant, nes atsiranda visai kitokie pojūčiai. Kaip ir neįtikėtina

O vat labiausiai patiko tokios treniruotės, kur joga+ fitness - superinis variantas!
Ir dar jogos pliusas yra tas, kad kai lankiau - net nežinojau, kur yra mano nugara, t.y. nejausdavau jokių nugaros skausmų, su kuo aš pastoviai gyvenu...

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 09:38

Beje, šioje Eli.lt rubrikoje yra sukelta jogos pratimų.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-18 18:58

Na kur mūsų jogistės??
Aš jau pradėjau lankyti vėl deja, galiu eiti tik vienąkart per savaitę, nes laiko nėra Tai pažadėjau sau, kad ryte anksčiau kelsiuos ir darysiu kokį nors pratimą. Kartais išeina tas pažadas, o kartais neeeeee

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-06 14:46

Jetau - vakar su kojomis daug dirbome: tai šiandien... padus skauda! Na nepasakyčiau, kad taip SKAUDA, bet taip maloniai jauti visus padų raumenukus, netgi tarpupirščių! Va dėl to ir patinka man joga, kad pajauti tuos raumenis, apie kurių egzistavimą net nenutuoki

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-21 18:18

man tai rytais prie geriausiu noru neiseina - matyt pernelyg tingi esu, bet va su grupe, kai veda instruktore, tai lankau ir atsidziaugt negaliu. as lankau Hatha joga...

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-27 14:50

Dar vienas subtilumas, kad prieš darant jogą, reiktų atsikelti maždaug prieš 3 valandas
Bet aš 5 val tikrai nesikelčiau, jei užsiėmimas nuo 8 ryto

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-14 14:54

neturėčiau kantrybės ir susikaupimo jia. kolegė lanko. sako, kad  labai padeda.

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-05 15:38

kažkada seniai lankiau :) dabar gyvenu tokiom sąlygom, kad retai kada turiu ramų kampelį, o kažkur lankyt per brangus malonumas :)

Eli.lt
Eli.lt

2011-03-30 01:26

Rekomentuoju Shanti jogos centrą

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Joga

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)