Forumas > Įvairios temos > Mobilusis telefonas
2

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 08:06

Sveikos mergaites ,mobilus reikalingas man tik tam kad galeciau susisiekti ,ir su manim galetu susisiekti,bet nesakykit geras aparatas nori atsiliepi nori ne,va jau jei skambina i namu telef.jei jau atsiliepei reskia esi namie,o su mobikiu nesuzinosi kur randiesi !

Mobiliu!

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 10:18

ech... buvo tokia viena graži diena.... pamiršau mobilų namie.... ir nebuvo kas jį atveža, o pačiai dėl to grįžti namo nekilo rankos, kojos ir kitos kūno dalys....

Grįžau namo išsišiepus išsišiepus - taip pailsėjau! Buvo nerealiai gera diena

Nes va kad ir dabar guli ant stalo, niekas neskambina, bet jau įprotis yra žvilgčioti, pasižiūrėti, kiek valandų, ar nėra praleistų žinučių ir t.t. Priklausomybė.... vienokio ar kitokio lygio, bet ji yra

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 10:20

man telefonas yra reikalingas dalykas.maniskis telefonas turi tiek fotokamera tiek radija, bet siu funkciju nenaudoju. telefona naudoju pokalbiams, sms, zadintuvas ir priminimai... i priminimus susivedu visu draugu gimtadienius....
mobilus telefonas tuom ir gerai, kad jis toks mazas ir turi tiek daug funkciju. nereikia nesiot nei laikrodziu, nei uzrasu knyguciu, nei fotoaparatu, skaiciavimo masineliu, nei mp3 ar kokiu kitu grotuvu... asmeniskai as visu siu funkciju nenaudoju, bet vis vien kai perku telefonu-ziuriu ne tik, kad jis butu grazus ir patogus, bet ir, kad butu kuo daugiau funkciju.

p.s turiu labai geeeera plana(su visu bites tinklu kalbu nemokamai, artimiausi draugai ir seima naudojasi bites tinklu). todle labai smagu kartais yra nemokamai paplepet su draugais ar artimaisiais... tarkim labai megstu megstu plepet telefonu, kai kur nors vaziuoju ar kai kur nors ko nors laukiu....tada prasmingai isnaudoju laika...as skleroze dar nesergu, todel puikiai pamenu ka su kuo kalbejau ir nesikartoju

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 11:43

Tiesa tikrai fotiko neturiu o telef yra ir kam ir fotikas ,zodziu visokiu pribambasu ,gaila tik tiek kad uzrakinti reikia rankiniu budu,o tai mergaites patikekit jei neuzsirakinu tai tiek man prbarbalintu i saskaita ohoho,bet mane viena drauge pamokino sako isivesk savo nr pirma nu tipo koks aaaaaaaaaaaa ir savo nr ir visad telef rinks pirma ivesta nr ,tai va kaip gali prisidaryt bereikalingu islaidu !

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-14 22:34

Cituoti(Emanuela @ Nov 14 2008, 09:43 AM) 45373
Tiesa tikrai fotiko neturiu o telef yra ir kam ir fotikas ,zodziu visokiu pribambasu ,gaila tik tiek kad uzrakinti reikia rankiniu budu,o tai mergaites patikekit jei neuzsirakinu tai tiek man prbarbalintu i saskaita ohoho,bet mane viena drauge pamokino sako isivesk savo nr pirma nu tipo koks aaaaaaaaaaaa ir savo nr ir visad telef rinks pirma ivesta nr ,tai va kaip gali prisidaryt bereikalingu islaidu !

o gal paprasciau nusistatyk automatini klaviaturos uzrakta?
as nusistacius , kad po 5sekundziu uzsirakintu, kai jau nieko su juo nedarau

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-16 18:34

Man tai susisiekimo priemonė. Susiskambinu, susirašau su savuoju , susiskambinu su tėvais. Palaikau ryšį su grupiokėm/grupiokais. Nežinau, man jis labai svarbus. Tik su tėvais ir draugu dažniausiai šneku apie dienos nutikimus, negandas ar džiaugsmus. Ir tai nemokamai.. tai todėl naudojamės proga..
O šiaip man ten yra žadintuvas, kalendorius, priminimus užsistatau, greit užsirašau telefone jeigu ko reikia ir pan.

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-10 12:07

betikslis pliurpimas telefonu ne man. aš perdaug konkretus žmogus

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2009-07-22 13:43

pastaruoju metu mobilieji pagrindinis gyvenimo dziaugsmas

apskritai

nereikia niekur vaziuoti - paskambini pasneki. bet tai atitotlina zmones, tas bendravimas kitoks tampa, santykiai - telefoniniai

2009-07-22 18:30

manu todėl susitikę akis į akį nebesugebame bendrauti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2009-07-22 18:47

bijo i akis paziureti, nes kol kalbi telefonu i akis nereikia ziureti :)  

2009-07-23 11:37

tai subanalina viską

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-07-23 14:33

Santykius stengiuosi aiškintis akis į akį. Tačiau jau telefonu gali suprasti, kas yra gerai ir kas yra blogai žmogui.

Priklausomybės telefonui nėra, bet visuomet turiu jį šalia - darbas toks :)  Kartais po dienos pavargstu.. Nuo pokalbių, nuo žmonių... Bet valgyti norisi :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2009-07-23 15:09

man nepatinka kai visokias dainuškas užsideda. jau nebegaliu klausytis kolegės telefono skambėjimo, kur groja Džeksono daina. sakiau, kad pasikeistu arba prisitylintu. man labiau priimtini tokie neutralūs ir ausį nerėžiantys skambučiai

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-07-23 15:35

Dėl tų dainų - tai įdomiai: vis tiek negirdi visos dainos, nes dažniausiai pakeli po keletos sekundžių.

Tokiu atveju, aš jei renkuosi dainą, tai tokią, kurios pirmi akordai yra efektyvesni.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2009-07-23 17:27

na ji niekada neskuba atsakyti, o dar buvo išėjusi ir telefą palikusi. košmaras jis groja nenustodamas

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-07-01 19:50

man jau im trūkti bendravimo akis į akį, nes telefonas viską užgožia. ir šnekam ir fotografuojam ir filmuojam bei siunčiam visiems artimiesiems

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-01 22:07

aš plepėt mėgstu ilgai..ypač jei žmogus su kuriuo nori pabūti tuo metu yra už kelių šimtų ar kelių tūkstančių kilometrų..tiesa, dabar dažniau tam naudoju skype.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-07-02 19:06

aišku telefonas padeda, kai skiria tūkstančiai kilometrų

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-06 15:38

padeda dar telefonas surastik itą telefoną, juk tokio senojo, laidinio niekur nepamesi, o va mažiukas mobiliukas - užkrenta kažkur ir nerasi, tada skambini kitu ir ieškai pagal garsą

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-07-21 12:45

Nemėgstu aš to telefono. Labai dažnai jis man ir išsikrovęs guli, ir aplamai namie pamirštu Nebent būtinai prireikia, tada prisimenu, kad jis yra

2

Viršun ^ | Forumas > Įvairios temos > Mobilusis telefonas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)