Forumas > Įvairios temos > Mobilusis telefonas
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-16 17:39

- Labas! Kaip sekasi? - išgirstu telefono ragelyje ir prasideda...
10 minučių - įžanga į pokalbį.
5 minutės - įžanga į reikalą, dėl kurio paskambino.
10 minučių - reikalo išdėstymas.
5 minutės - išvadų suformulavimas.
10 minučių - pašnekesys apie naujausius gyvenimo įvykius.
Taigi apie 30 minučių tuščio laiko švaistymo...

Pasiilgstu tų pokalbių, kai kiekviena minutė kainavo 60 - 70 centų ir mintims išdėstyti užtekdavo 2 - 3 minučių. Labas ir sudie. O dabar telefonas tampa jau ne informacijos perdavimo įrenginiu, o bendravimo priemone. Mes tokie užsiėmę, kad negalime susitikti? O gal turime tiek laiko, kad plepame ištisas valandas?

Kokie mes ir kokią vietą mūsų gyvenime užima mobilusis telefonas

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-17 09:52

Tik susiskambinimo dėl reikalo. Nemėgstu tuščiai plepėti, nebent man paskambina ir pašnekovas plepys už savo sąskaitą Bet paprastai skambinu labai konkrečiai, trumpai ir be jokių bla bla

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-17 11:16

Cituoti(išlepinta @ Apr 17 2007, 09:52 AM) 9705
Nemėgstu tuščiai plepėti, nebent man paskambina ir pašnekovas plepys už savo sąskaitą

Sąskaita kaip sąskaita. Šiais laikais yra visokiausių planų, kur mokama ne už prakalbėtą laiką, o už sujungimą ir t.t. Taigi pliurpiant pusę valandos piniginė tikrai nesuplonėja. Bet kai diena iš dienos pasakojama tas pats per tą patį (nes jau pamiršo, kam ką sakė), mane erzina. Su didele nostalgija prisimenu tuos "brangius" laikus, kai sugebėjome savo mitntis išdėstyti per 2 minutes. Šiandien man mobilusis telefonas tik trukdo. Ir todėl aš jo nesinešu į parduotuvę, į rūsį, į tualetą, į vonią ir t.t. Neatsiliepiu, kai neturiu laiko, neturiu noro ir jėgų.

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-17 12:55

šiaip telefonu kartais paplepu gana normaliai ir gal daugiau dėl to, kad nemokamai su tam tikrais artimais asmenimis kalbu

bet dažnai mėgstu telefoną kur nors įkišti kuriam laikui, dar ir garsą išjungti. tai būna sulaukiu priekaištų: kam tau mobilus, jei prisiskambint neįmanoma. kartais ir nespecialiai taip gaunasi. tiesiog negi turiu po visą butą nešiotis telefoną po kaklu pasikabinusi būna kaip numetu kur nors, po to randu, o ten niolika praleistų skambučių ir dar kelios grasinančios sms

žodžiu, nesuprantu žmonių, kurie su mobiliaku sėdi tualete, miega ir pan. na, nebent tai būtų darbo, verslo reikalai

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-18 14:05

O aš megstu paplepėt Teko plepėti ir valandomis

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-19 22:09

Mano mobilus mažas, neišeina jo petimi prispausti prie ausies, taigi... ilgai plepėti nemėgstu, nesvarbu, kieno sąskaita

O va tas naminis, stacionaraus telefono ragelis - pats tas. Pasikišai po ausim, plepi sau su drauge, ir gali vienu metu sriubą virti, skalbinius džiaustyti ir t.t.

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-19 23:41

Vat jei ant mobilkos dar būtų šepetys batams pavalyt, tai būtų iš tikrųjų geras daiktas. Dabar atlieka kišeninio laikrodžio funkciją, nebereikia ant rankos nešiot.

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-21 15:36

man tai reikalingas tik susitarti kur susitikti su kuo nors ir su vyru susisiekti o šiaip dažniausiai vietoj laikrodžio, kaip minėjo Avis

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-21 16:03

Jau ko ko, bet laikrodžio man neastos joks mobilusis telefonas. Man laikrodis - vertingas aksesuaras, be kurio net per vestuves - nė iš vietos

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-23 22:13

Cituoti(Adonė @ Apr 21 2007, 04:03 PM) 10192
Jau ko ko, bet laikrodžio man neastos joks mobilusis telefonas. Man laikrodis - vertingas aksesuaras, be kurio net per vestuves - nė iš vietos

na šiaip ir aš nešioju laikrodį bet vis tiek dažniau akį užmetų į mobilų o be laikrodžio kaip be rankų

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-26 16:45

mobilekas man paskambinimui reikalingas...plius laikrodis ir zadintuvas nors stalciuj turiu gerus du laikrodzius , ale nelabai as ju megeja

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-14 18:56

man tel reikalingas paskambint,smsams,zadintuvui ir laikrodziui,viskas

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-14 19:10

Cituoti(voveryte @ May 14 2008, 08:56 PM) 30021
man tel reikalingas paskambint,smsams,zadintuvui ir laikrodziui,viskas

man taip pat

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 20:44

kartais mėgstu plepėti ilgai ilgai, o kartais mobiliakas guli kažkur numestas su išjungtu garsu

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-01 20:14

Cituoti(Lithium @ Jul 31 2008, 08:44 PM) 35454
kartais mėgstu plepėti ilgai ilgai, o kartais mobiliakas guli kažkur numestas su išjungtu garsu

Aga, man tas pats Čia jau nuo nuotaikos priklauso ar plepu ar jis guli numestas kažkur

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-01 23:19

paskutiniu metu telefonas man kaip trečios rankos,nes daug ką sprendžiu telefonu

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-02 10:36

mobilusis man reikalingas susisiekti, na o kaip kitaip, dar retkarčiais statau žadintuva na ir rašau SMS

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-02 13:43

man paskutiniu metu,lb daznai chronometro prireikia,nes zaidima zaidziam

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-02 15:19

Kuo bet tokiu dalykeliu tikrai nesinaudoju , nežaidžiu ir žaidumu telefone.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-06 19:24

be mobilaus tikriausiai neisgyvencau..juk ten tiek naudinu dalyku,pvz kaip;zadintuvas,uzrasine,kalendoriu.laikrodis..kas be ko puiki susisiekimo priemone

1

Viršun ^ | Forumas > Įvairios temos > Mobilusis telefonas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)