Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Rūbų pirkimas internetu
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-03-01 09:12

Sveikos. Norejau paklausti gal kas perkate rubus internetu? Kokiu firmu ir pan. Norejau pati nusipirkti, bet susiduriau su problemomis del atsiskaitymo...Gal turite geru patarimu sia tema.

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-12 19:13

Nepirkau kol kas nieko, bet pagundų yra Kas stabdo? Tai, kad negali pačiupinėti, pasimatuoti, jei prekė netinka grąžinti nėra galimybės... tiesiog nesinori vargti ir paskutinis punktas, ir pats pagrindinis, tai atsiskaitymo būdas... na nepasitikiu aš... bijau, kad daugiau nuims, arba prekių nepristatys, nesvarbu dėl pašto kaltės ar ne...

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-20 17:27

sveikos, esu tiesiog pirkimo internetu maniake perku Next, mothercare, childrensplace ir t.t. rubelius vaikui ir sau Victoriassecret apatinius ir siaip dar visokius rubelius, is prancuzu psl La redoute ir t.t....

pati neuzsisakineju, ta patikiu tarpininkams

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-24 14:19

Na kol kas internetu nieko nepirkau, bet jau kaip gundausi.... Reikia tik spyrio i uzpakali ir as ka nors is VS uzsisakysiu.... Nors kazkaip nedrasu, gal netiks, gal medziaga nepatiks, tai dvi mintys kurios siek tiek mane dar pristabdo....

Eli.lt
Eli.lt

2007-07-30 20:16

Cituoti(Adonė @ Jul 30 2007, 08:09 PM) 20231
Vis dar nesiryžtu O gal vertėtų?

Iš VS geriausiai per tarpininkus, tik reikia tiksliai žinoti dydžius, nes aš su palaidinės dydžiu nepataikiau Dar laukiu vienos palaidinės, ir užsakiau daugiau sviestukų, nes vieną jau gavau ir labai kvapas patiko

Eli.lt
Eli.lt

2007-07-30 20:23

Cituoti(čiučiundra @ Jul 30 2007, 08:16 PM) 20234
Iš VS geriausiai per tarpininkus, tik reikia tiksliai žinoti dydžius, nes aš su palaidinės dydžiu nepataikiau
Mane tai ir gąsdina - galiu nepataikyti dydžio. Ir dar tas galutinės kainos apsiskaičiavimas... Mokesčiai už siuntimą, už tarpininkavimą ir t.t. Painiava ir viskas.
Kol kas labai nedrąsu, bet maudymosi kostiumėlio tikrai norėčiau... O tai vasara persirito į antrą pusę, bet aš dar naujo neturiu Tiesa, man šiais metais apskritai dar jo neprireikė. Gal laukti sekančio sezono?

Eli.lt
Eli.lt

2007-07-30 20:29

Reikia išsiaiškinti kokiu kursu skaičiuojama suma skaičiuojama pagal tokią formulę:

Kaina*tarpininkavimo mokėstis%*valiutos kursas+ siuntimas į LT+ siuntimas iki tavo miesto apytiksliai prekė pabrangsta apie 30%

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-21 15:18

Esu labai nusivylusi. labai mėgstu prieš perkant paliesti, matuotis, žinoti kokia medžiaga ir jos faktūra.

Kažkada pirkau VS kelias bliuskeles. Nuotraukose atrodė puikiai: ryškios spalvos, graži medžiagytė, na liuks liuks.

Atvežė švelniai tariant skudurėlius Medžiagos pigios, spalvos ne tokios. Sode dėvėti visai gerai, bet ne tam pirkau

Paskutiniu metu nieko neperku ir nieko neužsakinėju internetu. Bijau nusivilti. Ypač dydžiais, nes ir tie toli gražu neatitinka tikrovės. Gali būti ir geras dydis, bet kur nors kabės ar guls ne taip, ne pagal individ. figūrą.

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-28 20:50

Aš vis pasidairau po tas parduotuves, bet nieko neperku. Vis dėlto nedrąsu taip nepasimatavus, nepačiupinėjus rūbo imti jį ir pirkti. Nors LaRedout tinklapyje nurodoma audinių sudėtis kartais visai nebloga. Beveik susigundyčiau. O kokie jūsų atsiliepimai?

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-28 21:18

Cituoti(Adonė @ Sep 28 2007, 09:15 PM) 22648
O kaip medžiagos, pasiuvimo kokybė, apdaila? Dydžiai atitinka?

Pasiuvimo kokybė ir apdaila viskas gerai. Dydžiai drabužių taip pat. Tik batų niekada nesisiųsčiau iš ten-netinka nei dydis, nei kokybė . O medžiagų aprašymai yra šalia prekės

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-02 19:58

LaRedoute batus reikia pirkti vienu dydžiu didesnius, nors ne visus.. drabužių kokybė nebloga tik kai kurių, nusipirkau megztinį, po skalbimo liko skuduras, o pvz., džinsiniai bridžiukai prilipo

Eli.lt
Eli.lt

2007-11-29 11:43

Na taip, parduosi, ale kiek vargo Man atrodo, kad pirkimas internetu tai kaip manija, virusas, kuris su laiku praeina. Ir pas mus gali nusipirkti ne ką prastesnių dalykų, tik nereikia tingėti pasivaikščioti po parduotuves. Nemačiau stebuklų VS ar LR rūbuose. Nebent apatiniai gražūs, bet ir tai.. Dabar Vln tiek daug įvairių apatinių parduotuvių, kad akys raibsta nuo grožio. Be to vietoje pasimatuoji, išsirenki patį pačiausią. O ne tai, kad užsisakai ir krūtinė ne taip stovi Vargas po to ir tiek, ieškok kam parduot. O jei neparduosi?

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-15 15:38

Aš irgi pradejau naudotis enternetinemis parduotuvemis, kažkaip pabandžiau vieną karą ir užsikabinau be to manau yra daiktu tikrai pigesniu, ir kokybė gan neprasta.

Aš irgi pradejau naudotis enternetinemis parduotuvemis, kažkaip pabandžiau vieną karą ir užsikabinau be to manau yra daiktu tikrai pigesniu, ir kokybė gan neprasta.

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-21 01:13

Sveiki,
as jau esu isbandžiusi pirkimą internetinėse parduotuvėse - visai smagu, kai randi ko ieskai. Kartais galima surasti tikrai įdomių ir nebrangių prekių.

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-28 22:28

Nemanau, kad internetas gera vieta pirkti drabužius. Juk vistiek reikia pasimatuoti ir panašiai. O dėl prekių grąžinimo, tai normalios parduotuvės suteikia laikotarpį per kurį galima grąžinti prekę. Tik aišku, kad čia jau papildomas vargas. Šiaip dar tikrai žmonės bijo pirkti internete. Dėl atsiskaitymo metodų, tai man dar nei karto nebuvo taip, kad nuimtu daugiau negu rašo. Juk, kai darai apmokėjimą, tai matai kiek pinigu ruošiamasi pervesti iš tavo sąskaitos.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 11:17

as perku rubus internetu - gal tai nauja pramoga, kuri praeis, bet kol kas man tai visai smagus atradimas. Zinoma, dar ne visada randu ko noriu, bent jau lietuviskuose e-shopuose, bet uzsinietiskuose visada ka nors idomaus randu ir neatsilaikau

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-14 14:53

verta, jei su figūra problemų nėr. t.y., jei be vargo realiai rūbus išsirenki.
pvz, nematavus pirkt galėčiau nebent kokią laisvesnę palaidinę ar megztuką. visa kita būtinai turiu matuotis. nes jei pagal viską tinka, tai, žiūrėk, per krūtinę nesueina. arba per klubus o jei figūra ganėtinai "standartinė", tai tikrai verta taip apsipirkinėt, ypač tuose puslapiuose, kurių atstovų nėr lietuvoj

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-20 23:21

Cituoti(camila @ Mar 1 2007, 09:12 AM) 9043
Sveikos. Norejau paklausti gal kas perkate rubus internetu? Kokiu firmu ir pan. Norejau pati nusipirkti, bet susiduriau su problemomis del atsiskaitymo...Gal turite geru patarimu sia tema.

sveika,turiu dideles patirties sioje srityje,patarciau pirkti is otto,hobbyhall,dress.ltbet tikrao nepatarciau pirkti is supermama.lt psl.kur tarpininkes PUIKUTE IR EBA uzsako prekes is jav...labai jomis nusivyliau..bendravimas koks..net negali pasiteiraut apie preke,nors pinigai sumoketi,piktinasi kad trukdai..velavimas ziaurus..laukiau net 2men...apgaudinejimas..nu vienu zodziu kosmaras ,gal kitos tarpininkes ir nieko...[quote]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2009-04-24 15:17

Niekada nepirkau, turbut čia ne mūsų šeimai, mes labiau prie realaus pirkimo, mayti, paliesti drabuži, pamatuoti. 

Mūsų gyvenimas ne visada gali būti pilnas laimės, bet jis visada gali būti pilnas meilės! 

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-10 14:27

kaip galima pirkti nepasimatavus????ne

1

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Rūbų pirkimas internetu

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)