Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Rūbų pirkimas internetu
5

Jadvyga
svečias

2015-03-05 22:49

aš varlėj pirkau daug kartų, ir tikrai pirksiu toliau. Jokių progų dažniausiai nelaukiu. Pamatau ką nors įdomaus ir už gerą kainą - perku. O varlėj ir taip daug akcijų, nebūtina laukti net kokių nors švenčių. Be to, kasdien gaunu naujienlaiškius.

beje
svečias

2015-03-05 22:50

dėl pristatymo. Jeigu yra galimybė, labiau apsimoka prekę atsiimti patiems, atsiskaityti grynais - tada blogiausiu atveju galėsite jos tiesiog neimti, jeigu kas nors netiks ar nepatiks. Nors šiaip labai abejoju, kad toks atvejis pasitaikys - mano pirkimo Varlėje praktikoje taip dar nė karto nepasitaikė.

Sofija
svečias

2015-03-07 22:52

jeigu reikėtų rinktis tarp varlės ir pigu,lt, rinkčiausi varlę. Klientų aptarnavimo kokybė man pasirodė geresnė, ir dėmesio vertų naujienlaiškių gaunu daugiau (pigu užkniso su savo kvepalų išpardavimais)

Sofija
svečias

2015-03-07 22:54

ką dar pastebėjau - varlė siūlo galimybę užsidirbti, jei kas nors apsiperka per jūsų nuorodą. Kažką panašaus siūlo ir pigu, bet pas juos reikia ką nors pirkti pačiam, o gautų pinigų galiojimo laikas yra ribotas (man atrodo, kad pusę metų). Varlėj tie pinigai nepasensta ir niekur nedingsta.

Sofi
svečias

2015-03-07 22:56

jeigu esate susidūrę su PTC saitais, tai čia išeina kažkas panašaus. Gaunat bonusą :) pačiai naudotis dar neteko, bet labai patogu pasiūlyt kam nors prieš šventes - pvz, artėja Moters diena, Velykos... Varlėj tikrai galima rasti visko, ko reikia bet kokiai progai (ir be jokių progų).

Ingrida
svečias

2015-05-25 09:26

Mes dažnai apsiperkame www.sweety.lt (dėvėti rūbai) labai geros kokybės ir nebrangei, daug labai pasirinkimo ypač moterims, panelėms, taip pat siūlo vaikiškus ir vyriškus rūbus greitai pristato :)

Rekomenduoju :)

Lukas
svečias

2015-06-07 16:32

2befashion.lt - nupiesiau logotipa uz 60euru, apgavo ir neatsiskaite. Nemanau , jog ten bus kokybiskos prekes jeigu net uz logotipa nesugeba atsiskaityt ;)

Mantas
svečias

2015-10-23 07:25

niekada nesisakykit is beman.lt laukiu 7d pristatymo ir nezinau ar gausiu isviso

zy
svečias

2015-11-09 14:24

ne, viskas labai puiku, rubai vardiniai kaip ir is aprangos galerijos. tik kainos perpus :)  

Milda
svečias

2016-01-29 00:33

O aš atradau internetinę drabužių parduotuvę www.getstyle.lt, kur tikrai maloniai aptarnauja, visada padeda pasirinkti, dėl grąžinimo jokių bėdų ir prekės keitimas nieko nekainuoja, o asortimentas toks platus, kad kai prisėdu kažką išsirinkti tai prarandu laiko nuovoką :D

Dalia
svečias

2016-08-27 12:58

Labas! pas juos gaminiai maciau skirtingu gamintoju, tai manau kiekvieni ir skirtingai gali but :) Bet kiek pirkau, pataikiau su dydziu!  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2017-06-30 13:33

Labai gražios moteriškos suknelės internetu, maudymukai ir kitos grožybės. Neseniai atrasta drabužių išparduotuvė internete http://turtleoutlet.com 

Joana
svečias

2017-09-01 18:10

Rubu kartais cia pasitaiko neblogu, kai akcijos buna tai kainos oho, esu batus pirkusi uz 6 eurus :O  http://maksi.lt/apranga-avalyne-aksesuarai/sukneles/

Agnytek
svečias

2017-09-12 18:40

Šiuo metu perku aprangą internetu http://isparduotuve24.lt/ .Labiausiai man patinka firminių drabužių kainas. Visko tiek daug ir už puse kainos. Leidžiu sau paišlaidauti čia.Kam dar tekę čia pirkti?

5

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Rūbų pirkimas internetu

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)