1

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 13:24

Prisiminiau šiandien (tiksliau priminė ) seną aistrą - ŠOKĮ... Profesionaliai niekada nešokau, net ir mėgėjiškai ne perdaugiausiai, bet šiaip šokt LAAABAI mėgau . Deja, mano vyras beveik nešoka, per penkis metus nuo vestuvių šokom gal tik kelis kartus , ketinu atsigriebt už prarastą - ieškosiu šokių studijos poroms. Dabar, aišku, šis užsiėmimas turbūt ant bangos , bet rašau tikrai ne todėl... tiesiog man tai priimtiniausia sporto forma - Gal kas žinot kur, kaip... kada ir t.t? O gal taip pat mėgstate šokti

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 13:39

Oj, mėgstam mėgstam
Ypač svajoju išmokti tango, bet Kaune nerandu studijos, kuri tuomi užsiimtų
Gazele, jeigu beieškodama "užsirautumei" (nesvarbu, Vilniuj ar Kaune), tai suteik info plz
Aš savo ruožtu irgi pasižadu informuoti, jeigu rasiu ką interesno

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 16:54

"ŠOKIO HARMONIJA" Yra Vilniuje Ateities 10, dar žiūriu yra ir Kaune

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 17:10

pradžia yra - dabar reikia palaušt vyrą

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 17:16

Jaučiu bus sunkus atvėjis Aš saviškio turbūt net neįkalbėčiau

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 17:30

yra mygtukų, kur dar galiu paspaust - visa laimė, kad ans ne be nuodėmės

Eli.lt
Eli.lt

2007-03-01 16:05

Sveikos,

dar yra:
Tomo Petreikio šokių studija (Vilnius)
Kristinoss šokių namai (Vilnius)

Lankausi trečius metus Petreikio studijoje ir labai patenkinta
Petreikio studijoje vienam žmogui kainuoja ~110 Lt, porai būtų ~220 Lt.
Yra dar visokių nuolaidų studentams ir pan.
Labiausiai džiugina tas, kad pradėjusi mokytis gali kilti aukštyn sudėtingumo pakopomis, kadangi studija gana didelė, tai yra ir pradedančiųjų, ir stipriai pažengusių grupės. Visada bus ka veikti

Ką čia dar bepasakysi - šokiai rules

Parašykit, kaip sekasi saviškius įkalbinėt

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-26 16:39

Su saviškiu užsirašėm į Dance Planet, mokysimės lotynų Amerikos šokių.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-25 12:36

Kaune yra šokių mokyklų, tik gal nėra tokios reklamos

Lankykit pas Gintarą Svistunavičių ir jo partnerę Gabrielę- jie tikri profesionalai, labai faini žmonės.

Jų šokių studija Kęstučioir Maironio gatvių sankirtoje- priešais buvusį Thomas Philips, ten lyg buvo pulo ir biljardo klubas- toks stiklinis pastatas kelių aukštų.

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-29 12:37

O gal kas zinot, kur butu galima ismokti pilvo sokiu Vilniuje?

Nes kiek domejaus tai radau tik sporto klubuose si bei ta ir dar ale vos ne koncertines grupes, kurios rodo pasirodymus

O as noreciau tik taip, savo malonumui ismokti tokiu sokiu

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-29 13:17

Cituoti(voveryte @ Aug 29 2008, 12:38 PM) 39932
o tiu pabandyk internete susirasti pamokeliu pilvo sokio,ar nori butent lankyti?

As jau is interneto esu parsisiuntus, bet man nelabai kazkaip jos patinka bandziau pagal jas, bet ne kas iseina, tai galvoju reiktu kad kas is mokanciuju truputuka tuos judesius pamokintu, nes taip kitaip iseina man iseina ale pilvo sokis su avangardo motyvais

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-29 13:20

Tada manau reikia kreiptis i tikrus profseonalus, nes is interneto neismoksi labai jau gerai ten gal savo malonumui ir pakana informacijos

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-01 20:54

gal kas zino ar vilniuje vyksta striptizo pamokos, uzsienyje labai populiaru ir sportas ir vyrui gali pasokti ?

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-08 22:39

sokiai tai puikus aportas! po paskutinio karto kai klube buvau tai visus virsutines kuno dalies raumenis skaudejo atitrukau tai kaip turi but

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-26 17:46

Šokiai tikrai įdomu tik gaila, kad Šiauliuose pradedančioms poroms pasirinkimo nedaug. Svarbiausia, kad jo dar galima rasti, tačiau laikas tai labai nelankstus...Gaila

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-26 21:18

Cituoti(Viktoras @ Oct 8 2008, 07:39 PM) 42854
sokiai tai puikus aportas! po paskutinio karto kai klube buvau tai visus virsutines kuno dalies raumenis skaudejo atitrukau tai kaip turi but

As irgi kai gryztu is klubu tai kita diena nesuvokiu kas su mano kunu darosi koju padus be proto skauda nuo aukstakulniu, nugara buna "parejusi", klubus maudzia, kaklo nepasuku i sonus zodziu visiskai "isejusi" is formos bunu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-06-28 19:51

neturinčioms partnerio - puikus išradimas - linijiniai šokiai...juos galima rasti kiekvienam mieste... :)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-06-29 18:58

O gal gali plačiau apie tuos linijinius papasakoti?  :) Nes tiesą sakant esu nuogirdomis apie juos girdėjus, bet konkrečiai kas ten yra? Kaip per filmus rodo?

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2009-06-29 21:07

pažįstamas pakvietė į riterių damų kitaip viduramžių šokių  kursus

5 men treniravomės (tikraja ta žodžio parasme, bet krizė pakišo koja - pasirodymas taip ir neįvyko... dabar kažkaip ir nebevyksta repeticijos  :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-07-09 17:28

IdeaLuxe 2009 06 28    

neturinčioms partnerio - puikus išradimas - linijiniai šokiai...juos galima rasti kiekvienam mieste... :)

neturincioms partnerio yra ir kitas isradimas ;)

www.salsasokiai.lt/index.php

Tai nera iprastine partneriu paieska, o kazkas visai nauja.

Beje man atrodo, kad geriausia yra sokti tuos sokius, kurie yra populiariausi - didesne tikimybe rasti partneriu. Ten pat svetaineje yra apklausa - koks populiariausias sokis. Prabalsavus galima pamatyti rezultatus:

www.salsasokiai.lt/

Paskutinį kartą redagavo: vera (2009-07-09 17:37)

1

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > PAŠOKIM

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)