1

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 09:41

Kviečiu dviratininkes susiburti į klubą
Kas jums yra dviratis: sporto priemonė ar laisvalaikio pramoga? Kaip dažnai važiuojate pasivažinėti? Kokius maršrutus renkatės ir ką galėtumėte pasiūlyti kitoms?
Pasiruoškime artėjančiam sezonui!

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 09:49

Mėgstu šį užsiėmimą Jau kinderiukas (dėl jo pernai teko šį malonumą trumpam pamiršti) paaugo, tai galėsim kartu pasiimt jį į kelionę

Neseniai net sapną sapnavau kad dviračiu važiuoju. Tik bėda atsitiko - sėdynę pamečiau... Tai kaip ir košmariškas sapnelis gavosi.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 10:04

aš irgi labai mėgstu dviračiu važinėti. bet dėl vaikiuko teko šio malonumo kol kas atsisakyti. gaila, kad mano vyras dviračiu nevažinėja, bet galvoju, jei nupirkčiau, gal ir važiuotų
šiaip aplink Panevėžį yra neblogų vietelių važinėtis dviračiu. beje, mano rekordas - su dviračiu per dieną numyniau 100 km
o beje mano tėvas su dviračiu pas gimines į Kauną iš Panevėžio važiuodavo. berods per 6 val. numindavo.atgal aišku tą pačią dieną nebevažiuodavo

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 10:10

Man labai patiko Nidos vaizdai: tėveliai prie dviračių prisikabina specialius vežimėlius ir keliauja kartu su vaikais. Matėme gana įspūdingą reginį: važiuoja tėtis ir mama, o vaikai (4-5 metų amžiaus) vežime dainuoja.

Beje, Kuršių Nerijoje visai neblogi dviračių takai. Jie priklauso Pajūrio dviračių trąsai. Mes įveikėme maršrutą Nida - Juodkrantė - Nida (62km., užsukant į lankytinas vietas apie 70km). Vaizdai įspūdingi.

Cituoti(*MiAu* @ Feb 14 2007, 10:04 AM) 8120
šiaip aplink Panevėžį yra neblogų vietelių važinėtis dviračiu.

Gal mums sudarysi kokį nors maršrutą?

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 10:24

Cituoti(Adonė @ Feb 14 2007, 10:10 AM) 8121
Gal mums sudarysi kokį nors maršrutą?

taip gerai kaip Nidoj aišku nebus, bet dviračių takų Panevėžyje tikrai yra. štai čia puslapio apačioje yra Panevėžio dviračių takų schema.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 10:35

Cituoti(*MiAu* @ Feb 14 2007, 10:24 AM) 8124
taip gerai kaip Nidoj aišku nebus, bet dviračių takų Panevėžyje tikrai yra. štai čia puslapio apačioje yra Panevėžio dviračių takų schema.

Jau apsižvalgiau. Yra net kelios trąsos. Kuri įdomiausia? Ką galime pamatyti? Kokia takų danga?

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 11:02

Cituoti(Adonė @ Feb 14 2007, 10:35 AM) 8127
Jau apsižvalgiau. Yra net kelios trąsos. Kuri įdomiausia? Ką galime pamatyti? Kokia takų danga?

dėl įdomumo tai net nežinau...nieko ypatingo ten nėra, tik tiek, kad trasų daug.

dažniausiai važinėdavau Berčiūnų trasa.man jinai labiausiai patiko. ten 2 trasos, viena eina palei kelią, o kita pro miškelį ir stovyklą. žodžiu, galima į priekį važiuoti viena, o grįžti kita. ten galima apžiūrėti įdomią bažnytėlę, senas kapines ir pan. paskutinį kartą važiavau kažkur prieš porą metų, tai tada trasa buvo geros kokybės, asfaltas. dabar nebegarantuoju, nes nebuvau.

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-20 13:06

o as tik seip megstu lb retkarciais pasivazineti,o dviratininke nei uz ka nebuciau,vien del to koks po to buna uzpakaliuas

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-27 09:30

galiu papasakot, kaip mano daruge nusipirko dvirati is Max, ir kaip vaziavo pasivazineti issiruose vaziuot iki Bubiu, nuo siauliu, as tada negalejau, tai ismyne viena. skambina uz valandzikes ir juokiasi, sako atvaziuok su masina parsivezt, nuvaziuoju, o jianai dvirati i bagazine ir gryztam. sakau kas buvo, nu ir pradejo jinai pasakot :nukrito bevaziuojant jai pedalas, tai jinai prie to geleziuko prisiriso su kedo raistuku, ir vaziudama susimete ir nukrito, on kjos is po dviracio istrauk negali, nes prisirisus oi kiek mes tada juokemes, nuo tada ir baigesi musu pasivazinejimai dviraciais

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-27 10:34

Cituoti(arveda @ Apr 27 2008, 09:30 AM) 27543
galiu papasakot, kaip mano daruge nusipirko dvirati is Max, ir kaip vaziavo pasivazineti issiruose vaziuot iki Bubiu, nuo siauliu, as tada negalejau, tai ismyne viena. skambina uz valandzikes ir juokiasi, sako atvaziuok su masina parsivezt, nuvaziuoju, o jianai dvirati i bagazine ir gryztam. sakau kas buvo, nu ir pradejo jinai pasakot :nukrito bevaziuojant jai pedalas, tai jinai prie to geleziuko prisiriso su kedo raistuku, ir vaziudama susimete ir nukrito, on kjos is po dviracio istrauk negali, nes prisirisus oi kiek mes tada juokemes, nuo tada ir baigesi musu pasivazinejimai dviraciais

aina sau,jauciu i dvirati jin paziuret net nebenori

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-27 11:07

Cituoti(voveryte @ Apr 27 2008, 12:34 PM) 27549
aina sau,jauciu i dvirati jin paziuret net nebenori

atspejai

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-27 11:18

Cituoti(arveda @ Apr 27 2008, 11:07 AM) 27558
atspejai

as isivaizduoju,nes man buvo taip.kad vaziavau su dviraciu nuo bortelio ir prieknis ratas sau kazkur kur norejo nuvaziavo

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-27 12:36

Cituoti(voveryte @ Apr 27 2008, 01:18 PM) 27573
as isivaizduoju,nes man buvo taip.kad vaziavau su dviraciu nuo bortelio ir prieknis ratas sau kazkur kur norejo nuvaziavo

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-27 12:45

Cituoti(arveda @ Apr 27 2008, 12:36 PM) 27623

db tai lb juokinga,bet kai taip atsitiko norejau prasmegti skradziai zeme

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-06 12:23

Savaitgalį išgirdau, jog dviratininkai kviečiami pakeliauti maršrutu Alytus - Varėna. Anksčiau šiuos miestus jungęs geležinkelis jau išardytas, o jo pylimu driekiasi žvyrkelis, kuriuo galima pasivažinėti ir pasigrožėti gamtos vaizdais, istoriniais paminklais. Trąsos ilgis apie 50 km. Plačiau skaitykite čia ir čia.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 06:52

Apie dviračių sportą rašo ir Eli.lt

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 11:14

man tai labai patinka vezintis su dviraciais aisku ir as nesu apsiejus be nuotykiu esu ir i sulinuka ivaziavus,niu aisku gerai kad be vandens, ir i siena priekini rata pareguliavus, ir nuo bagazniko krisdama uzpakali nubalnojus bet noras tai nedingo, tik vat,dabar jau senokai pedalu nemyniau su saviskiu vis ruosiames ir ruosiames naujus nusipirkt,bet niekaip neiseina tai piningelius kitur isledziam,tai nebebuna tokiu kokiu norim....niu vienu zodziu...niu bet kadangi mano sesikes gimtadienis uz keliu dienu tai norim jai jau dideli dvirati nupirkt (jau mergina visa, 7 metai bus ) tai galvojam ir sau prie to pacio prigriebt niu aisku jei kiaulytes desnis nesuveiks

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-18 13:31

Cituoti(Adonė @ Feb 14 2007, 10:41 AM) 8117
Kviečiu dviratininkes susiburti į klubą
Kas jums yra dviratis: sporto priemonė ar laisvalaikio pramoga? Kaip dažnai važiuojate pasivažinėti? Kokius maršrutus renkatės ir ką galėtumėte pasiūlyti kitoms?
Pasiruoškime artėjančiam sezonui!

Asmeniškai man dviratis laisvalaikiuo pramoga, O važiuoju dabar tai tikrai labai dažnai, o mėnesi pora kartu

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-29 09:43

aš tai galvoju,faina butu dvirati naudoti kaip savo pagrindine transporto priemone,bet kad pagalvoju ,kur gali reikėti nuvažiuoti,tai vis nebūtu,kur to dviračio palikti

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-29 13:39

As irgi noreciau, kad dviraciu mieste butu galima vazinetis bet kur. o dabar realiai kokia situacija??? Klaiki
1) Vaziuosi keliu, kur vazineja masinos - didele tikimybe, kad partrenks koks nors "kietas" bernas noredamas tave pagasdinti
2) Vaziuosi pestiesiems skirtais keliais tai isgirsi daugybe nepasitenkinimo zodziu, kurie sugadins nuotaika ir toliau jau niekur nebenoresi vazineti
Pati issistumiu dviratuka kiekviena vasaros vakara, kai eismas sumazeja o ir zmones sulenda i savo namus. Be to vaziuoju i gamta, taigi ne taip jau daznai tuos piktuosius zmones sutinku
Tai va mergaites, ne kokia ta dviratininku padetis siuo metu musu mylimoje Lietuveleje

1

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Dviračiai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (6)