Forumas > Skundų knyga > Telefoniniai aferistai
2

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-22 11:12

Apie avarijas tai jau seniai žinoma, ko tik jie neprigalvoja, ir kad žmogų partrenkė, ir kad suimtas, tokiais jau nelabai tikėčiau, bet kai išgirdau, kad gali paskambint ir pasakyt jūs laimėjot prizą, paspauskite 9 ir sužinosite atsiėmimo procedūros sąlygas, tai žinot anksčiau būčiau patikėjusi Niekad nebūčiau pagalvojus, kad paspaudus mygtuką, tavo sąskaitoje atsiras triženklės ar keturženklės sumos kurias reiks apmokėti Žiauru

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-03 12:46

na man ir buvo skambutis,kad gelbeti broli,kitaip jam bus riesta,persiusti pinigus i saskaita tel.,suprantu zmones kurie pasiduoda tokio budo santazui,nes bent jau man buvo pasakyta kad jei nepadesiu,bus blogai,o tai juk brolis,beda ta ,tuo metu pas mane buvo ,vejai kisenese,taigi nieko jie nepese,ir broliui nieko nebuvo,nors ir buvo reali gresme....sunku spresti,kada tave mulkina ,kada ne...juk uzgrausi save visa likusi gyvenima,jei padarysi netinkama sprendima...tuom ir zaidzia aferistai,tavo sazine,ir gailesciu...sunku pasirinkti,kai suvoki kad yra reali gresme...

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-14 22:56

man kelis kartus yra skambinę. vienas buvo labai juokingas. sako jūsų sūnus ten kažką prisidirbo. sakau kuris (jau žaidžiau, nes neturiu nė vieno), tai kai pradėjo ant manęs rėkti : ko čia klausinėji, kai tavo vaikas kažką pertrenkė. o aš klausiu: ką? juokingas pokalbis gavosi, tik staiga girdžiu: sąskaita baigiasi, galite kalbėti 10 sekundziu. bet tie niekšeliai pasipildė ir vėl perskambino. bet jau nebebuvo nuotaikos žaisti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2009-07-09 14:29

Juokinga :) Net neįsivaizduoju, kiap žmonės dar pakimba ant sukčių kabliuko, kai tiek daug informacijos apie tas eferas yra.  

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-09 18:42

aš irgi gavau žinutę apie laimėjimą, bet ant tokio dalyko aš nepasimausiu

Auris
svečias

2010-01-27 17:11

Cia virusas, daugiau paskaitykit cia http://www.esecurity.lt/article/1221.html

Eli.lt 2007 03 08
Ką tik gavau tokio turinio pranešimą:

Butinai perskaitykite ir neuzkibkite ant itin finansiskai pavojingos
> aferos:
> ISSIUSKITE VISIEMS!!!!
>
> Zmones susilaukia skambucio (fiksuota linija), kurio tekstas yra:
> Sveikinimai jums! Skambiname jums, noredami pranesti, kad jus laimejote
> keliones i ... islaidu apmokejima. Spauskite '9', kad suzinotumete
> detaliau".
> Jei nuspaudziate '9', jus sujungiamas itin brangia linija (apie 20 GBP=110
> LTL per minute). Po sujungimo, net jei is karto padedate rageli, pokalbis
> bus automatiskai sujungtas maziausiai 5 minutems, ko pasekoje pokalbio
> kaina sieks 100 GBP (570 LTL). Jeigu liekate prisijunges, po 11 minuciu
> irasytas balsas papraso ivesti savo pasto koda ir namo numeri. Dar po 2
> minuciu pasigirsta pranesimas:
> "Atsiprasome, bet jus nesate vienas is laiminguju", po kurio
> pokalbis isjungiamas. Pasekmes: tokiu skambuciu kaina siekia po 260 GBP
> (1,500 LTL). Kam panaudojami pasto indekso ir namo numerio duomenys lieka
> neaisku. British Telecom (Lietuvos Telekomo analogo Anglijoje) teigimu,
> sie skambuciai ateina is uz Didziosios Britanijos ribu, ir British Telecom
> yra nepajegus ju sustabdyti. Vienintelis sprendimas yra padeti rageli
> pries surenkant '9'. Jei jus pasieks panasaus turinio skambutis,
> nedvejodami padekite rageli ir jokiais budais nespauskite '9'!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-15 17:01

šiais laikais reikia visai medinuku būti, kad pasimautum ant tokių sukčių

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-07-02 19:29

dabar žinutės nebeateina, paskambina ir stengiasi apsimesti artimu žmogum, bet nepasiseks manęs išdurti

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-03 20:48

prieš savaitę gavau sms'ą apie laimėjimą (jau kokie trys metai kaip tokia nebuvo aplankius)..žiūūriu per tą laiką patobulėjo, taisyklingai kablelius išmoko visur sudėliot :D

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 14:50

apgauti dabar galima tik tuos,kurie nežiūti tv, neklaiso radijo, neskaito laikrasčių, su nieko nekalba.  

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-05 14:53

dar sakyčiau į lengvai apgaunamų kategoriją reikia įtraukti senelius ir vaikus.

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 14:56

bet juk tevai vaikams gali paaiskinti, kd be ju zinios jie nieko nedarytų. Seneliai... juk galima pas jaunesnį kaimyną ateiti, pasikonsultuoti, giminaitei kokiai paskamibitnyi.

Ruslanas19
svečias

2012-05-22 19:54

Niekada, niekada nedokite svetimiems savo duomenys. Sianden 22.05.12 pats tapau eferistu auka, nors isigijau el. pinigine senai, bet niekada nesinaudavau, kol nesutikau eferistus. Paskambino  man telefonu ponaitis sakydamas , kad as esu laimetojas ir mano numeris laimingas, isrinktas vienas is penkiu sekminguju is visuos Lietuvos. Prizas sieke pinigine suma - 1000lt ir Mob. Telefona Nokia E7, kadangi sedziu paskutiniu laiku be pinigu, nes esu be darbo, paprastas moksleivis, kuriam vos tik suejo 19 metu, tad lengvai patikejau. Po to prase atvikti i Vilniu, atsiimti prizus, bet  esu is Klaipedos, man pasake kad gali pinigus pervesti per el. pinigine, kad tai padarytu, jie pareikalavo mano duomenys, ne tik mano el. pinigines ID, bet ir visus slaptazodius, iskaitant ir tos, kur ju yra isviso 72. Neiskart te norejau doti, bet itikino, kai sujengia mane su banko darbotoju, po laiko supratau, kad tai yra eferisto bendrininkas , bet buvo velu, nes jis jau turejo visus mano duomenys, iskaitant netgi mano asmens koda. Apie apgaule itariau ryte, kai tu asmenu telefonai buvo atjungti, negalejau susisiegti, tada nuvikau i banka. Pakeiciau kortele su slaptazodziais, bet didziausias minusas buvo tame, kad jie jau spejo paimti paskola (pinigus i skola is banko mano vardu). Pasieme 350lt i skola ir nusipirko 7 telemaximos papildimus po 50lt. Nuvikus i Policija, as viska isklojau, surasiau parodimus, pajudejo byla. O dabar sedziu ir laukiu ziniu is Policijios, galvodamas koks as naivus ir durnas. Mano vienintele gimine mama, yra siuo metu Anglijoje ir taip pat be darbo ir binigu, ja apgavo irgi, bet ten yra kita situacija.

Isvados : As sedziu be pinigu, darbo ir dideliame minuse, mano mama man niekom negali padeti. O as uz si menesi dar uz buta ir visa kita neuzsimokejau, o dar reikia kazkaip ir mano katyna maitinti.

Tai va, pasimokikite is mano klaidos, geras policininkas man pasake gera patarle : Durna ir baznychioi musha, atsimink - nieko niekada dykai neduoda, o ipach Lietuvoje.

2

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Telefoniniai aferistai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)