1

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 15:52

Tai va
na šokiruota.Dabar IKI parduotuvese viksta tokia akcija kai perki daugiau nei už 30 lt tau priklauso dydėlis maišas IKI tai va buvau nustebinta kai vakar užsipirkom ant 150lt ir mums nedave nei vieno maišo.aš padėjau 5 maišus na o man juo spripliusavo prie sumos,sakau ka jus darot ta tipo o kas pliusoju,o aš sakau o tai nemokamai nereikai duot..na tada paraudonavo atminusavo ir dave..
Ir kasininke tikrai ne naujuoke..Bet ka jiems iš to..

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:13

Fi, skandalas už 1,5Lt Mažmožis, dėl kurio net nesusijaudinčiau

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:15

na prie ko čia skandalas
kodėl aš turiu dovanot jei priklauso ka?

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:20

Na gerai, ne skandalas, o šokas Mano nuomone, net susijaudinti nėra dėl ko
O 1,5Lt padovanoti man nė kiek nebūtų gaila. Buvo - nebuvo. Dar ne tiek vėjais paleidžiame.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:22

tai geriau aš savo vaikui Actimeli nupirksiu nei 1,5 padovanosiu. dar 30cnt liks

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:30

Cituoti(Adonė @ Feb 7 2007, 04:20 PM) 7600
Na gerai, ne skandalas, o šokas Mano nuomone, net susijaudinti nėra dėl ko
O 1,5Lt padovanoti man nė kiek nebūtų gaila. Buvo - nebuvo. Dar ne tiek vėjais paleidžiame.

Na, nežinau. Jeigu taip nutiktų vieną kartą, gal ir nereaguočiau. Bet pastebėjau tokią tendenciją, kad ne tik IKI, bet ir kitose parduotuvėse jau įprato dalyti smulkius pažadus už didesnius pirkinius, o po to vis "pamiršta" juos vykdyti. Dažniausiai to ir tikisi, kad žmonės negaiš laiko ir nesuks sau galvos dėl tokių "smulkmenų". Iš tikrųjų vienam žmogui 1,5 lito - gal ir nebaisūs pinigai, bet įsivaizduokite, kiek tokių "aukų" per dieną apsilanko supermarkete ir padauginkite iš to maišelio kainos. O kažkas, galbūt, specialiai prigriebia kokią neplanuotą prekę, kad tas nemokamas maišelis išeitų... Finale laimi tik pardavėjas, o pirkėjai nuolatos mulkinami. Todėl man tai būtų principo reikalas. Jeigu pažadėjai - būk malonus.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:37

Cituoti(Kotryna @ Feb 7 2007, 02:30 PM) 7606
Na, nežinau. Jeigu taip nutiktų vieną kartą, gal ir nereaguočiau. Bet pastebėjau tokią tendenciją, kad ne tik IKI, bet ir kitose parduotuvėse jau įprato dalyti smulkius pažadus už didesnius pirkinius, o po to vis "pamiršta" juos vykdyti. Dažniausiai to ir tikisi, kad žmonės negaiš laiko ir nesuks sau galvos dėl tokių "smulkmenų". Iš tikrųjų vienam žmogui 1,5 lito - gal ir nebaisūs pinigai, bet įsivaizduokite, kiek tokių "aukų" per dieną apsilanko supermarkete ir padauginkite iš to maišelio kainos. O kažkas, galbūt, specialiai prigriebia kokią neplanuotą prekę, kad tas nemokamas maišelis išeitų... Finale laimi tik pardavėjas, o pirkėjai nuolatos mulkinami. Todėl man tai būtų principo reikalas. Jeigu pažadėjai - būk malonus.

ačiu už supratinguma ir palaikyma

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:42

Cituoti(Kotryna @ Feb 7 2007, 04:30 PM) 7606
O kažkas, galbūt, specialiai prigriebia kokią neplanuotą prekę, kad tas nemokamas maišelis išeitų... Finale laimi tik pardavėjas, o pirkėjai nuolatos mulkinami. Todėl man tai būtų principo reikalas. Jeigu pažadėjai - būk malonus.

Kam prigriebti kažką tik dėl to, kad pažadėjo niekniekį? Seniai aišku, kad už dyką tik sūris spąstuose. Niekada nekreipiu dėmesio į akcijas "Pirk obuolį - duosiu kriaušę". Jei reikia bulvės, obuolio neimsiu
O principus demonstruoti dėl tokio menkniekio... Man laiko gaila. Gyvenime yra svarbesnių situacijų, kai principų laikytis reikia. Čia viso labo parduotuvė. Nereikšmingas eilinis apsipirkimas.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:44

na žinot tai nuo tokiu dalykų viskas ir prasidėda. visiem viska atleisim uždarisim akys,o ka man ka duos,manau jei priklauso maišiukas tai prašau duot

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 16:58

Cituoti(Katukas @ Feb 7 2007, 04:22 PM) 7602
tai geriau aš savo vaikui Actimeli nupirksiu nei 1,5 padovanosiu. dar 30cnt liks

ir aš taip mastau jau geriau vaikučiui ką nrs ir aš susinervinčiau ir dar vėją pakelčiau,o ir keliu ištrikrųjų,nes visada lošiu įvairiose akcijose ir laimiu,tai oi kiek bando apgauti neduoda loterijos skrajučių ir tt tai vis kovoju,užtat irlaimiu,o kai pagalvoju tie kurie žmonės numoja ranka ir neturi prizo
tad dėl maišelių irgi tamstai pardavėjai tikrai pasakyčiau,kad ir nedideli tie 1,5 ,bet šokoladas išeina

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 17:01

Cituoti(Afrodite @ Feb 7 2007, 02:58 PM) 7615
ir aš taip mastau jau geriau vaikučiui ką nrs ir aš susinervinčiau ir dar vėją pakelčiau,o ir keliu ištrikrųjų,nes visada lošiu įvairiose akcijose ir laimiu,tai oi kiek bando apgauti neduoda loterijos skrajučių ir tt tai vis kovoju,užtat irlaimiu,o kai pagalvoju tie kurie žmonės numoja ranka ir neturi prizo
tad dėl maišelių irgi tamstai pardavėjai tikrai pasakyčiau,kad ir nedideli tie 1,5 ,bet šokoladas išeina

afrodite paprasčiausiai abidna buna kai tikrai na aš prekyboi pati 5 metus dirbu ir žinau tuos niuansus,ir kai pati viska stengies daryti ir vadovaut teisingai o čia tai na..tipo na apseisi tu be tu maišeliu ot 1,5 na ir kas.bet sakau kodėl turiu dovanot..arba tylet,arba nekreip demesį...

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 17:06

Cituoti(Afrodite @ Feb 7 2007, 04:58 PM) 7615
o kai pagalvoju tie kurie žmonės numoja ranka ir neturi prizo

Nesijaučiu neturtingesnė nei esu dabar Požiūrio reikalas.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 18:15

Cituoti(Adonė @ Feb 7 2007, 04:42 PM) 7611
Kam prigriebti kažką tik dėl to, kad pažadėjo niekniekį? Seniai aišku, kad už dyką tik sūris spąstuose. Niekada nekreipiu dėmesio į akcijas "Pirk obuolį - duosiu kriaušę". Jei reikia bulvės, obuolio neimsiu
O principus demonstruoti dėl tokio menkniekio... Man laiko gaila. Gyvenime yra svarbesnių situacijų, kai principų laikytis reikia. Čia viso labo parduotuvė. Nereikšmingas eilinis apsipirkimas.

Na, ne visi tokie protingi. Aš taip pat nesistengiu pirkti nereikalingų daiktų vien dėl to, kad gaučiau dar kažką, kas iš esmės neturi didelės vertės. Tačiau daugumai būdingas azartas, ypač kai rizika maža. Tuo ir naudojasi prekybininkai.
O dėl principų demonstravimo, tai man šiuo atveju svarbiau ne mano pačios kišenė, o teisingumas apskritai. Didelis melas prasideda nuo nekaltų pagudravimų. Tą jau seniai pastebėjau. Duok kelią - tai ant galvos užlips. Šiandien - maišelis, rytoj - kažkas vertingesnio.
Jeigu neliktume abejingi net ir tokiose, iš pirmo žvilgsnio, "smulkmenose", gal ir apskritai tvarkos daugiau būtų.
Beje, aš taip pat neseniai nukentėjau, tik čia jau kita istorija - Rimi prieš Kalėdas siūlė rinkti taškus už "Dvaro" pieno produktus, o už surinktus taškus siūlė gana neblogus prizus - karščiui atsparaus stiklo troškintuvus. Jie kainuoja jau ne litą ir ne du. Susigundžiau, nes apie tokį senokai galvoju, o "Dvaro" produkciją ir iki tol visuomet pirkdavau - ji man geriausia. Tai įsivaizduokit - mėnesį laiko specialiai į tą parduotuvę eidavau tai kefyro, tai grietinės, tai pieno, net ir tada, kai ji visai ne pakeliui būdavo. Surinkau tuos taškus, o kai atėjau atsiimti prizo, prasidėjo žaidimai iš serijos "dabar prizai baigėsi, užeikite kitą savaitę" - ir taip 3 savaites iš eilės, kol išgirdau atsakymą "nėra ir nebebus", o visą kaltę suvertė "Dvaro" vadybininkams, neva šis žaidimas buvo jų iniciatyva ir atsakomybė... Čia jau ir pretenzijų nebuvo kaip pareikšti, nes žinai, kad lygiai taip pat vedžios už nosies, kol išsisuks, tik laiką sugaiši, o savijauta po tokių nuotykių, tikriausiai pačios suprantat, kokia

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 18:46

nu va kaip būna

Cituoti(Adonė @ Feb 7 2007, 05:06 PM) 7618
Nesijaučiu neturtingesnė nei esu dabar Požiūrio reikalas.

kaip kas nori taip tas daro o jaučiuosi turtingesnė,nes sarašas prizų oi oks ilgas ir vertingų kaip kam

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-07 23:10

Cituoti(Afrodite @ Feb 7 2007, 04:46 PM) 7639
nu va kaip būna
kaip kas nori taip tas daro o jaučiuosi turtingesnė,nes sarašas prizų oi oks ilgas ir vertingų kaip kam

pilnai sutinku,jei tau priklauso tai atsiimk.
Čia dar visai nesenia skunda rašiau,pas mus IKi mėsos skyrius mažas ir tikrai imanoma ji sutvarkyti,ateinu per piet nupirkt vaikui žalios mėsos išvirt tai ir ka visą mėsą guli su pasibaigusiu galiuojimu o jie 3 stovi ir šnekučiuojas ..pažiurėjau savitarnoj mama mija tas pats..na čia pasiutau...ir nuejau ir parašiau skunda. na nieko nepasikeite užvakar atejau tas pats mėsos skyriu mėsa su pasibaigusiu galiuojimu guli ant virtinos,....na ir ka tu jiems padarysi..paprasčiausiia nepirkau

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 11:57

va dėl tokių produktų mažai jaučiu ką mes galim pakeisti,nors va viena pažįstama dėl pieno produktų taip vėją pakėlė iki ekonominės,tris dienas nedirbo parduotuvė tikrino viską,o ir baudą gavo didelę,tai sakė geri produktai jau dabar taiva kartais atrodo reikia p[akovoti
o čia buvo viskas kaune akademijoje super neto atrodo parduotuvėjė

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-25 14:49

Aš jau senokai nusivyliau Iki, bet vakar skubėjau namo,tai užlėkiau nusipirkti keptos vištos.Pardavėjos paklausiau ar šviežios ir gavau atsakymą,jog pas juos viskas šviežia,nusipirkau didžiausią vištą.Grįžus namo pradėjau pjaustyt ir vos nuo kojų nenuvirtau-skurelė labai gražiai apkepus,o viduje mėsa pajuodusi,kai kur pamėlusi ir pažaliavusi,o kvapas ,tai kaip šiukšlių konteinerio,mintyse ėmiau keikt save,jog išmečiau dar parduotuvėje.Praradau 27lt ir likau be vakarienės.Į Iki kojos nebekelsiu

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-16 19:01

Aš IKI dažnai prekinuosi. Gal net kasdien, nes prie namų Kaune yra.
Tai vieną kartą ten man priskaičiavo netinkamą sumą prekės. Kažkodėl nutylėjau, bet kaip po to gailėjausi. Juk buvo akcija parašyta. Bet nenorėjau skandalo kelti, nes vakaras buvo, eilės didelės...
Tačiau kol nepamokai pardavėjų tinkamai dirbti savo darbą tol ir nedirba.

Cituoti(Nenuorama @ May 25 2007, 03:49 PM) 14231
Aš jau senokai nusivyliau Iki, bet vakar skubėjau namo,tai užlėkiau nusipirkti keptos vištos.Pardavėjos paklausiau ar šviežios ir gavau atsakymą,jog pas juos viskas šviežia,nusipirkau didžiausią vištą.Grįžus namo pradėjau pjaustyt ir vos nuo kojų nenuvirtau-skurelė labai gražiai apkepus,o viduje mėsa pajuodusi,kai kur pamėlusi ir pažaliavusi,o kvapas ,tai kaip šiukšlių konteinerio,mintyse ėmiau keikt save,jog išmečiau dar parduotuvėje.Praradau 27lt ir likau be vakarienės.Į Iki kojos nebekelsiu

Mano mama IKI dėl mėsos pakėlė tokį skandalą, kad maža nepasirodė. Išsikvietė administratorę ar ką ten ir išdėjo viską į akis. Ir dar pridūrė kaip gali dirbti tokios pardavėjos ten prie atviro maisto, kai šiukšles krato prie žmonių akių, po to vos nusivalo tas rankas ir skuba griebti mėsos gabalą ir sverti. Nu viršūnė. Fuuuuu

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-17 18:19

Kas liečia mėsos tai jau nepirma karta girdžiu nusiskundimų.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-17 19:46

merginos, visada imkite čekius. jeigu kas blogai - grąžinkite ir reikalaukite kompensacijos, ji privaloma, nes juk važiavote, gaišote laiką ir t.t.
Gal prieš kokius 6 metus Iki pirkau kavą ir žinokite radau joje peliuką mažą. jeigu pati būčiau radus, tai dar nieko, bet.. atėjo svečiai (draugė su vyru), sakau, atkirpkite naują kavos pakelį ir išpilkitą į indą bei į puodelius įsidėkite - atkerpa, pila ir kažkoks juodulys kavoje, dar pamenu, kaip draugė sako: blogą lavą pirkai, nes ji drėgna - sušokę gumulai... siaubas, kokia gėda buvo, kai pamatėme, koks ten gumuliukas.
aišku, čia ne Iki kalta, bet pakėliau šumą

1

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > IKI

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)