Forumas > Įžymybių stilius > Ar vardinis rūbas - stilius?
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-05 14:26

Mūsų lietuviškosios įžymybės ir šiaip žurnalų žmonės, labai mėgsta pasipuikuoti vardiniais žymių užsienio dizainerių rūbais arba etiketėmis. Gali susidaryti toks įspūdis, kad be vardinio rūbo, tai jau ne stilingas. Toks Mantas Petruškevičius tiesiog alpsta kaip mergelė dėl kiekvieno dolčegabanos ar gucci, dėl escados ar versačių. Bet kam? Kam tas svaigimas dėl etikečių, jei stilingumas visai kitame?

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-05 15:13

Visai ne,
Vienas garsus pasaulio stilistas apie drabuzius yra pasakes, kad stiligas yra tas rubas, kuris tikrai yra sukurtas kazkokio dizainerio, bet nieks negali pasakyti kokio.
Man perdetas gyrimasis etiketiniais rubais blogo skonio ir tono zenklas. kaip beje ir eskaltavimas to, kad apsiperkama "padėvėtuose". Manau "kiek ir is kur" turi likti paslaptyje netik sutuoktiniui, bet ir visuomenei. vat

O svaigsta del to, kad pats mantas nelabi supranta, kas yra stilius...tikriausiai koki kompleksa turi jaunuolis. Juk paziurekit pasaulio zvaigzdes ir versaci ir gucci rengiasi, bet kai kurios kaip buvo nestilingos taip ir yra

man pavz labai grazus vadinamas Chik and cheep stilius, kai vardinius daiktus derina su paprastais. Taip lengviausia parodyti gera stiliu ir skoni.
O dolcegabbava nuo galvos iki koju tik rodo,kad zmogus negali apsirengti kitaip nei parduotuves lango manekenas ir isvis yra be fantazijos...kaip petruskevicius

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-05 17:26

visiškai nekreipiu dėmesio į etiketes. žiūriu į kainą, kokybę, modelį, bei kaip man tas rūbas tinka ir patinka. gali būti super stilinga susisiaurinusi močiutės sijoną ir nusipirkusi švarkelį padėvėtuose, o taip pat gali būti visiškai nestilinga nuo galvos iki kojų apsikarsčiusi dolcegabbana etiketėmis. taip kad etikečių ir stiliaus niekas nesieja.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-05 22:04

As manau kad stilingiausias rubas yra tas kuris zmogui tinka ir patinka, o kas is to jei kas nors apsirengs kokiu D&G, nors jam visiskai netinka. Vien etikete zmogaus tikrai nepuosia...

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-21 22:18

na pirmiausia tai man etiketės siejasi su kokybe, ko apie drapanėles "otečestvėnnogo proizvodstva" napasakyčiau ... Po to tai dažniasiai tinkamos proporcijos ir siluetas, vansi, didesnė tikimybė neprašaut... dar svarbu ir tai, kad esu beveik tikra, kad pakeliui nuo darbo iki namų dar trijų tokių nesutiksiu ... Bet ar tai būtinai stilingos drapanėlės - turbūt ne... jei tai žmogui neduota, tai neduota... o jei duota, tai ir paklodėn stilingai insisups

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-03 22:17

Šiandien mačiau tokią pabaisą Viskas kas ant jos buvo, "vardiniai", bet akivaizdžiai padirbti dalykai. Tik logo užklijuoti, tokie kaip LV, Gucci ir pan. O vyras šalia ėjo toks nušepęs ir turginis.

Geriau jau dolcekebabai, bet tik ant užpakalio, nei visas komplektas ant visų kūno vietų

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-02 00:28

o stai pardunda ir mano nuomone skonis,stilingumas neturi nieko bendro su dizaineriu wardais! pati megstu pasitrankyt po piguskes ir nematau cia nieko blogo,ten beja galima aptikti ir garsiu firmu rubu. stilingumo galima ir ismokti,derinti spalwas,stilius, susikurti indiwidualu stiliuka man etiketes nera swarbios,juk galima atrodyti stilingaij ir su sawo pasisiutaijs sedewriukaijs

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-02 21:16

negražu...žinoma, jei originalas kita kalba, bet dabar, kai gatvėse kas trečia su tokiais ale firminiais rūbais, tai visiška beskonybė.Nors, jei kam patinka, kodėl ne.Gal aš kažkam labai kvailai atrodau

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 23:55

tai padevetu rubu parduotuvese arba humanoj pilna firminiu rubu bet jei pvz armani suknele turi ir tau ji netinka visiskai,tai manau tikrai su ja stilingai neatrodysi,nebent patiks tiems kas tik ir ziuri i firma

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-18 11:34

Bet tai sakykite, ką norite - kartais etiketė (jei ji tikrai, žinoma) ir kokybė tikrai "blizga" iš tolo.

Aš irgi rūbų nesirenku pagal etiketę, bet pamatai, pačiupinėji tikrą daiktą ir supranti, kad skirtumas yra...

Nors mačius ir tokių žmonių, kurie perka brangius daiktus, etiketes, bet nemoka suderinti ir priderinti prie savo stiliuko ir savo gyvenimo būdo. Va tada ir etiketė nepadės

Cituoti(Paris @ Jun 15 2008, 07:08 PM) 32027
Stilius yra tada, kada visa buni Vuittonine ;DDDDD

Cia geras tikrai juokas imtu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-21 20:06

Na kokybiskas drabuzelis skiriasi nuo "fuflo" (padirbto) bet didziuotis del to, kad gali tureti garsesniu dizaineriu rubeliu neverta pati esu baigusi siuviniu dizaina ir puikiai suprantu, kad reikia tik noro ir siek tiek laiko, kad atrodytum ne ka ispudingiau uz izymius zmones, kuriems svarbu etiketes ir vardai

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-05 22:21

parduotuvese galim isigyti kokybisku ir madingu rubu..o i turgu dazniausiai atvezami keletas modeliu kuriu poto buna prisipirkusios puse miesto merginu..tai tada jau geriau pirkt is parduotuves ir turet tik keleta rubeliu nei vaiksciot vienodai apsirengus kaip ir kitos

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-13 00:14

o vat deja, kad pas mus parduotuvėse ne visad ant kokybiškų užsirausi..kaip žinia pas mus eina ta linija (kad ir vardinių) nemaža dalis iš tų gamyklų, kur firmos pasistačiusios siuvyklas kinijoj ar turkijoj ir siuva pigesnėm sanaudom ir tai būna prastesnės kokybės.. aišku, ne visur, bet didelė dalis.. kiek teko lietuviška rūbų ir batų rinka domėtis, taigi netgi ir firminės parduotuvės ima prekes iš tų pačių sandėlių kaip ir gariūnai.. aišku, nešneku apie prabangias parduotuves, ten kokybę jau geriau užtikrina.. beje, kad ir tas pats D&G prekinis ženklas reiškia pigesnį ir žemesnės kokybės Dolce&Gabbana daiktą(ant aukštesnės kokybės rūbų jis pilnas parašomas) ..

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-24 15:51

oho Lithium - sito nezinojau,bet labai aciu,kad pasakei
as tai kiek esu skaiciusi knygu (apie stiliu,madas ir t.t.) ,tai ten rasoma,kad jeigu tu uzsidejai Gucci palaidine ir apsimovei D&G dzinsus,tai jau yra nepagarba sioms dviejoms firmoms (nebent nesimato etikeciu) nezinau ar jus sutinkate su tuom ar ne,bet as pati nezinau ka cia galvoti tokiu atveju
kokybe tikrai skiriasi firminiu rubu

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-30 22:28

Stilius, etiketės ir taip toliau koks iš to skirtumas? Dvasiškai nuo to geriau nesijausi, o ir šiaip geriausias stilius yra "Ievos ir Adomos kostiumai" ir antro tokio pačio nerasi ir vistiek visi lygūs ir panašūs būtume. Ot vat ir problemos sprendimas

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-04 20:28

jo tos etiketes tai tikrai beskonybe.
man tai juokinga i visas tas mados aukas ziureti kur istoli sviecia D&G ir t.t
o petriuskevicius tai is vis ilindo i telika savu laiku ir tiek.bato aulas,nieko neismano,net bloga klausytis.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-05 09:40

man tai net juokinga kartais buna,kaip kiti eina,kad tik koks firminis zenklas matytusi (nesvarbu,kad made in China, juk ivaizdis yra viskas, bent jau pas lietuvius ) man jau geriau koks paprastesnis daiktelis bet kokybiskas, o svarbiausia stilingas! i musu parduotuve buvo pries kelias dienas uzejus tokia pora...moteris visa "guchine, gabanine ir svarofskine" o vyrelis su treningais, o ant nugaros dyyyydelis zenklas "addidas" tai argi cia stilius? geda ir tiek!niu bet aisku stiliu kiekvienas supranta savaip..tai kas kitam atrodo grazu ir stilinga, kitam gali pasirodyti visiskas kicas

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-03 13:45

Mados klyksmas. Noras parodyti, kad "aš turiu labai daug pinigų" (nes kaip žinia) vardiniai rūbai nėra išpigiausių. O kad šitie visi rūbai būtų l.gržūs tai nepasakyčiau. Užtenka pažiūrėti Fashion kanalą kai pristatomos naujos kolekcijos tai klaikumėlis su tokiais rūbais tai tik per Helloweeną pasirodyti Bet žinoma yra ir išimčių...

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-03 14:34

Nesuprantu kur jus izvelgiat vardini drabuzi ant pvz turginiu D&G dzinsu :blink. Pati turiu keleta geresniu skarmaleliu, bet aki rezianciu etikeciu tikrai nerasi ant gero, kokybisko vardinio drabuzio, tik grazi kukli etikete kokiam kampely,o kartais tik isvirkscioj pusej

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-05 08:21

Liute tu labai teisi Geru vardiniu rubu etiketes nepamatysi is tolo, jos labai graziai uzmaskuotos, kad nekristu i aki. Taip yra todel, kad vardinis rubas konkuruoja savo kokybe, gerosiomis medziagos savybemis, ilgaamziskumu ir geru gulimu ant kuno
Didieji uzrasai ant krutiniu ir nugaru yra tik pigus triukas patraukti zmoniu aki i niekam tikusius rubus

1

Viršun ^ | Forumas > Įžymybių stilius > Ar vardinis rūbas - stilius?

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)