Forumas > Įžymybių stilius > Ar vardinis rūbas - stilius?
2

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-06-27 20:13

Eli.lt 2009 02 03     Nesuprantu kur jus izvelgiat vardini drabuzi ant pvz turginiu D&G dzinsu :blink. Pati turiu keleta geresniu skarmaleliu, bet aki rezianciu etikeciu tikrai nerasi ant gero, kokybisko vardinio drabuzio, tik grazi kukli etikete kokiam kampely,o kartais tik isvirkscioj pusej

pritariu dėl etikečių, rėkiančių detalių... o dėl vardinių rūbų - manau, kad čia galima išskirti dvi tendencijas - viena, specialiai Jums dizainerio sukurtas rūbas (ką reikia paslepiantis, ką reikia  - išryškinantis....), antra - garsios firmos (nebūtinai puošiantis...)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-02-15 18:07

man atrodo ispustas reikalas vardiniai rubai. svarbu pati medziagos kokybe, o stiliu vis vien juk pati kuri. Nuostabiai grazu ruba paprasta siuveja gali pasiuti ir atrodys pats stilingiausas, nors siuveja gal kokia aldute is 5 auksto. i zinomus vardus toli grazu ne visi puikus meistrai prasimusa. buna zmoniu auksarankiu apie kuriuos placioji visuomene visai nezino.

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-02-17 09:57

Bet tai kaip sunku surasti tokį aukso grynuolį...

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2010-02-18 10:05

Giedre 2010 02 17

Bet tai kaip sunku surasti tokį aukso grynuolį...

ir jei randi - kaip dziaugiesi... :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-15 11:28

gali būti ir stilius, bet ir ne vardinis gali būti stilius. jeigu tau labai tas drabužis tinka, atitinka tavo bendrą stilių - jis puikus.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-06-20 16:16

Stilingiausiai zmogus atrodo su jam tinkanciu rubu ir, svarbiausia, kad jis pats gerai jaustusi.O  etikete ,mano nuomone, nera svarbi

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 16:26

Galima puikiai apsirengti ir Gariūnuose.

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-05 17:50

vardinis rūbas yra stilius, tada kai pamatai rūbą ir sakai wow, nes jis išsiskiria iš daugumos ar yra išvis vienetinis. Tokių D&G čia nepaišau.. nes kai tai yra? o gi kiek prastesnė ir pigesnė Dolce Gabbana linija, kurią lietuvaičiai mėgsta išskirt kaip kažką toooookio.

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 18:23

Man atrodo, kad dar reikai suprasti stilių. Kartais rūbas gerai jį perteikia, profesionaliai pasiūtas, bet mes, to nežinodami,  drabužio neivertiname. Arba i garsus dizainerio drabužis gali atrodyti paprastutis - ir neatspėsi, kad jis vardinis

Dovile
svečias

2010-07-15 13:29

galite mane taip pat kvaila laikyti,bet kitokiu nei vardiniu rubu as neperku,man tai yra svarbu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-07-19 14:25

Jeigu svarbu ir leidžia finansai, tai kodėl gi ne? O aš tokių dalykų nesureikšminu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-10 18:09

Mano nuomone, vardiniai drabužiai nieko nepasako apie žmogų. Nepradėsiu sapalioti, kad svarbiausia yra asmenybė, protas, mąstymas, pažiūros ir pan., tačiau kai susitinki žmogų (nesvarbu vyrą ar moterį), pastebi jo visumą, tačiau jis nepakyla ir nenusileidžia tavo akyse vien dėl to, jog bateliai "lubutenai" ar lietpaltis D&G.. Gali ir turguje nusipirkti vieną kitą mielą daikčiuką ir sulaukti daug mielų komplimentų... Bent jau aš taip manau 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-08-10 21:28

Žinoma, jei leistų galimybės būtinai rinkčiausi vien tik vardinius rūbus. Bet kadangi gyvenu iš tėvų, kuriuos aš ir taip nukamuoju savo išlaidomis, tai perkuosi akropolyje, o ir šiaip Lietuvoje nelabai yra parduotuvių, kur galėtum įsigyti originalą.

2010-08-10 23:16

Jaustumeisi ypatingesne ar tai suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi? 

2010-08-11 14:35

Tiesiog rūbai yra gražesni, tikrai verti dėmesio, be to labai nemalonu sutikti žmogų su tokiu pat rūbeliu kaip tavo.

2010-08-11 18:30

o man tas pasakymas (beje yra labai dažnas), kad nepatinka sutikti žmogų taip pat apsirengusį. Asmeniškai man tai vienodai šviečia. Jei pasitiki savimi, esi gražiai pasidažiusi arba tavo aksesuarai ypatingi, tai ko čia "parintis" ? Nesuprantu kas čia tokio... 

2010-08-11 19:55

Na, matai, ne visi vienodi esame. Aš dėl to nesigėdiju, tiesiog man tokios situacijos nepatinka.

2010-08-11 20:03

tuo ir įdomus pasaulis, jog visi esame skirtingi :)  

tomas
svečias

2011-04-03 13:48

svarbu zmogu rubai puostu, jam tiktu ir patiktu, tada jis jausis gerai, o kai pats jauties gerai, tai ir kitam patinki, o vardiniai rubai, tai pas mus pilnas internetas ir pilni turgus, ale vardiniai rubai, tik, kad etikete uzklijuota, tai kam to reikia, kas truputi supranta iskart pasakys, kad tai netikras daiktas, tai vaiksciot, kaip klaunui tai nzn, bent man nesinori, o tikras kokybiskas daiktas aisku kitas reikalas, pats turiu keleta tikrai tikru, tai medziaga visai kitokia, nesiojas kitaip ir etiketes nesviecia is tolo, niekas praktiskai nepastebi, kad tokie rubai, ir gerai, perku ne tam, kad atkreipt demesi, aisku tokie drabuziai ir kainuoja.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2011-06-06 03:53

Vemti vercia siuolaikine nuomone,kad jeigu ne firminis drabuzis tai ne lygis.

Is esmes ta pati skudura nesiojam,tik kad vardinis,kazkokio tai ten dizainerio ale. Man nera skirtumo ka rengiuosi,svarbu,kad rubas butu svarus,nesusiglamzes,nesmirdintis ir ne suplyses, o pirkti ji galiu ir skuduryne :)  Jugi visi ta pati nesiojam,tie firminiai drabuziai nera kazkuom ipatingi,nei jie is aukso padaryti nei is medzio drozti,medziaga ta pati,o ten ka pablizga truputi ar keli akcentai yra,tai man asmeniskai,nieko nesako :) PAti galiu nusipirkt paprasta rubeli ir ispuosti ji graziai kaip PATI noriu :P

O Petruskevicius ten kaip visada perdeda.Man jis toks kaimietukas totalus,tiek apie jo bendravimo kultura kalbant,tiek apie apsirengima (kartais kai pasirodo tv. laidose,tai atrodo griuk negyvas :D )

Neziuriu jokiu Petruskeviciu ir man tiesa sakant nelabai idomu,ir jeigu gatvej toks prisikabintu,tai nueiciau besiraitydama turbut :D

Kiekvienas rengiames kaip norim,o beto juk ne visi piniguciu turim ir isgalim ispirkt visus madingiausius drabuzius :) svarbu jausti saika ir buti tvarkingam. :)

Ka prisipirksi madingu,vardiniu drabuziu tikrai neatrodysi stiliovas :)

Only God can judge me.

2

Viršun ^ | Forumas > Įžymybių stilius > Ar vardinis rūbas - stilius?

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)