Forumas > Sporto klubai ir treneriai > Sporto klubai Kaune
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-19 20:14

Prasom pasisakykite kuriuose sporto klubuose sportuojate
Kokie pliusai ir minusai, ir siaip tiesiog isreiskite nuomones

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-19 20:29

lankaiusi linijoje,labai buvau patenkinta,tik dabar aptingau

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-20 17:05

Aš kurį laiką lankiausi "Geležinėje ledi" - aerobikoj. Labai nepatiko

Visų pirma administratorė nė puse lūpų neužsiminė apie specialius užsiėmimus naujokams. Tai jau kai įpuoliau tiesiai į aerobikos treniruotę su pažengusiomis, pamaniau, kad su mano judesių koordinacija kažkas ne taip mat ten tik pasakydavo, koks žingsnelis dabar bus - ir visoms aišku, O aš šlitinėju į šalis kaip pliaskelė: kol susigaudau, koks čia tas žingsnelis, kol po keleto bandymų pavyksta pagaliau pataikyti į ritmą ir ta koja, kuria visos daro, žiūrėk, jau ir kitą žingsnį pradeda. Tik po poros savaičių kažkaip susižiūrėjau, kad yra grupė pradedantiesiems. bet žingneslius jau ri taip praktikoje buvau išmokusi -ž taigi į ją eiti nebevertėjo
Kitas dalykas - daugeliu atvejų trenerės visai nesivargino pataisyti, ką darau ne taip, duoti pastabų. Tai kiek prakutusi maniau, akd viską moku. bet kai vieną dieną pasirodė trenerė, ateinanti ten tik kartą per 2 savaites, kad ims mane taisyti ir koreguoti - rimtai kilo klausimas, tai ką gi anos per tas 2 svaites darė?

Paskui pakeičiau tą aerobiką į užsiėmimus "Linijoj". Va ten tai patiko - ir treneriai prižiūri, ir administratoriai paslaugūs, ir į abonemento kainą įeinančių užsiėmimų pasirinkimas labai platus, viskas čiki. Tik lioviausi lankyti ne aptingusi, o pradėjusi dirbti - kai parsivelki 18-19 val. iš darbo bei pasiėmus dukrą iš darželio, kažkaip nei laiko, nei noro, nei jėgų nebelieka dar kur nors sportuoti.

Nors dabar jau ne už ilgo šviečiasi dekretinės atostogos, tai ketinu vėl į "Liniją" mauti. Gal kuri esate ten lankiusi ar regėjusi nėščiųjų mankštą baseine? Kol kas ją lankau "Mažylyje", bet noriu ir į "Liniją" - ten po mankštos dar paplaukioti bus galima

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-20 17:26

Lankiausi "Geležinėje ledi" prieš porą metų. Nepatiko siaubingai: iš administratorių informacijos 0 (į klausimus labai jau trumpi atsakymai stiliumi "netrukdyk dirbti" ;) , trenerių priežiūros dar mažiau, todėl buvo galima daryti, ką nori ir kaip nori (nors ir sprandą nusisukti). Persirengimo kambariui didelių priekaištų neturiu, bet duše maudytis noras nekilo (net ir bendrabučiuose dušo kabinos atskirtos pertvaromis, o čia tiesiog 3 čiaupai bendroje patalpoje). Kai pašviesdavo saulutė, treniruoklių salėje būdavo labai tvanku (puikiai tiks toms, kurios nori ištirpti).
Taigi įspūdžiai ne kokie. Vienintelis pliusas (mano nuomone) - strategiškai gera vieta ir susisiekimas.

Šiaip teikiamų paslaugų asortimentu mane buvo sudominęs "Baltų" sporto klubas, bet jame lankytis neteko.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-20 17:28

lankiau aš nėščiukė baiseiną-patiko ir trenerė,2 kartus per savaitę ėjau dieną rinkausi aš,nes būna ir ryte ir vakare,daug storulių mūsų buvo,smagu

lankiau linijoje

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-20 17:32

Cituoti(Afrodite @ Jan 20 2007, 05:28 PM) 6557
lankiau aš nėščiukė baiseiną-patiko ir trenerė,2 kartus per savaitę ėjau dieną rinkausi aš,nes būna ir ryte ir vakare,daug storulių mūsų buvo,smagu

lankiau linijoje

Va ir aš galvoju, bet kol kas dar abonemento pirkti neskubu. Kažkaip nedėkingai jie sukiša laiką nėštukėms. Viskas vyksta dieną, taigi lankyti apsimoka tik tada, kai jau nebedirbi. O į dekretines išeini tik 30 sav. Dar atėmus paskutinį mėnesį, akda lankyti baseino nerekomenduojama, gaunasi ne kažin kas- vos pora mėnesių

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-20 18:23

taip aš lankiau tik porą mėnesių,bet žinok man daugiau ir nesinorėjo,poto ėjom su vyru taip tik į jacuzi,jau nėščiųjų nelankiau

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-20 19:09

Cituoti(Afrodite @ Jan 20 2007, 06:23 PM) 6562
taip aš lankiau tik porą mėnesių,bet žinok man daugiau ir nesinorėjo,poto ėjom su vyru taip tik į jacuzi,jau nėščiųjų nelankiau

Nori pasakyti, kad eidavote tik tam, kad jakuzėje pagulėtumėte??? Na duodat

Aš tai jau antrą mėnesį makštelę lankau "Mažylio" baseiniuke, tai jau dabar atrodo, kad paskutinį mėnesį, kai į baseiną nebebus galima, jausiu "lomkes"

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-21 12:41

Cituoti(Corida @ Jan 20 2007, 07:09 PM) 6565
Nori pasakyti, kad eidavote tik tam, kad jakuzėje pagulėtumėte??? Na duodat

Aš tai jau antrą mėnesį makštelę lankau "Mažylio" baseiniuke, tai jau dabar atrodo, kad paskutinį mėnesį, kai į baseiną nebebus galima, jausiu "lomkes"

taip eidavom ir vien tik į jacuzi,nes mums buvo nemokamai tai darėm ką norėjme daryti,o ėjau iki gimdymo,tai paskutinėm savaitėm,man nesinorėjo kojų kilnoti su kitom nėščiukėm o tai buvo pramoga mums su vyru abiem,nes jis daug dirba,o po darbo tikrai nesinori kilnoti štangų,tai mes puikiai leidom laiką ten o kodėl tu manai,kad paskutinį mėnesį negalima baseine? pirmą kart girdžiu aš ėjau tik į pirtį man niekas neleido

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-21 18:58

Paskutinį mėnesį nėštukėms nerekomenduojamas nei baseinas, nei vonia dėl to, kad gali nubėgti vandenys, o nėštuko to nė nepastebės ir... tampa atviras kelias infekcijai

Man prieš gimdymą būtent ir nubėgo vandenys, o veikla dar kurį laiką neprasidėjo. Tai tikrai, jei tuo metu būčiau mirkusi vandeny - gal tik po gerų 2-3 val. būčiau suvokusi, kad kažkas vyksta ne taip... Užtai su antru nėštumu pačiame gale irgi neramu būsų. Sausumoj, šiaip ar taip. lengviau pajusti, kad imi šlapti

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-31 11:05

,,,,o kas ką gali papasakoti apie Jėgos Sportą Šilainiuoe?

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-31 13:45

o as tai norėčiau į "Ąžuolyną" eiti, bet vienai kažkaip baisu na ne baisu greičiau nesmagu, kad nebūtų kaip Corida pasakojo "plavinečiau" aerobikoj ne į ritmą viena, o dviese ir tai nebaisu

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-31 14:55

Cituoti(Corida @ Jan 21 2007, 06:58 PM) 6596
Paskutinį mėnesį nėštukėms nerekomenduojamas nei baseinas, nei vonia dėl to, kad gali nubėgti vandenys, o nėštuko to nė nepastebės ir... tampa atviras kelias infekcijai

Man prieš gimdymą būtent ir nubėgo vandenys, o veikla dar kurį laiką neprasidėjo. Tai tikrai, jei tuo metu būčiau mirkusi vandeny - gal tik po gerų 2-3 val. būčiau suvokusi, kad kažkas vyksta ne taip... Užtai su antru nėštumu pačiame gale irgi neramu būsų. Sausumoj, šiaip ar taip. lengviau pajusti, kad imi šlapti

čia skirtinga gydytojų nuomonė,vieni taip pataria kiti kitaip,aš vonioje visą nėštumą nesimaudžiau,o va draugė medikė,man kvaile išvadino,kad bereikalo,netgi sveika paskutinėmis savaitėmis aiškino ji,nes tada minštėja gimdos kaklelis,o kuo jis minkštesnis tuo lengviau gimdyti
va ir tie gydytjai ensuprasi vieni taip kiti kitaip

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-09 09:35

Sveikutės, Gal, kas, ką gali pasakyti apie sporto klubą Kaune Šiaurės prospekte, netoli Iki parduotuvės?..

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-09 12:42

Cituoti(Sliumpupu @ Feb 9 2007, 09:35 AM) 7778
Sveikutės, Gal, kas, ką gali pasakyti apie sporto klubą Kaune Šiaurės prospekte, netoli Iki parduotuvės?..

Sveikutė

Jeigu neklystu, tai - "Jėgos sporto" filialas. Jie turi savo tinklalapį, gali pažiūrėti čia
Aš lankiau Pasimatyme - labai patiko. Dabar planuoju, tik niekaip neprisiruošiu apsilankyti Saulėtekyje - man jis arčiau namų. O kaip kitur - nežinau. Šiaip viskas priklauso nuo to, kokie treneriai dirba. Jeigu smalsauji, nueik ir išbandyk. Pirmas apsilankymas nemokamai. Toliau spręsi pati

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-09 15:48

galiu pasakyti viena - rinktis ne klubą reikia, o klubuose dirbančius trenerius, nes būtent nuo jų darbo kokybės priklauso viskas. žodžiu, dalikimės juodaisiais ir baltaisiais trenerių sąrašais

jėgos sporte gera trenerė Ilona, kartais dirba ir Šiaurės pr., bet ne visada.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-09 19:10

Ačiū, Kotryna, kaip tik tai, ko ieškojau...

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-21 08:49

sveikos,
aš Akeloj lankausi bet čia tik grupinės treniruotės. Pasirinkau kalanetiką, tai man labai labai trenerė labai faina. Dar vienas pliusas -kaina tikrai nedidelė

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-07 10:56

AS LANKAUSI "JĖGOS SPORTAS" KLUBE, PASIMATYME. MAN LABAI PATINKA. BET DAR NORĖČIAU SUŽINOTI IR APIE "LINIJA" , NES DAUGIAU NIEKUR NEBANDŽIAU. TAIP PAT LABAI DOMINA JEI KAS LANKO "JĖGOS SPORTAS" KLUBĄ ,NUOMONĖS.

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-10 18:58

As lankiau Silainiuose sporto klube "Baltai"aerobika. Man labai patiko, ypac pas trenere Nijole. Jeigu tik po darbo dienos liktu laisvo laiko, tikrai vel eiciau ten.

1

Viršun ^ | Forumas > Sporto klubai ir treneriai > Sporto klubai Kaune

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)