2

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-04-08 11:04

Buvau pristatyme Mary Kay: kadangi jau buvau mačius ir bandžius įvairią Mary Kay kosmetiką, tai paprašiau, kad pristatytų makiažui skirtą kosmetiką.

Na žinokite - patiko :) Yra toks stebuklingas pieštukas, kuris prie akių ir nosies tuos tamsius kampučius pašviesina, nes šiuo metu kažkaip ypatingai į tai pradedu kreipti dėmesį ir pradėjo net erzinti tie kampučiai O va tokio dalyko nebuvau mačiusi. Kažkaip krempudra taip puikiai neužmaskuoja :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-07-30 21:14

sveiki, Platinu Mary Kay firmos gaminius. Jaj kam reikia kreipkites fejutiki@one.lt atsakysiu i visus rupimus klausimus;]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-09-03 11:11

Aš ir Mary Kay labiausiai vertinu tušą Ultimate mascara, mikrodermabrazijos rinkinį (nėra lygių!), esenciją odos spalvai išlyginti, valomąją kaukę Formule 3, matinančią emulsiją (sugeria riebalų perteklių). Šiuos produktus turiu visada. O kitus tai mėgstu keisti: prausiklį ir toniką kaitalioju (antra arba trečia formulė), serumus diena/naktis, drėkinamuosius kremus. Per maždaug šešias savaites oda susitvarkė nepriekaištingai. Jokio riebaus blizgesio, jokių spuogų. Dekoratyvinė kosmetika man nepasirodė kažkuo ypatinga, bet jau odos priežiūros priemonių tai į kito gamintojo tikrai nekeisiu. Susitvartkiusi savo odą rekomenduoju ir savo draugėms. Neseniai pati pradėjau dirbti su Mary Kay kosmetika ir labai didžiuojuosi, kad nereikia niekam nieko siūlyti! Tos, kurios pabandė, pačios mane susiranda ir pačios žino, ko nori. Tiesa, su naujovėmis mielai supažindinu ir bandžiusias. O norinčias išmėginti Mary Kay produktus kaunietes, kviečiu skambinti 8673 25180.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-09-04 09:07

Ar yra kokių kremų problemiškai odai???Pas mane yra spuogelių, dėmelių...O gal yra ir kažkokių gydomųjų?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-02-01 13:55

Visus klausimus kylancius del odos problemu geriausiai spresti su konsultantemis. Jos duoda pabandyti  ir parenka tinkamiausia krema. Galima kreiptis ir i mane :) Mielai padesiu.

Noriu bendrauti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-03-29 16:17

Vajva 2009 07 30
sveiki, Platinu Mary Kay firmos gaminius. Jaj kam reikia kreipkites fejutiki@one.lt atsakysiu i visus rupimus klausimus;]

Ka reiskia platinu??? Si kosmetika neplatinama ir nepraduodama paziurejus i kataloga! jei esate konsultante paskaitykite sutarties salygas ;-)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-03-29 17:16

:D Tai tuomet kas su ja daroma? Dalinama? :)

Suprantu, kad pirmąkart visai gerai nueiti į prezentaciją ir išklausyti visas pamokėles, tačiau kiekvienąkart tikrai laiko atžvilgiu to sau neleisčiau. Turi savo konsultantę, paskambini jai ir užsakai, ko nori :) Jei yra naujovių - tau jos yra pristatomos.

Be reikalo čia užsipuolei :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

RENCE
svečias

2010-04-19 21:14

Na jau kreminė pudra - lygių nėra, brangoka, bet užtenka ilgam...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2010-04-21 12:33

Mielosios, siūlyčiau Mary Kay pirkti tik iš konsultančių...pirma, dėl patikimumo, antra, dėl profesionalių konsultacijų...

Jurgita
svečias

2013-04-10 19:19

Naudoju 3 dienas stebuklinga TIME WISE rinkinukai r matau, kaip mano veido  oda grazeja...Daviau draugei pabandyti, tai ir pasieme-dabar dziaugiames abi kartu...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2013-04-16 13:11

As irgi pirma kart girdziu :)

2

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Mary Kay

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)