Forumas > Eli.lt Bendruomenė > Prisistatymas
Eli.lt
Eli.lt

2007-01-10 15:09

Siūlau tokį pusiau prisistatymą, pusiau žaidimą.Prisiminiau jį iš vaikystės laikų,žaisdavome didelėse kompanijose (o mūsų ,podrūškių čia forume tai pat nemažas kiekis)
Manau ir jūs žaidėte ar kažką girdėjote,o,jei ne,tai pabandykime.
Visa esmė- pabaigti teiginį,aprašant save.

Minčių lietus

Kai rytais pasižiūriu į veidrodį, suprantu,jog aš...laikas mano gyvenime bėga (lėtai,greitai,vidutinišku tempu)
ir nors man xx metų jaučiuosi ....Visada sau sakau...,o mano šūkis gyvenime...Kaip ir visi žemės gyventojai turiu silpnybių...,be to aplinkiniai man sako...O aš jais netikiu
Jei sugalvočiau parašyti savo gyvenimo istoriją, būtinai paminėčiau, tačiau jokiu būdu neužsiminčiau apie...
Kaip savo pačią geriausią būdo sąvybę įvardinčiau...Būtinai parašyčiau,jog esu vienintelė ir nepakartojama,nes...Paminėčiau ir kelis įvykius iš savo gyvenimo,tarkim tą,kai aš...Tačiau turiu jus nuvilt,tokios knygos nebus.
Neseniai supratau,jog esu ...nors aš taikaus būdo,tačiau mano kantrybė negeležinė,galiu jos netekti,jei...
O ir šiaip baisiai nemėgstu,kai žmonės yra...Savyje norėčiau pakeisti...
Mano gyvenime būta visko,tačiau niekad nepamiršiu tos dienos,kai aš...Teko man pakliūti ir į nepatogias situacijas,kai akių nėr kur dėt,vienas iš tokių nutikimų buvo,kai...
Šiaip myliu gyvenimą už tai,...Myliu artimus žmones,nes jie...Myliu draugus,nes...
Ir pabaigai,apie save galiu pasakyt tik tiek...

PILDYMO INSTRUKCIJA: DAROTE COPY IR PASTE Į SAVO ŽINUTE,PAMIKLINATE SMEGENŲ LĄSTELES IR VIETOJE DAUGTAŠKIO ĮRAŠOTE SAVO MINTIS.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-11 15:39

Cituoti(Adonė @ Jan 11 2007, 12:10 PM) 5855
Aš siūlyčiau trumpinti: vien šabloną perskaityti nusibosta

Galima tik pastraipą pasiimt

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-11 18:52

Minčių lietus

Kai rytais pasižiūriu į veidrodį, suprantu,jog aš.KAR-VE..laikas mano gyvenime bėga RISTELE
ir nors man 16 metų jaučiuosi LYG BUTU 31. Visada sau sakau.TOKOJ SELIAVIo mano šūkis gyvenime.NEKENCIU NEAPYKANTOS. Kaip ir visi žemės gyventojai turiu silpnybių - KASAUSI,be to aplinkiniai man sako.IJUNK 'MUTE'O aš jais netikiu
Jei sugalvočiau parašyti savo gyvenimo istoriją, būtinai paminėčiau, tačiau jokiu būdu neužsiminčiau apie TAI KAD MIEGU SU KAKLARAISCIU.
Kaip savo pačią geriausią būdo sąvybę įvardinčiau.GROZI IR PROTA. Būtinai parašyčiau,jog esu vienintelė ir nepakartojama,nes.ESU IS SOLIARIO. Paminėčiau ir kelis įvykius iš savo gyvenimo,tarkim tą,kai aš MYLIU CICINATačiau turiu jus nuvilt,tokios knygos nebus.
Neseniai supratau,jog esu SENA. nors aš taikaus būdo,tačiau mano kantrybė negeležinė,galiu jos netekti,jei KAS MAN TAI KARTOS.
O ir šiaip baisiai nemėgstu,kai žmonės yra.VISTOS. Savyje norėčiau pakeisti INKSTUS.
Mano gyvenime būta visko,tačiau niekad nepamiršiu tos dienos,kai aš SEDAU. Teko man pakliūti ir į nepatogias situacijas,kai akių nėr kur dėt,vienas iš tokių nutikimų buvo,kai PABEGAU SU DRYZUOTA APRANGA (FU, NAFTALINAS)
Šiaip myliu gyvenimą už tai,KAD NETURIU IS KO RINKTIS. Myliu artimus žmones,nes jieNE VISTOS. Myliu draugus,nes TAMPA TOKIAIS KOKIUS AS SUGEBU PRIIMTI.
Ir pabaigai,apie save galiu pasakyt tik tiek rYDYSKA - NIECHOROSYJ CIELOVIEK.

Visiskas ponosas, Otleiskit

Eli.lt
Eli.lt

2008-06-03 15:50

Minčių lietus

Kai rytais pasižiūriu į veidrodį, suprantu,jog aš DAR NORIU MIEGO. laikas mano gyvenime bėga greitai ir nors man 19 metų jaučiuosi 14 Visada sau sakau SUSTOK AKIMIRKA ZAVINGA,o mano šūkis gyvenime NERA TO BLOGO<KAS NEISEITU I GERA. Kaip ir visi žemės gyventojai turiu silpnybių SNEKETI,be to aplinkiniai man sako ,kad KALEDU SENELIO NERA, O aš jais netikiu .
Jei sugalvočiau parašyti savo gyvenimo istoriją, būtinai paminėčiau,KAD ESU LB TVARKINGA tačiau jokiu būdu neužsiminčiau apie TAI<KAD GREITAI VEL VISKA SUJAUKIU.
Kaip savo pačią geriausią būdo sąvybę įvardinčiau LINKSMUMA . Būtinai parašyčiau,jog esu vienintelė ir nepakartojama,nes esu nuostabi.
Paminėčiau ir kelis įvykius iš savo gyvenimo,tarkim tą,kai PIRMA KARTA VAZIAVAU AUTOMOBILIU.Tačiau turiu jus nuvilt,tokios knygos nebus.

Neseniai supratau,jog esu isberta nors as taikaus būdo,tačiau mano kantrybė negeležinė,galiu jos netekti,jei kazkas veluoja.
O ir šiaip baisiai nemėgstu,kai žmonės yra susiruke. Savyje norėčiau pakeisti eisena.
Mano gyvenime būta visko,tačiau niekad nepamiršiu tos dienos,kai aš islipau ne ta koja is lovos.
Teko man pakliūti ir į nepatogias situacijas,kai akių nėr kur dėt,vienas iš tokių nutikimų buvo,kai vaziavau autobusu be talonelio.
Šiaip myliu gyvenimą už tai, kad jis myli mane.
Myliu artimus žmones,nes jie yra man artimi.
Myliu draugus,nes jie myli mane.
Ir pabaigai,apie save galiu pasakyt tik tiek ,kad daugaiu tokiu kaip as nera ;) ))))

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 14:13

o kur daugiau prisistatymu? niu mergytes netingekit

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-03 20:18

niu vat cia mano minciu lietus

Minčių lietus

Kai rytais pasižiūriu į veidrodį, suprantu,jog aš ŠIANDIEN NORIU BŪTI GODZILA.laikas mano gyvenime bėga IDIOTIŠKU ŠVIESOS GREIČIU ir nors man 24 metų jaučiuosi –NIOLIKINĖ.Visada sau sakau MELO KOJOS TRUMPOS,BET GERAI IŠTRENIRUOTOS,o mano šūkis gyvenime AŠ – BOBA JĖGA!Kaip ir visi žemės gyventojai turiu silpnybių APSIKVAILINTI VIEŠAI,be to aplinkiniai man sako, KAD MANE ATNEŠĖ GANDRAS IŠ PENKTO AUKŠTO,o aš jais netikiu
Jei sugalvočiau parašyti savo gyvenimo istoriją, būtinai paminėčiau SAVO PIRMA PRISVILUSI BLYNA tačiau jokiu būdu neužsiminčiau apie PABĖGIMĄ IŠ ĮVYKIO VIETOS.Kaip savo pačią geriausią būdo sąvybę įvardinčiau NEIŠPASAKYTĄ NAIVUMĄ.Būtinai parašyčiau,jog esu vienintelė ir nepakartojama,nes ESU IDEALIAI SUDETINGA KONSTRUKCIJA.Paminėčiau ir kelis įvykius iš savo gyvenimo,tarkim tą,kai aš PLYTA ISDAUZIAU KAIMYNES LANGA.Tačiau turiu jus nuvilt, tokios knygos nebus.
Neseniai supratau,jog esu PASAULIO BAMBA,nors aš taikaus būdo,tačiau mano kantrybė negeležinė,galiu jos netekti,jei KAS NORS BANDYS UŽIMTI MANO VIETĄ PO SAULE.O ir šiaip baisiai nemėgstu,kai žmonės BANDO MANE VISAIP SUNAIKINTI.Savyje norėčiau pakeisti ŠIRDĮ.
Mano gyvenime būta visko,tačiau niekad nepamiršiu tos dienos,kai aš KAI MANE PRIVERTĖ IŠMOKTI VAŽIUOTI DVIRAČIU.Teko man pakliūti ir į nepatogias situacijas,kai akių nėr kur dėt,vienas iš tokių nutikimų buvo,kai APKANDZIOJAU MED. SESELĖS RANKĄ.
Šiaip myliu gyvenimą už tai,KAD GYVENIMAS YRA GRIOZDIŠKAS VEŽIMAS BE ARKLIO.Myliu artimus žmones,nes jie TEŠKIA VISKĄ Į AKIS,NIU KAIP SU SKUDURU PER SNUKĮ.Myliu draugus,nes JIE NORI IR BANDO BŪTI PANAŠŪS Į MANE.
Ir pabaigai,apie save galiu pasakyt tik tiek, KAD ESU FANTASTIŠKAI KUKLI.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-08 15:03

Cituoti(Rasiukas @ Jul 8 2008, 11:51 AM) 33488
tik as nelabai supratau,ar cia turi buti juokingas koks ar meniskas tai cia toooooookia visiska nesamone (niu pirmos mintys kurios i makaule driogstelejo )

Kokia esi - toks ir prisistatymas
juokingai mianiskai rimtas

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-27 15:22

Minčių lietus

Kai rytais pasižiūriu į veidrodį, suprantu,jog aš ŠIANDIEN BE 'ŠPAKLIAUS' TIKRAI NEAPSIEISIU. Laikas mano gyvenime bėga greitai ir nors man 18 metų jaučiuosi NEPILNA PILNAMETĖ. Visada sau sakau RAMIAI!,o mano šūkis gyvenime VISKAS NĖRA TAIP BLOGAI KAIP GALVOJI, VISKAS YRA KUR KAS BLOGIAU. Kaip ir visi žemės gyventojai turiu silpnybių - ATSILAUŽTI DVI SKILTELES ŠOKOLADO VIETOJ VIENOS,be to aplinkiniai man sako ,kad JEIGU TAIP TOLIAU - SUSTORĖSI, O aš jais netikiu .
Jei sugalvočiau parašyti savo gyvenimo istoriją, būtinai paminėčiau,KAD PER 4 METUS KAI TURIU PC PAKEIČIAU 7 KLAVIATŪRAS tačiau jokiu būdu neužsiminčiau apie TAI, KAD 3 IŠ JŲ BUVO APIPILTOS NAGŲ LAKO VALIKLIU.
Kaip savo pačią geriausią būdo sąvybę įvardinčiau ATVIRUMĄ . Būtinai parašyčiau,jog esu vienintelė ir nepakartojama,nes A.S. AŠ ESU IR BBD ANT VISŲ
Paminėčiau ir kelis įvykius iš savo gyvenimo,tarkim tą,kai KELIOM SEKUNDĖMS PAMIRŠAU GERIAUSIOS DRAUGĖS VARDĄ IR PAKLAUSIAU JOS "PALA KOKS TAVO VARDAS?".Tačiau turiu jus nuvilt,tokios knygos nebus.

Neseniai supratau,jog esu TIKRA ŠIKNĖ nors aš taikaus būdo,tačiau mano kantrybė negeležinė,galiu jos netekti,jei NEPAGIRTŲ MANO NAUJOS ŠUKUOSENOS.
O ir šiaip baisiai nemėgstu,kai žmonės yra BE NUOTAIKOS.Savyje norėčiau pakeisti SAVO KREIVĄ NOSĮ IR KARTAIS KREIVAS MINTIS.
Mano gyvenime būta visko,tačiau niekad nepamiršiu tos dienos,kai aš SUŽINOJAU KUR ĮSTOJAU IR VOS NEPASMAUGIAU APKABINUS SAVO ŠUNS.Teko man pakliūti ir į nepatogias situacijas,kai akių nėr kur dėt,vienas iš tokių nutikimų buvo,kai SPORTO KLUBE IŠSITIESIAU ANT ŽEMĖS PRIEŠ ATLETIŠKUS VYRUKUS.
Šiaip myliu gyvenimą už tai, JO GALIU JAUSTI MEILĘ.Myliu artimus žmones,nes jie MYLI IR BRANGINA MANE. Myliu draugus,nes JIE TO VERTI.
Ir pabaigai,apie save galiu pasakyt tik tiek I THINK I‘M LIKE A COCONUT. HARD TO CRACK BUT WONDERFUL WHEN YOU GET INSIDE.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 41

2009-04-23 12:40

Rasiau as jau ta prisistatyma,bet tikriausisi neissisaugojo is senosios eli

Niekada neturesi antros galimybes padaryti pirma gera ispudi :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2009-06-10 16:21

Bandau ir aš :)

Kai rytais pasižiūriu į veidrodį, suprantu,jog aš plazdenantis drugys, ieškantis sau vietos po saule. laikas mano gyvenime bėga nenumaldomai greitai...
ir nors man šiek tiek daugiau nei 20 metų jaučiuosi lyg būčiau ką tik atėjusi iš vaikystės. Visada sau sakau gyvenimas nestovi vietoje,o mano šūkis gyvenime viskas dar prieš akis. Kaip ir visi žemės gyventojai turiu silpnybių, be to, aplinkiniai man sako, jog esu vejavaikė. Ir aš jais tikiu :)

Mano gyvenime būta visko,tačiau niekad nepamiršiu tos dienos,kai supratau, kad įsimylėjau :)

Šiaip myliu gyvenimą, nes tikiu, kad žmonės yra geri.

Ir pabaigai,apie save galiu pasakyt tik tiek, kad viską čia parašiau labai gražiai ir saldžiai, bet akyse neretai šviečia velniukai

Gražuolė Vasara

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2009-06-21 23:42

Minčių lietus

Kai rytais pasižiūriu į veidrodį, suprantu,jog aš KASDIEN VIS KITOKIA.laikas mano gyvenime bėga (lėtai,greitai,vidutinišku tempu)
ir nors man xx metų jaučiuosi  IT IŠ ROZEMUNDOS PILČER MEILĖS ROMANŲ PUSLAPIŲ Visada sau sakau TIKĖK TIK TUO, KAS GRAŽU,o mano šūkis gyvenime VISKO PASITAIKO, BET MATYK NE TIK SPALVAS, BET IR ATSPALVIUS Kaip ir visi žemės gyventojai turiu silpnybių, KURIOS MANE TOBULĖTI,be to aplinkiniai man sako, KAD ESU VĖJAVAIKĖ...O aš jais netikiu
Jei sugalvočiau parašyti savo gyvenimo istoriją, būtinai paminėčiau, tačiau jokiu būdu neužsiminčiau apie SAVAITGALIŲ IŠDAIGAS.
Kaip savo pačią geriausią būdo sąvybę įvardinčiau PLEPUMĄ Būtinai parašyčiau,jog esu vienintelė ir nepakartojama,nes TOKIA ESU Paminėčiau ir kelis įvykius iš savo gyvenimo,tarkim tą,kai aš SULAUKIAU 18 IR NĖRIAU Į GYVENIMĄ IT VANDENYNĄ NEMOKĖDAMA PLAUKTI .Tačiau turiu jus nuvilt,tokios knygos nebus.
Neseniai supratau,jog esu NEPATIKIMA nors aš taikaus būdo,tačiau mano kantrybė negeležinė,galiu jos netekti,jei DAR ILGIAU BŪSIU GERA SU NEGERIEČIAIS.
O ir šiaip baisiai nemėgstu,kai žmonės yra BE HUMORO, SAVANAUDZIAI IR  NEATANTYS DAUGIAU NEI SAVO UŽPAKALIUKĄ Savyje norėčiau pakeisti 85 PROC.
Mano gyvenime būta visko,tačiau niekad nepamiršiu tos dienos,kai aš SUVAIDINAU TĄ HEROJĘ, APIE KURIĄ NENORIU NET PRISIMINTI Teko man pakliūti ir į nepatogias situacijas,kai akių nėr kur dėt,vienas iš tokių nutikimų buvo,kai SUGADINAU DRAUGO VESTUVES .
Šiaip myliu gyvenimą už tai, KAD JIS SPALVOTAS Myliu artimus žmones,nes jie MANE MYLI IR PATIKIMI Myliu draugus,nes SU JAIS LINKSMA.
Ir pabaigai,apie save galiu pasakyt tik tiek, KAD ESU PELĖDA.

p.s.  ekspromtas gavos absoliutus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 328

2010-08-08 14:45

Ojo. Reikia kažką sugalvoti.

ana
svečias

2016-10-25 14:57

Viršun ^ | Forumas > Eli.lt Bendruomenė > Prisistatymas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (14)