Forumas > Skundų knyga > Klastingi išpardavimai....
2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-08-26 15:43

teko nusivilti.. elegant line. bet ne nuolaidomis, o batu kokybe. jie skelbiasi, kad prekiauja kokybiskais batais is europos sajungos. o nusipirkau basutes uz 250 litu, kai tuo tarpu mano drauge nusipirko is gariunu lygiai tokius pat uz 100 litu..

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-08-27 15:04

Oho... Tikrai liūdna. Niekad net nebūčiau pagalvojus, kad Elegant Line...

Bet. Ar negali būti taip, kad batai vienas prie vieno, tačiau kokybė skiriasi? Oda? Padas?

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-08-28 10:04

Kažkaip manęs labai neveikia tie išpardavimai...Nesiseka man su jais arba aš nemoku planuotis savo santaupų. Ateina žiema - perku brangius žieminius batus, o pavasarį, kai būna išpardavimai ir tie batai pusės kainos, tai apima pyktis :) ... O tada jau pirkt, kad ir su nuolaida pinigų nėra, nes reikia pavasarinių. Taip ir gaunasi užburtas ratas...Geriausia pirkti padėvėtuose, ten galima rasti naujų ir pigių :) ....

2009-08-28 12:02

Na, galima išmokti planuotis savo pirkinius ir santaupas ;)

Sezono pabaigoje visuomet apsižiūriu, kokius rūbus turiu, įvertinu, ar dar kitais metais nešiosiu. Su batais - tai ypatingai lengva įvertinti: ar nuplyšę užkulniai, ar nutrinti ir pan. Tuomet leki į parduotuvę, nusiperki išparduodamas prekes ir padedi saugiai iki kitų metų

Bet grįžtant prie temos - ar buvo kas nors šiais metais "išdurtas"???

Eli.lt forumo DUK

mergaite
svečias

2010-02-01 21:57

oda padas, po menesio padas atsiklijavo oda nusitryne, rytoi bus skandalas 2010 02 02

vaziuoju i europos el parduotuve darysiu skandala ceki turiu 

2010-02-02 08:58

Lauksim istorijos tęsinio

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-04-26 13:46

na akcijos suvilioja labai greitai, bet reikia būti atsargioms

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-14 15:14

praėjusią savaitę avokadai kainavo po 99 cnt. išsirinkau tris tokius gražučius... už 3 lt be trijų centų :) na, galvoju - pasidarysiu kažką skanaus. perpjaunu - o ten toks vaizdelis lyg žiūrėčiau į sukirmijusį baravuko kotą... skambinu į maksimą kokybės telefonu ir sakau paaiškinkite man... nepaaiškino, ryte eidama į darbą pakeliui užsukau į atidaviau - du cielus ir virną perpjautą. grąžino 3 litus.  3 cnt uždirbau   

2010-06-14 20:44

Tikra verslininkė

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-06-15 10:24

niegle 2010 06 14

ryte eidama į darbą pakeliui užsukau į atidaviau - du cielus ir virną perpjautą. grąžino 3 litus.  3 cnt uždirbau   

teisingai pasielgei, nors toks pasitenkinimas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-15 17:00

pažįstamas dirba Maximoje. tai sakė duotas nurodymas pardavėjoms, priimti atgal pagedusias prekes, su klientais nesipykti...  100 žmonių nusipirks blogą prekę, tai koki 10 gal grąžins... dėl tiek verta. bet aš tame sąraše - tegu pasiima atgal sugedusias prekes.   

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 15:06

Bet kiek kainuioja - kol atgal nuveži, kol su pardavėjomis diskutuoji. reikia prieš perkant žiūrėti.

ruta
svečias

2011-01-03 22:39

as kartais laukiu buitines technikos ispardavimo, kuri daro varle.lt internetine parduotuve :) dabar pastebejau, kad vel vyksta, tai pirkiu svarbiausias prekes, kuriu reikia :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-02-12 16:45

Aš taip pat per išpardavimus perku varle.lt. Čia dar su svogereliu pasitariu, nes jis kai vazineja po užseni tai mato ar dideli antkaini užsideda ar nelbai. Bet dažniausiai kaina yra labai palanki klientui.

viktorija
svečias

2015-01-31 20:54

sutiksiu: varlė - puiki parduotuvė. Milžiniškas prekių asortimentas, malonus aptarnavimas, geros kainos. Ir net užsidirbt galima (už kiekvieną per jūsų nuorodą atėjusį ir apsipirkusį žmogų mokami pinigai). Tai, kad ieškantys darbo gali taip pat čia išmėginti savo laimę, ir taip aišku :)

rūtai
svečias

2015-01-31 20:57

kad varlėj kainos ir be kažkokių išpardavimų yra tikrai neblogos :) o apie akcijas lengviau sužinoti užsisakius naujienlaiškius. Man kasdien siunčia, ir būna, kad ne po vieną. Patogu sekti :) dar patogu tai, kad galima atsiskaityti įvairiais būdais (grynaisiais, kortele, bankiniu pavedimu, atidėtu mokėjimu ir kt.). Tikrai rekomenduoju.

2

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Klastingi išpardavimai....

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (14)