Forumas > Skundų knyga > Klastingi išpardavimai....
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 14:03

Einu sau patenkinta Gedimino pr., žiūriu Benetono parduotuvėje puikuojasi didžiausi plakatai: iki 50% ir iki 20 % nuolaidos!!!!

Užėjau, jau galvojau prasinešiu kaip vėjas ir išsinešiu bent 1/6 parduotuvės

Kur tau... Tas mūsų lietuviškasis sale, tas liaudies mulkinimo vajus. Kokie ten sale..

Visoje parduotuvėje gal pusei ar mažiau rūbų 20% , nes bent jau daugumą mačiau be nuolaidų. O su 50% nuolaida radau tik kelis vienoje vietelėje pakabintus praėjusių metų neišparduotus skudurėlius.

Vaikiškiem rūbam tik kur ne kur, vos vos 20 proc. O 50 proc. iš viso nėra

Va tau sale. Čia ne Londonas ir ne Paryžius, čia Vilnius su vilnietišku mentalitetu. Apmulkint ir naglom akim žiūrėt, kaip jis sale daro.

Svarbiausia kuo didesnį vitrinoje plakatą pasikabinti, kad tikrai klientas užsuktų. O ką rastų - nebesvarbu.
na ir kas kad užsuko? Nusivylimas veide, pagadinta nuotaika, kliento laikymas už kvailį (nors kainos aukštos ir įperkama tikrai ne kvailų žmonių) ir dar tikimąsi, kad čia viskas o.k., čia taip turi būti.

Pats esi durnas, kad tiki kas rašoma ant didelių plakatų (pasakytų parduotuvės vadovai)

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 14:56

atsimenu, kai tik atsirado Maximos išpardavimai iki 75 proc., ir kaip bobulytės po visą Maximą ieškojo ir nerado prekių su 75 proc. nuolaida jooo, Lietuvoj kol kas mokam tik didelius plakatus pasikabinti

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 15:06

ir dabar maximoje išpardavimas vyksta,bet vakar irgi žiūrinėjausi,bet tokios nuolaidos irgi nemačiau

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 15:08

buna smulkiom raidytem parasyta "iki" 75proc
o jei tu nerandi su 75porc nuolaida prekiu - reiskia pavelavai - visas ispirko jau

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 15:08

Cituoti(Fea @ Jan 9 2007, 03:08 PM) 5635
o jei tu nerandi su 75porc nuolaida prekiu - reiskia pavelavai - visas ispirko jau

išpirko ar nebuvo tokių prekių

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 15:09

Cituoti(Fea @ Jan 9 2007, 03:08 PM) 5635

jei nerandi, reiškia pardavėjos dar prieš atidarant parduotuvę išpirko

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 15:39

O dar kažkoks prekybininkas drįso laikraštyje nusistebėti, kodėl lietuviai nepatenkinti išpardavimais: juk jie tokie patys kaip užsienyje

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 15:50

Cituoti(Adonė @ Jan 9 2007, 03:39 PM) 5651
O dar kažkoks prekybininkas drįso laikraštyje nusistebėti, kodėl lietuviai nepatenkinti išpardavimais: juk jie tokie patys kaip užsienyje

tai jau tikrai

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 15:54

O aš manau taip: čia pats tikriausias aferizmas ir žmonių mulkinimas Kodėl taip daroma? Juk Vilnius toks kaimas, o parduotuvių pakanka. Jei jau imasi tokios parduotuvės kaip Benetonas, pačiame Gedimino pr., tokios sale strategijos, tai gal ne pačius geriausius laikus išgyvena? Arba galvoja, kad niekas nekreips dėmesio. Ai

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-09 21:16

zinokit,teko matyt Maximoj prekiu su 75% nuolaida,bet tai tikrai nereiksmingos prekes,niekaliukai,kuriu niekas neperka

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-10 12:40

Man tai linksmai su Rimi nuolaida buvo.Gal prieš pusantrų metų ieškojau pirkt dulkių siurblį (tokį vandeniu plaunamą) užeinu į Rimi,o ten šalia vieno siurblio ryškiai geltona etikete,atseit super didelė nuolaida- senoji kaina pusantro karto didesnė nubraukta ir kažkoks prierašas ateit labai pigų,aš ilgai nesvarsčius griebiu siurblį,o po kelių dienų pamatau tokį pat Norfoje, tik kaina be nuolaidos yra net mažesnė už tą,kurią mokėjau aš.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-10 15:33

Cituoti(Nenuorama @ Jan 10 2007, 10:40 AM) 5747
Man tai linksmai su Rimi nuolaida buvo.Gal prieš pusantrų metų ieškojau pirkt dulkių siurblį (tokį vandeniu plaunamą) užeinu į Rimi,o ten šalia vieno siurblio ryškiai geltona etikete,atseit super didelė nuolaida- senoji kaina pusantro karto didesnė nubraukta ir kažkoks prierašas ateit labai pigų,aš ilgai nesvarsčius griebiu siurblį,o po kelių dienų pamatau tokį pat Norfoje, tik kaina be nuolaidos yra net mažesnė už tą,kurią mokėjau aš.

girdėjau, kad "topo centre" tokius pačius fintus daro Kitur pigiau, nei pas juos- su nuolaida. netaikau visoms prekėms (brolis printerį porą šimtų pigiau nei elektromarkt nusipirko), bet atidumo perkant ir netingėjimo pavaikščiot reikia

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-11 14:49

Ištikrųjų galima apsirikti...
tačiau dažnai jei reikia kažkokio daikto, tai pradedi ieskoti dar prieš išpardavimą, taigi tikrą kainą kaip ir žinai... tada galima lyginti ar ištikrųjų yra ta nuolaida ar tiesiog smegenų pūdrinimas... Buitinės technikos parduotuvių gudrybes mes jau senokai išsiaiškinome būtent tokių būdu...

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-11 15:17

Cituoti(čiučiundra @ Jan 11 2007, 02:49 PM) 5867
Ištikrųjų galima apsirikti...
tačiau dažnai jei reikia kažkokio daikto, tai pradedi ieskoti dar prieš išpardavimą, taigi tikrą kainą kaip ir žinai... tada galima lyginti ar ištikrųjų yra ta nuolaida ar tiesiog smegenų pūdrinimas... Buitinės technikos parduotuvių gudrybes mes jau senokai išsiaiškinome būtent tokių būdu...

specialiai buitinės technikos kainų neseku, bet atkreipiau dėmesį, kai atneša į pašto dėžutę reklamas elektromarkto ar topocentro, kur didžiulėm raidėm reklamuojamos nuolaidos, kartais žiūrint į tas "ypatingai žemas kainas" vistiek atrodo, kad brangu, ir kad visada tiek kainavo...
beje ir maximoj esu keletą prekių prigavusi, kurios akcijos metu kažkaip neatpigo, o tik ant etiketės atsirado stebuklingas užrašėlis "akcija" o kaina liko ta pati

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-16 22:46

Va užtai likau sužavėta kaimyninės Lenkijos išpardavimų. Aišku, ne Londonas ir ne Paryžius, bet išpardavimai TIKRI. Ir prekės aiškaii atskirtos - jau kur Sale, tai sukabinta ar sukrauta atskirai (kadangi važiavom per išpardavimą, tai tas "atskirai" buvo pusėje prekybos ploto), ir nukainuota tikrai ne ant bajerio. 75 proc. praktiškai niekas nežadėjo, bet beveik viskas - 30-50 proc. pigiau

O Benetonas... Kažkaip man jų markė prieš 2-3 metus konkrečiai krito. Jei dar anksčiau būdavo galima iš ten ko nors norėti ir tikrai retkarčiais leidavau sau pakloti solidžią sumelę už išties geros kokybės golfą ar pan., tai dabar... Nei kokybės, nei vaizdo nematau

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-17 16:06

Cituoti(Corida @ Jan 16 2007, 10:46 PM) 6333
Va užtai likau sužavėta kaimyninės Lenkijos išpardavimų.

Lenkijos išpardavimus galiu pagirti ir aš. Milžiniškom nuolaidom akių nemulkina, bet ženkliai atpigintų ir tikrai kokybiškų prekių, o ne niekam nereikalingų niekniekių tikrai galima gauti.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-28 19:38

Lietuvoje turbūt dar ilgai nesulauksim normalių, žmones nemulkinančių išpardavimų

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-22 11:15

Aj merginos yra maksimoj prekių ir su 75 proc. nuolaida, pavyzdžiui pieštukai ar magnetukai, kainuoja 2-3 litus, tačiau padaro 75 proc nuolaidą ir niekas negali prisikabint, kad nėra tokių nuolaidų kaip reklamoje, o geroms prekėms tai negi nuleis daug Jiems gi svarbu pasipelnyti

Eli.lt
Eli.lt

2008-02-03 12:58

nu kadangi gyvenu turkijoje,tai ten ir su ispardavimais tas pats kazusas...dirbau vienoje parduotuveje,tai tiksliai zinojau,kiek tisliai kainuoja is tiekejo,kiek per pardavima ir kiek per ispardavima...ten buvo be apgaules,bet didziausios nuolaidos,mergaites,visdelto visur ir visada buna uzstrigusiom prekem...patarimas tik vienas,eiti ten kur ir buvai pries ispardavimus,kad palyginti,ieskoti tos parduotuves internete,kad suzinoti apie akcijas,nes pvz... man net ir pries 1 diena iki ispardavimu buvo draudziama pasakyti,kad bus ispardavimai..

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-08-26 11:29

O kaip šiais metais su išpardavimais? Ar teko nusivilti?

Nežinau, ar čia aš taip gimus po laiminga žvaigžde, tačiau neteko nusivilti jokiais išpardavimais :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

1

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Klastingi išpardavimai....

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)