Forumas > Kūno priežiūra > Krūtinės implantai
2

Eli.lt
Eli.lt

2007-07-17 14:30

Cituoti(Madina @ Feb 17 2007, 11:47 AM) 8414
Labai intensyviai tuo dar nesidomejau,tai gal kuri zinosit-kaip ten su tuo maitinimu. Ar tie implantai netrukdys veliau vaikuciu maitinti?

patarciau visas operacijas darytis, kai jau busi pagimdzius visus vaikus, kiek nori kad vienos proceduros uztektu cia rimtai nes visko buna po maitinimo, nestumo - striju, issitampiusi oda, nes staiga isdideja krutys, paskui vel sumazeja, aisku, ir nusvyra kazkiek.

as po antro galbut ir pasikoreguociau, jei vaizdelis butu nedziuginantis

Eli.lt
Eli.lt

2007-07-17 19:27

Cituoti(Inga1 @ Jun 2 2007, 07:44 PM) 15008
Mano krutine irgi kaip dvi spygutes kai mokaiusi mokykloj iegi kompelksuodavau, bet dabar kazkaip jau turbut uzaugau. Yra liemeneliu, kurios puikiai padidina, suspaudzia ir pakankamai normaliai viskas atrodo.
Plastines operacijos niekada nesidaryciau, nes nematau jokios butinybes, o ir pinigai milziniski. nemanau, kad buciau laimingesne, jeigu man krutine butu didesne

lyg pati buciau parasius as geriau kokiai super svajoniu kelionei tokius pinigus isleisciau, na ir vel ne i tema o be to, kai dar labai del to kompleksavau, vyras sakydavo, kad net negalvociau, nes is namu isvys

Eli.lt
Eli.lt

2007-07-18 09:42

pasiskaitaliojau kituose forumuose apie krūtinės operacijas ir pagalvojau, kad apsieisiu baisu man tas ilgas pooperacinis laikotarpis, o jei dar koreguoti reiktų, dar kartą operuotis baisu pasidarė tiek to, vyras myli ir tokią

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-18 17:49

as lb dziaugiuosi savo krutine ir tikrai nieko nenoreciau keisti,kad tik tokia islaikyciau visa gyvenima,tai butu nerealu

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-03-26 11:18

Na keliam temukę į viršų - Ar darytumėtės, ar darėtės tokią operaciją? Ką apie tai galvojate?

Šiuo metu vyksta ir Girls fight - Natūrali ar silikoninė krūtinė?

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-03-26 11:23

Prabalsavau už naturalią krūtinę... tačiau išskirtiniais atvejais palaikau ir silikoninę

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-03-26 11:50

Buvo laikas, kai pradėjau ir aš mąstyti apie silikoninę :(

Nervai, vaikai ir gyvenimas man ją suėdė ir liko tik kabančios špygos... Buvo baisu

Bet kai pagalvojus - atrodo, koks gi skirtumas, gi negybiškai svarbus organas, bet per smegenis tai normaliai kerta :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-29 20:02

suprantu kai tokias operacijas darosi dėl ligos, na dar dėl estetinių priežaščių. bet kai prisipučia ir bėga apie tai pasakoti ir rodyti kaip ten viskas buvo, nesuvokiama

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-05 19:04

nenorėčiau silikono.. nors krūtinė ir maža, bet užtat džiaugiuos privalumu, kad galiu kartais ir nedėvėt liemenėlės :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-08-26 16:04

Mano dydis B, norėčiau C. Jei būtų galimybės tikrai operuočiausi.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2016-11-03 01:41

BettyBoop 2010 08 26

Mano dydis B, norėčiau C. Jei būtų galimybės tikrai operuočiausi.

Rekomenduoju krūtų didinimo operaciją pas gyd. Vytautą Jankūną. Čia rasite visą info apie krūtų didinimo operaciją: http://www.plastikoschirurgai.lt/krutu-didinimas-implantais/
Draugė darėsi krūtų didinimo operaciją pas jį, tai labai patenkinta rezultatu...

2

Viršun ^ | Forumas > Kūno priežiūra > Krūtinės implantai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)