Forumas > Seksas > Greit baigiu
1

Eli.lt
Eli.lt

2014-02-17 15:26

Sveiki

Turiu didele problema.Tik pradedu mylėtis su panele,baigiu po 1 min.As jau pradėjau vengti lytiniu santykiu,bijau jau.Anksčiau taip nebuvo.Ka man reiktu daryt?Kokie yra vaistai?Ar čia reikia gydyt? Ar praeis savaime?Pas daktarus nesinori kreiptis.Tikrai dėl šios problemos labai prastai jaučiuosi.Gal kas galėtu patart.Kas nors iš savo patirties.Išanksto dėkoju.

Eli.lt
Eli.lt

2014-02-19 14:41

Panaši bėda ir man buvo.Nemažai esu visko išbandęs,bet nieks nepadėjo tik vos pagerino padėtį.Kreipiausi pas gydytoją,kuris išrašė priligy tabletes. Tai vat dabar naudoju ir labai poveikiu patenkintas.

Arnas
svečias

2014-02-20 20:18

Prisijungsiu ir aš prie jūsų diskusijos. Mano bėda - ta pati. Jau kuris laikas paukšt šmaukšt ir baigiu. Nežinau, kas čia man atsitiko. Bandžiau pratimus, bet rezultatas lyg nieko nebūčiau bandęs. O apie tuos vaistus nesu nieko girdėjęs..Gal galėtum papasakoti kas tai per daiktas?

Seksiux
svečias

2014-02-21 15:25

Nežinau,kaip kitiems, bet man apie tai kalbėt net ir pasiskaičius kitų komentarus nėra paprasta.Atrodė,viskas išbandyta, niekas neveikia,o kuo toliau, tuo blogiau,nes kompleksai tik dar labiau auga.Atsikratę šios bėdos pasidalinkit savo asmenine patirtim.Būčiau labai dėkingas.

Eli.lt
Eli.lt

2014-02-21 17:29

Gauni receptą, nusiperki vaistus ir vartoji pagal poreikį.Na kai pajunti,kad reikalai pakryps "ta linkme" arba susitari tada ir geri tik prieš 1-3 val iki sexo.

Faidras
svečias

2014-02-23 01:16

Arnas 2014 02 20

Prisijungsiu ir aš prie jūsų diskusijos. Mano bėda - ta pati. Jau kuris laikas paukšt šmaukšt ir baigiu. Nežinau, kas čia man atsitiko. Bandžiau pratimus, bet rezultatas lyg nieko nebūčiau bandęs. O apie tuos vaistus nesu nieko girdėjęs..Gal galėtum papasakoti kas tai per daiktas?

Tai vaistas, kurio dėka vyras gali kontroliuot kiek tęsis sueitis.

Niekas
svečias

2014-02-23 02:09

Seksiux 2014 02 21

Nežinau,kaip kitiems, bet man apie tai kalbėt net ir pasiskaičius kitų komentarus nėra paprasta.Atrodė,viskas išbandyta, niekas neveikia,o kuo toliau, tuo blogiau,nes kompleksai tik dar labiau auga.Atsikratę šios bėdos pasidalinkit savo asmenine patirtim.Būčiau labai dėkingas.

Man irgi tokia pati savijauta. Kazkokia depresija baigiu insivaryt....Bandziau toki tepala, nepadeda, bandziau pratimus - nieko, zodziu, reikia imtis rimtu priemoniu. Girdejau daug geru nuomoniu apie Priligy. Sakau, gal pabandyt?

Augustinas
svečias

2014-02-24 00:03

Nu depresija tikrai ne geriausias draugas turi but bico gyvenime :D
Jei rimtai rekomenduoju ir as nuvaryt pas daktara. Nejuokai tai. Problemos retai kada pacios issiprendzia. O dar kai reikalas toks delikatus

Augustinas
svečias

2014-02-24 00:07

O apie Priligy ir as girdejau vien tik geras kalbas. Mano brolis juos naudoja. Pats matau, kokia jo busena, kalbos buvo pries ir db po. Lyg kitas zmogus, kai viskas pradejo geret

Eli.lt
Eli.lt

2014-02-24 11:11

Mantux 2014 02 21

Gauni receptą, nusiperki vaistus ir vartoji pagal poreikį.Na kai pajunti,kad reikalai pakryps "ta linkme" arba susitari tada ir geri tik prieš 1-3 val iki sexo.

O čia kasdien reikia gert tas tabletes?

Todas
svečias

2014-02-24 16:42

Edikas 2014 02 24
Mantux 2014 02 21

O čia kasdien reikia gert tas tabletes?

Vaisto privalumas tas,kad nereikia gerti nuolat,o kaip dažnai priklauso tik nuo tavęs.Gali kartą per savaitę,gali tris.Tik aišku ne kasdien.

Virgis
svečias

2014-02-25 16:35

Edikas 2014 02 17

Sveiki

Turiu didele problema.Tik pradedu mylėtis su panele,baigiu po 1 min.As jau pradėjau vengti lytiniu santykiu,bijau jau.Anksčiau taip nebuvo.Ka man reiktu daryt?Kokie yra vaistai?Ar čia reikia gydyt? Ar praeis savaime?Pas daktarus nesinori kreiptis.Tikrai dėl šios problemos labai prastai jaučiuosi.Gal kas galėtu patart.Kas nors iš savo patirties.Išanksto dėkoju.

Turėjau ir aš labai panašų sutrikimą,kuris apkartino man gyvenimą.O problemos pačios kažin ar išsispręs,jei pats nieko nedarysi.Manau verta kreiptis pas gydytoją,ne tik dėl recepto,bet ir dėl to ,kad padarytų reikiamus tyrimus.

Loreta
svečias

2014-02-26 12:01

Mūsų šeimoj ta pati problema buvo atsiradus.Daug vargom, kol gydytojas nustatė priežastį ir paskyrė kompleksinį gydymą.Priligy kartu su nemedikamentinėm gydymo priemonėm.

Monika
svečias

2014-02-26 12:26

Skaičiau,kad visą gyvenimą trunkanti priešlaikinė ejakuliacija  laikoma neurologinių ar genetinių priežasčių nulemtu sutrikimu,o įgyta-dažniau dėl endokrininės sistemos (ypač skydliaukės)sutrikimų,urologinių ligų,psichologinių priežasčių

Viktė
svečias

2014-02-26 13:15

Loreta 2014 02 26

Mūsų šeimoj ta pati problema buvo atsiradus.Daug vargom, kol gydytojas nustatė priežastį ir paskyrė kompleksinį gydymą.Priligy kartu su nemedikamentinėm gydymo priemonėm.

Mes su vyru taip pat neapsikentę nužingsniavom pas gydytoją. Buvom beprarandantys viltį, bet Priligy ją gražino :)

Viktė
svečias

2014-02-26 13:19

Monika 2014 02 26

Skaičiau,kad visą gyvenimą trunkanti priešlaikinė ejakuliacija  laikoma neurologinių ar genetinių priežasčių nulemtu sutrikimu,o įgyta-dažniau dėl endokrininės sistemos (ypač skydliaukės)sutrikimų,urologinių ligų,psichologinių priežasčių

Taip, žmogaus organizmas labai sudėtingas. O jūsų, Monika, antrajai pusei gal ir teko šią bėdą patirti?

Niekas
svečias

2014-02-27 02:02

Augustinas 2014 02 24

O apie Priligy ir as girdejau vien tik geras kalbas. Mano brolis juos naudoja. Pats matau, kokia jo busena, kalbos buvo pries ir db po. Lyg kitas zmogus, kai viskas pradejo geret

Kiek maždaug laiko tavo brolis jau gydosi vaistais jei ne paslaptis?

Monika
svečias

2014-02-27 11:45

Viktė 2014 02 26
Monika 2014 02 26

Taip, žmogaus organizmas labai sudėtingas. O jūsų, Monika, antrajai pusei gal ir teko šią bėdą patirti?

Čia pas mus neseniai ta bėda atsirado.Ko tik nebandėm, nieks nepadėjo.Galvojam dabar apie vaistus.Kiek skaitau apie jį atsiliepimai vien geri.

Monika
svečias

2014-02-27 11:51

Viktė 2014 02 26
Loreta 2014 02 26

Mes su vyru taip pat neapsikentę nužingsniavom pas gydytoją. Buvom beprarandantys viltį, bet Priligy ją gražino :)

Ir kiek laiko jau kaip naudojat vaista? Ar pagerėjimas greit pasijautė, ar per kažkiek laiko?

Eli.lt
Eli.lt

2014-02-27 12:04

Loreta 2014 02 26

Būtų įdomu sužinot kas tos nemedikamentinės priemonės?

1

Viršun ^ | Forumas > Seksas > Greit baigiu

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (7)