Forumas > Seksas > Greit baigiu
4

Eli.lt
Eli.lt

2014-05-07 12:15

Tikrai jau neišsiversi be vaistų.Manau, ne tik mano, o ir daugumos vyrų atveju, kuriuos kamuoja ta pati bėda, vaistai tikrai nereali pagalba ir išeitis.

Eli.lt
Eli.lt

2014-05-09 16:22

Mantux 2014 05 07

Tikrai jau neišsiversi be vaistų.Manau, ne tik mano, o ir daugumos vyrų atveju, kuriuos kamuoja ta pati bėda, vaistai tikrai nereali pagalba ir išeitis.

Atspėjai išrašė gydytojas ir man vaistus.Išbandžiau ir labai tuo patenkintas ir aišku mano draugė taip pat.

Modestas
svečias

2014-05-11 15:40

O tamstai receptą vaistui išrašė po pirmo apsilankymo, ar keliskart pavaikščiot reikėjo, kol atliko tyrimus ir pan.?

Modestas
svečias

2014-05-11 15:42

Sorriux už tiesmukumą, bet ši tema man ypatingai aktuali ir problema įsisenėjusi

Filosofas
svečias

2014-05-12 16:41

Žmonės, kaip galvojat, kokia dabartinių laikų, tiksliau kokios pagrindinės skyrybų priežastys? Pykčiai, nesutarimai, nebesuderinami charakteriai, gyvenimo tempas...bėdos lovoj...??

Eli.lt
Eli.lt

2014-05-13 12:04

Modestas 2014 05 11

O tamstai receptą vaistui išrašė po pirmo apsilankymo, ar keliskart pavaikščiot reikėjo, kol atliko tyrimus ir pan.?

Kai turėjo tyrimų rezultatus, tada ir išrašė receptą vaistams.Taip, kad reikėjo išsiaiškint dėl ko čia ta bėda atsirado ir teko keliskart pavaikščiot, bet ko tik nepadarysi dėl savo moters.

Eli.lt
Eli.lt

2014-05-13 12:10

Filosofas 2014 05 12

Žmonės, kaip galvojat, kokia dabartinių laikų, tiksliau kokios pagrindinės skyrybų priežastys? Pykčiai, nesutarimai, nebesuderinami charakteriai, gyvenimo tempas...bėdos lovoj...??

Manau visos tavo išvardintos priežastys, bet kai atsiranda bėdų lovoje ir jos nesprendžiamos  tai skyrybos ne už kalnų.

Eli.lt
Eli.lt

2014-05-21 10:24

Visas problemas būtina spręsti, o ypač seksualines.Reikia pasikalbėti su antra puse ir pamėginti viską išspręsti kartu, o partnerė gali padėti  paskatindama vyrą kreiptis į medikus.Tai vienintelis būdas tinkamai diagnozuoti šį sutrikimą, atrasti jo priežastį ir jei reikia parinkti gydymą.

Eli.lt
Eli.lt

2014-05-23 12:47

Mano vyras naudoja šį vaistą ir norėtų įsigyti per internetą.Gal kas užsisakinėjot?Ar jų kokybė nesiskiria nuo parduodamų vaistinėj?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-05-23 22:27

Elze 2014 05 23

Mano vyras naudoja šį vaistą ir norėtų įsigyti per internetą.Gal kas užsisakinėjot?Ar jų kokybė nesiskiria nuo parduodamų vaistinėj?

Per internetą - čia iš kur? Jei iš patikimų užsienietiškų puslapių - gal ir nesiskiria. Anksčiau juk lietuviai iš užsienio ir siųsdavosi, kol pas mus neprekiavo. Bet jei kalbam apie visokius, kurie deda savo reklamas po straipsniais, maždaug, "aš Petras, parduodu šiuos vaistus už tiek ir už tiek, pastoviems klientams - nuolaida, kreipkitės" - jūsų vietoj pirkti nerizikuočiau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-05-23 22:30

Velniai žino, ką nusipirksit, o pretenzijų kam pareikšti nebus - už pasekmes atsakyt teks patiems. Bet kuriuo atveju, gydytojo konsultacija turėtų būt pirmiausia, o jau tada spręskit, reikia jums tų vaistų ar ne. Bet čia tik mano nuomonė.

Pritariu
svečias

2014-06-01 01:12

Pritariu - gydytojo konsultacija būtina, juk vaistas tik su receptu parduodamas ne šiaip sau, čia ne koks paracetamolis, o rimtas dalykas, reikia atsakingai žėt

Karalienė
svečias

2014-06-03 22:46

Dėl tų vaistų radau prieštaringos informacijos - atseit, anot Didžiosios Britanijos žiniasklaidos, šis preparatas yra veiksmingas 70-čiai proc. vyrų. Tačiau nepriklausomų tyrimų metu atskleista, kad skaičius smarkiai mažesnis – apie 45-iems proc. Bet kiek teko susidurt kituose forumuose, patenkintų tikrai daug.

Žodžiu,
svečias

2014-06-03 22:48

turbūt kaip ir visur... Vieniems padeda viskas, kitiems nepadeda niekas :)

Adomas
svečias

2014-06-04 13:28

Elze 2014 05 23

Patarčiau atkreipti dėmesį į tai, kad jei perkate interneto svetainėje ir jūsų neprašo pateikti recepto,tokios interneto svetainės gali būti neteisėtos ir prekiauti klastotėmis.

Adomas
svečias

2014-06-04 13:36

Padirbtuose vaistuose gali būti pavojingų medžiagų, todėl gydytojo skirtus vaistus pirkite tik pas licenzijuotą vaistininką arba visus leidimus turinčioje sertifikuotoje internetinėje vaistinėje.

Rokas
svečias

2014-06-04 16:51

Radau neblogą puslapiuką tiems, kas susiduria su greito baigimo problema.daug info ir atsakymai į klausimus.Galit pasiskaityt čia http://www.netikakimirka.lt/

Pritariu
svečias

2014-06-07 23:32

Puslapiukas tikrai lb naudingas. Aciu!

VėjasLaukuo
svečias

2014-06-09 22:23

bent man įdomiausias skyrelis - "mitai ir tiesa". Bet ir kiti tikrai neblogi.

Tomas
svečias

2014-06-10 11:16

Man patiko taiklus pastebėjimas, kad PE patiriantys vyrai savo negebėjimą kontroliuoti ejakuliaciją palygino su čiauduliu- jie jaučia, kad tai įvyks, bet nieko negali padaryti, kad ją sustabdytų.

4

Viršun ^ | Forumas > Seksas > Greit baigiu

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (20)