Forumas > Seksas > Greit baigiu
3

Julija
svečias

2014-03-06 18:48

Įrašas 2014 03 02
Todas 2014 03 02

Patarčiau ilgai netempt-maža kas,o kai sužinosi problemos priežastį, beliks tik pasirinkt tinkamas priemones.Aišku gydytojui patariant.

Visom keturiom pritariu, kad ilgai tempt neapsimoka nė kiek. Pats ilgai laukiau, kol atsiras man tinkama priemonė - Priligy - tai vienintelis vaistas spręsti tokiai problemai LT. Iki tol buvo galima jį įsigyti tik užsieny

Kad vienintelis ne tik Lietuvoj, bet ir visame pasaulyje :) tiesa, su sąlyga, kad "vaistu" vadiname klinikiniais tyrimais patvirtintas ir su receptu parduodamas priemones, o ne šiaip kokius preparatus, kurių galima užsisakyti kokiame sexshope ar internetinėj parduotuvėj.

Julija
svečias

2014-03-06 19:12

aišku, kalbant apie vaistus pačia plačiausia prasme, jų teko matyt ir daugiau, bet į juos žiūriu gana skeptiškai. Kas žino, kuo gali baigtis žaidimai su nepatvirtintom priemonėm :/ Čia išeina maždaug tas pats, kas su visokiais papildais lieknėjimui: kažkas pradeda prekiaut ir reklamuot, o po kurio laiko paaiškėja, kad tai labiau kenkia nei padeda, ir produktas išimamas iš prekybos. Su receptiniais vaistais niekas taip nežaidžia. Jei jau ką paleidžia į prekybą, tai pasitikėt dažniausiai galima.

Darius
svečias

2014-03-07 20:24

Sportininkas 2014 03 03

Anot informacinio lapelio, vaistą gali vartoti nuo 18 iki 65 metų amžiaus vyrai.
Jau kuris laikas jį naudoju (anksčiau pirkdavau užsieny), taigi, vyrai, klauskit jei kas domina.

Ar kokio nors šalutinio poveikio nepastebėjai? Na, iš to, kas nurodyta lapelyje.

Juoz
svečias

2014-03-11 19:24

nezinau kas yra "tikras" ar netikras vaistas. Svarbu kad padetu. O sitas dalykas tikrai padeda daugeliui.

Juoz
svečias

2014-03-11 19:28

Julija 2014 03 06

aišku, kalbant apie vaistus pačia plačiausia prasme, jų teko matyt ir daugiau, bet į juos žiūriu gana skeptiškai. Kas žino, kuo gali baigtis žaidimai su nepatvirtintom priemonėm :/ Čia išeina maždaug tas pats, kas su visokiais papildais lieknėjimui: kažkas pradeda prekiaut ir reklamuot, o po kurio laiko paaiškėja, kad tai labiau kenkia nei padeda, ir produktas išimamas iš prekybos. Su receptiniais vaistais niekas taip nežaidžia. Jei jau ką paleidžia į prekybą, tai pasitikėt dažniausiai galima.

Raktinis zodelis "dazniausiai" :) beda ta kad dauguma produktu pries paleidziant i prekyba nera kruopsciai patikrinami. Su situo vaistu buvo kitaip - kiek zn ji tikrai ne vienus metus testavo ir dare visokius bandymus. O po to kai kitur ji pripazino ir pradejo prekiaut praejo dar kazkur pora meteliu kol atsirado ir pas mus. Taip kad del veiksmingumo man net abejoniu nekyla.

as
svečias

2014-03-13 00:07

sveiki.turim ir mes tokia problemelia ;( o tie vaistukai priligy tik su receptu parsiduoda?

Eli.lt
Eli.lt

2014-03-13 11:44

as 2014 03 13

sveiki.turim ir mes tokia problemelia ;( o tie vaistukai priligy tik su receptu parsiduoda?

Taip vaistas receptinis ir manau, kad taip ir turi būti. Kadangi greitas baigimas tai pasekmė, o priežastys gali būti labai įvairios ir pats jų nenusistatysi,natūralu, kad vaistą skiria gydytojas.

Sportininkas
svečias

2014-03-13 11:58

Darius 2014 03 07
Sportininkas 2014 03 03

Anot informacinio lapelio, vaistą gali vartoti nuo 18 iki 65 metų amžiaus vyrai.
Jau kuris laikas jį naudoju (anksčiau pirkdavau užsieny), taigi, vyrai, klauskit jei kas domina.

Ar kokio nors šalutinio poveikio nepastebėjai? Na, iš to, kas nurodyta lapelyje.

Jaučiuosi, kaip niekad puikiai. Dėl tos problemos buvo vos ne depresija užpuolus.Kai pradėjau naudot vaistą, grįžo pasitikėjimas, žinau kad nebaigsiu per greit, o ir santykiai su antra puse tokie kaip seniau.Dėl to manau verta stengtis.

Skaistė
svečias

2014-03-13 12:17

Sportininkas 2014 03 13
Darius 2014 03 07
Sportininkas 2014 03 03

Jaučiuosi, kaip niekad puikiai. Dėl tos problemos buvo vos ne depresija užpuolus.Kai pradėjau naudot vaistą, grįžo pasitikėjimas, žinau kad nebaigsiu per greit, o ir santykiai su antra puse tokie kaip seniau.Dėl to manau verta stengtis.

Maniškis irgi jau buvo pas gydytoją, kuris išrašė priligy.Pritariu Sportininkui, kad dėl to verta pasistengt.Vyras iš paniurėlio tapo normaliu žmogum.Be to ir pykčiai tarp mūsų baigėsi.

Gintautas
svečias

2014-03-13 12:43

O aš iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikęs. Bandžiau visokius būdus, bet galiausiai supratau, kad be vaistų nebeišsiversiu. Esmė tame, kad nereikia bijot naujovių ir užleist galutinai ligos.

Gintautas
svečias

2014-03-13 12:49

Skaistė 2014 03 13
Sportininkas 2014 03 13
Darius 2014 03 07
Sportininkas 2014 03 03

Maniškis irgi jau buvo pas gydytoją, kuris išrašė priligy.Pritariu Sportininkui, kad dėl to verta pasistengt.Vyras iš paniurėlio tapo normaliu žmogum.Be to ir pykčiai tarp mūsų baigėsi.

Skaitau ir šypsausi, nes įžvelgiu ankstesnį save... :) Buvau tikras degtukas įsiplieskiantis nuo menkiausios smulkmenos. Nepaslaptis, kad tokios problemos lovoj, atsiliepia neigiamai ir kitose gyvenimo srityse. Nu muša per nuotaiką ir pan. Suprantat :)

Bičiux
svečias

2014-03-13 15:03

Mantux 2014 03 13
as 2014 03 13

Taip vaistas receptinis ir manau, kad taip ir turi būti. Kadangi greitas baigimas tai pasekmė, o priežastys gali būti labai įvairios ir pats jų nenusistatysi,natūralu, kad vaistą skiria gydytojas.

Konkrečiai pritariu. Pvz aš buvau pas gydytoją ir priežastimi to nustatė lėtinę ligą - cukraligę...dabar viskas aišku

Gintautas
svečias

2014-03-14 16:57

Gerai, kad pasitikrinai :) Kiek jūs apytiksliai kartų per savaitę naudojat Priligy?

Eli.lt
Eli.lt

2014-03-15 12:19

Gintautas 2014 03 14

Gerai, kad pasitikrinai :) Kiek jūs apytiksliai kartų per savaitę naudojat Priligy?

Aš tai naudoju dažniausiai tris kartus per savaitę, bet būna, kad išeina vieną ar du kartus.

Todas
svečias

2014-03-17 11:34

Mantux 2014 03 15
Gintautas 2014 03 14

Aš tai naudoju dažniausiai tris kartus per savaitę, bet būna, kad išeina vieną ar du kartus.

Aš tai naudoju rečiau- įpatingom progom, o maniškė sako nebūk žadina,  negailėk  pinigų.

Eli.lt
Eli.lt

2014-03-22 18:05

Ne dėl pinigų aišku, bet šiaip būnu išvykęs darbo reikalais.Tada išeina rečiau.

Eglė
svečias

2014-04-09 16:20

Pas mus šeimoj irgi neseniai tokia bėda atsirado.Maniau jog čia dėl to, kad neseniai buvom smarkiai apsipykę .Skaičiau straipsnyje, kad tada trumpu lytiniu aktu vyras "baudžia" partnerę, nepaiso jos poreikių, siekia tik savo pasitenkinimo.Tačiau konfliktą išsprendus tie dalykai paprastai praeina.O pas mus nepraėjo ir tiek.Gal čia jam koks rimtesnis sveikatos sutrikimas atsirado?

Skaistė
svečias

2014-04-14 13:38

Gali būti. Maniškiui gydytojas sakė, kad jeigu sutrikimas nepraeina savaime per 1-2 mėn, tada jau ilgiau nereikia laukti, o kreiptis pas gydytoją.

Eli.lt
Eli.lt

2014-04-14 13:46

Įtikinot ir mane, kad savaime niekas  neišsispręs.Rytoj varau pas gydytoją.Neramu kažkaip, bet tikiuosi, kad nieko rimto.

Todas
svečias

2014-04-18 10:21

Maladec, kad pagaliau prisiruošei. Gausi receptą ar ne, bet problemą tikrai padės išspręst.

3

Viršun ^ | Forumas > Seksas > Greit baigiu

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)