Forumas > Seksas > Greit baigiu
2

Viktė
svečias

2014-02-27 22:51

Monika 2014 02 27
Viktė 2014 02 26
Loreta 2014 02 26

Mūsų šeimoj ta pati problema buvo atsiradus.Daug vargom, kol gydytojas nustatė priežastį ir paskyrė kompleksinį gydymą.Priligy kartu su nemedikamentinėm gydymo priemonėm.

Mes su vyru taip pat neapsikentę nužingsniavom pas gydytoją. Buvom beprarandantys viltį, bet Priligy ją gražino :)

Ir kiek laiko jau kaip naudojat vaista? Ar pagerėjimas greit pasijautė, ar per kažkiek laiko?

Hmmm...paskaičiavau dabar taip, vaistą naudojam jau virš mėnesio, aišku nekasdien, o pagerėjimas labai greit pasijautė. Dabar viskas visai kitaip - nepalyginsi su tom kančiom, kurios vargino

Viktė
svečias

2014-02-27 23:00

Monika 2014 02 27
Viktė 2014 02 26
Monika 2014 02 26

Skaičiau,kad visą gyvenimą trunkanti priešlaikinė ejakuliacija  laikoma neurologinių ar genetinių priežasčių nulemtu sutrikimu,o įgyta-dažniau dėl endokrininės sistemos (ypač skydliaukės)sutrikimų,urologinių ligų,psichologinių priežasčių

Taip, žmogaus organizmas labai sudėtingas. O jūsų, Monika, antrajai pusei gal ir teko šią bėdą patirti?

Čia pas mus neseniai ta bėda atsirado.Ko tik nebandėm, nieks nepadėjo.Galvojam dabar apie vaistus.Kiek skaitau apie jį atsiliepimai vien geri.

Kaip jau minėjau, mūsų situacija buvo tokia pati. O dėl vaistų - tikrai patariu apie juos rimtai pasvarstyti, kadangi patys išbandėm. Dėl to ir rekomenduoju :)

Viktė
svečias

2014-02-27 23:04

Edikas 2014 02 27
Loreta 2014 02 26

Mūsų šeimoj ta pati problema buvo atsiradus.Daug vargom, kol gydytojas nustatė priežastį ir paskyrė kompleksinį gydymą.Priligy kartu su nemedikamentinėm gydymo priemonėm.

Būtų įdomu sužinot kas tos nemedikamentinės priemonės?

Nemedikamentinės priemonės kitaip tariant liaudiški būdai, pavyzdžiui, pratimai, treniruotės, minčių nukreipimas kita linkme darant "tai".

Augustinas
svečias

2014-02-27 23:22

Niekas 2014 02 27
Augustinas 2014 02 24

O apie Priligy ir as girdejau vien tik geras kalbas. Mano brolis juos naudoja. Pats matau, kokia jo busena, kalbos buvo pries ir db po. Lyg kitas zmogus, kai viskas pradejo geret

Kiek maždaug laiko tavo brolis jau gydosi vaistais jei ne paslaptis?

Nu jau bus du menesiai, kai naudoja. O kodel teiraujies?

Augustinas
svečias

2014-02-27 23:28

Viktė 2014 02 27
Edikas 2014 02 27
Loreta 2014 02 26

Būtų įdomu sužinot kas tos nemedikamentinės priemonės?

Nemedikamentinės priemonės kitaip tariant liaudiški būdai, pavyzdžiui, pratimai, treniruotės, minčių nukreipimas kita linkme darant "tai".

Aha, o as dar prideciau, jog taip pat prezikai (reiketu vengt plonesniu), masturbacija pries lyt. akta, pozu ivairove, tinkamas kvepavimas.

Modis
svečias

2014-03-01 10:39

Aš naudoju vaistą apie porą mėn.Anksčiau baigdavau per pusę min.,o dabar galiu patenkint savo merginą,Ji patenkinta,o koks aš laimingas.O, kad nereikia gert  nuolat, tai čia mano galva labai didelis pliusas.Aišku galima nuogastaut spėsi, ar nespėsi išgert tabletę, bet kada tai įvyks aš derinu su drauge.

Feliksas
svečias

2014-03-01 13:36

Niekas 2014 02 23
Seksiux 2014 02 21

Nežinau,kaip kitiems, bet man apie tai kalbėt net ir pasiskaičius kitų komentarus nėra paprasta.Atrodė,viskas išbandyta, niekas neveikia,o kuo toliau, tuo blogiau,nes kompleksai tik dar labiau auga.Atsikratę šios bėdos pasidalinkit savo asmenine patirtim.Būčiau labai dėkingas.

Man irgi tokia pati savijauta. Kazkokia depresija baigiu insivaryt....Bandziau toki tepala, nepadeda, bandziau pratimus - nieko, zodziu, reikia imtis rimtu priemoniu. Girdejau daug geru nuomoniu apie Priligy. Sakau, gal pabandyt?

Tepalai ir pratimai yra pakankamai veiksmingi, jeigu nekamuoja rimtesnis sutrikimas.O, jeigu koks skydliaukės sutrikimas,kaip nustatė gydytojas man,tada padės tik vaistas.Tad pirmiausia siūlau išsiaiškint priežastį.

Skaistė
svečias

2014-03-01 14:13

Mes su savuoju viską išbandėm, niekas nepadėjo.Malonumo man praktiškai jokio, per greitai baigia ir labai dėl to kompleksuoja.Svarstom ir mes priligy išbandyt.

Eli.lt
Eli.lt

2014-03-02 11:55

Va va tikrai vertinga informacija.O gal kas galėtų kokių straipsnių nuorodų įkelt.

Todas
svečias

2014-03-02 12:02

Patarčiau ilgai netempt-maža kas,o kai sužinosi problemos priežastį, beliks tik pasirinkt tinkamas priemones.Aišku gydytojui patariant.

Įrašas
svečias

2014-03-02 16:56

Todas 2014 03 02

Patarčiau ilgai netempt-maža kas,o kai sužinosi problemos priežastį, beliks tik pasirinkt tinkamas priemones.Aišku gydytojui patariant.

Visom keturiom pritariu, kad ilgai tempt neapsimoka nė kiek. Pats ilgai laukiau, kol atsiras man tinkama priemonė - Priligy - tai vienintelis vaistas spręsti tokiai problemai LT. Iki tol buvo galima jį įsigyti tik užsieny

Įrašas
svečias

2014-03-02 17:03

Bent jau man šitas straipsnis lengvai skaitosi, nes interviu forma pateiktas, tad rekomenduoju paskaityt ir jums:
http://www.pasveik.lt/sveikatos-ir-medicinos-naujienos/intymi-problema-sujaukia-dvieju-zmoniu-gyvenima/72972/

Madagaskaras
svečias

2014-03-02 17:48

Labai geras interviu! Dar buvau tokio neskaitęs. O ir apie šį vaistą mažai girdėjęs esu...Gal dar kas kokia nuorodėle pasidalintų? :)

Vaikinux
svečias

2014-03-03 16:44

Bėda vyrai.Esu jaunas 19 metų.Reik patarimų iš tų, kurie turėjo šį vargą ir kaip greičiau sutvarkyt šį reikalą, nes tie pasakymai"su laiku susitvarkys" kažkaip nelabai guodžia.Su laiku gali būt ir 10metų. O nuo kokio amžiaus jau galima naudot tą vaistą?

Sportininkas
svečias

2014-03-03 18:08

Anot informacinio lapelio, vaistą gali vartoti nuo 18 iki 65 metų amžiaus vyrai.
Jau kuris laikas jį naudoju (anksčiau pirkdavau užsieny), taigi, vyrai, klauskit jei kas domina.

Sportininkas
svečias

2014-03-03 18:12

Įrašas 2014 03 02

Bent jau man šitas straipsnis lengvai skaitosi, nes interviu forma pateiktas, tad rekomenduoju paskaityt ir jums:
http://www.pasveik.lt/sveikatos-ir-medicinos-naujienos/intymi-problema-sujaukia-dvieju-zmoniu-gyvenima/72972/

Tikrai kietas straipsnis. Įkandamai parašytas. Akcentuoti svarbiausi dalykai. Respektas autoriui.

Emilis
svečias

2014-03-03 18:32

Sportininkas 2014 03 03

Anot informacinio lapelio, vaistą gali vartoti nuo 18 iki 65 metų amžiaus vyrai.
Jau kuris laikas jį naudoju (anksčiau pirkdavau užsieny), taigi, vyrai, klauskit jei kas domina.

Pasinaudodamas proga, paklausiu tamstos koks šio vaisto veikimo principas? Viena ausim tik apie Priligy girdėjęs esu tai info nepamaišytų :)

Sportininkas
svečias

2014-03-03 19:07

Na principas pagrindinis yr kontrolės įgavimas, ta prasme, vyras pagaliau gali kontroliuot kiek ilgai sex tęsis

Eli.lt
Eli.lt

2014-03-04 09:48

Na o kaip jį geriat prieš valgį ar po ?

Eli.lt
Eli.lt

2014-03-05 08:39

Edikas 2014 03 04

Na o kaip jį geriat prieš valgį ar po ?

Šį vaistą galima vartot su ar be maisto. Bet kaip ir dauguma vaistų su alkoholiu jis nesuderinamas.Taip  kad su mergina prieš tai šampano neišgersi.

2

Viršun ^ | Forumas > Seksas > Greit baigiu

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (20)