1
 
 
 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-11-30 00:57

Ar pirktumėte labai pigią ar pusiau pigią buit. techniką? Ar esate pirkusi pigių pavadinimų ir nenusivylusi? Arba labai nusivylusi?

Kas pataupė ir gavo per nagus

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-11-30 11:15

Cituoti(išlepinta @ Nov 29 2006, 10:57 PM) 141
Ar pirktumėte labai pigią ar pusiau pigią buit. techniką?

ne šitoj vietoj netaupau. savo kailiu nepatyriau, užteko pasiklausyti kitų komentarų pas mus kolkas seniausia buitinė technika 6 mėn, tai atsiliepimų neturiu. Kažką pirkdama visad paieškau info, atliepimų- taip stengiuos sumažint riziką Kolkas metodas pasirvirtino tfu tfu tfu

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-11-30 11:35

labai pigios technikos neperku. nemanau, kad čia reikėtų taupyti. aišku neperku ir baisiai brangios stengiuosi rasti aukso vidurį, kad būtų pakankamai gerai žinoma firma, ir tuo pačiu, kad kaina būtų prieinama.

šiaip apsižiūrėjus namie, vos ne visa technika pas mus Samsung na, kol kas nenusivylėm


 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-11-30 14:58

Ot čia ir suprask, žmogau, kas gerai ir kas blogai.

Kartą, kai pabai prireikė, užsienyje (Vakaruose, jei ką, kur, tikėtina, technika normali) pirkau elektrinį virdulį (nesinorėjo kasdien už kavą palikti 5 eurų viešbučio kavinukėj, tai, kaip tikra skrudžė lietuvė, nusipirkau virdulį už 39 eurus, kavos poką už 7 eurus, puodelį už 2 eurus ir džiaugiausi savaitę virdama kavą tiesiog savo numeryje ). Atrodytų, ne toks jau labai pigus daikčiukas. Bet laikė gerą pusmetį - ir amba. kadangi pirktas užsieny, čia, Lietuvoje, nei garantija pasišvaistysi, nei ką - teko išmesti šiukšliadėžėn, ir tiek.

O dar studentaudama kadaise pagailėjau litukų brangiam fenui, tai nusipirkau Gariūnuose kažkokį už 20 lt. Ir ką gi - jis vis dar kuo puikiausiai džiovina plaukus!!! Aišku, jokių funkcijų, išskyrus oro pūtimą, jame daugiau nėra, bet laiko tiesiog puikiai, yra mažas, kompaktiškas, kelionėse - tiesiog nepakeičiamas. Nors, žinoma, nei čekio, nei garantijos jo komplektacijoje nenumatyta

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-11-30 15:05

Cituoti(Šerbetukė @ Nov 30 2006, 02:58 PM) 162
O dar studentaudama kadaise pagailėjau litukų brangiam fenui, tai nusipirkau Gariūnuose kažkokį už 20 lt. Ir ką gi - jis vis dar kuo puikiausiai džiovina plaukus!!! Aišku, jokių funkcijų, išskyrus oro pūtimą, jame daugiau nėra, bet laiko tiesiog puikiai, yra mažas, kompaktiškas, kelionėse - tiesiog nepakeičiamas. Nors, žinoma, nei čekio, nei garantijos jo komplektacijoje nenumatyta


o mano turginis fenas irgi už 20 berods litų ilgiau pasidžiovinus plaukus pradėjo lydytis džiovinausi ir pajutau, kad labai svylančia plastmase paduoda, žiūriu, lydosi beje pirkau ne pati, gavau dovanų nuo mamos
tada nusipirkau iš parduotuvės normalų feną už 70 lt., naudojuosi jau gal kokie 5 m., jokių problemų

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-11-30 16:15

Pigios buitinės technikos vyras neleistų pirkti . Iš pradžių dar bandydavau pasiginčyti, kodėl netaupo. O dabar džiaugiuosi. Neteko nusivilti Galbūt nenusivilčiau ir pigesne preke, bet komforto buityje, tikiu, būtų mažiau.
Tiesa, mano fenas taip pat pirktas turguje už keliolika litų dar mergautiniais laikais. Naudojuosi šešti metai ir nieko. Kaip jau buvo kažkurios minėta, papildomų funkcijų jis neturi, bet plaukus išdžiovina.

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-11-30 21:22

Cha, mano vyras irgi neleidžia pirkti pigios technikos ir yra kupinas visokiausių prietarų, iš serijos "tik SONY ne š" ir pan.
Buvo taip, kad vienu metu, dar būdami studentai, pirkome mažiuką teliką į virtuvę ir vidiaką. Telikas - iš mano pinigų, vidiakas - iš jo. Renkantis teliką vyras (tada dar būsimas) ėmė man plauti smegenis, akd geras tik SONY, o į kitus net nežiūrėčiau. Tačiau tuo metu parduotuvėj buvęs nedidukas SONY man nelabai įsipaišė prie virtuvės - norėjau juodo teliko, o tas buvo metalo spalvos. Be to, SONy visais 400 Lt buvo brangesnis už mano nusižiūrėtą JVC, nors funkcijos - tos pačios. Vos neusiėdėm tada su MB parduotuvėj, bet užsispyriau, pareiškiau, kad perku AŠ, vadinasi, ir galutinis žodis MANo bei nusipirkau JVC.
O brangusis, žinoma, tada nusižiūrėjo SONY vidiaką ir nusipirko jį.
Rezuimė. Prabėgo 10 metų nuo tų senų įvykių. JVC telikas kuo puikiausiai veikia. SONY vidiakas jau šiukšlyne ir jį pakeitė "Samsungas". Tiesa, maniškis vis tiek žiauriai bambėdamas jį pirko, mat ne SONY, bet ką padarysi - tiesiog SONy nebuvo pirkti tokio, kokio mums reikėjo (norėjom universalaus, kad skaitytų ir VHC, ir DVD, bei kad būtų galima iš vienų į kitus perrašinėti).

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-12-05 11:30

Oi, jau būtent "Maximos" technikos tai atsižegnojau
Ir ne tik už 19.99. Net virdulys už 119.99 (ar pan.) sugedo labai greitai. Na tai kas, kad priėmė atgal ir pinigus grąžino - tiesiog man taikasdieni naudojimo daiktas ir sunervina, kad vos nusipirkus tenka eiti, grąžinti, paskui trenktis kur nors rinktis naujo

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-12-05 11:36

iš Maximos turim tik dulkių siurblį už 119,99. naudojam 2 metai, viskas kol kas gerai. o va ta smulki maximinė buitinė technika iš nemažai žmonių girdėjau, kad greit lūžta.

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-12-05 14:50

mes ir neperkam maximiniu techniku. kazkaip labai jau nepatikimai atrodo. o siai pstengiames pirkti zinomos firmos. ypac "zegnojames" nuo firmu, kurios imituoja zymiu firmu pavadinimus, pvz kokios nors "samsong", "zamsung" ar pan. is karto matos, kad nori apkvailint. jei girdejai kazkur varpais skambant apie toki "samsung", bet tiksliai nezinai, tai tikrai gali nusipirkt koki "zamzonga"

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2006-12-06 14:03

Jei parduotuvėj (nebūtinai maximoj) randi daiktą, lyg ir geras, dar ir pigus, bet garantija dvi savaitės ar mėnuo... Na kaži kaip nesinori tokio pirkt, ant kiek viliojančiai tai beatrodytų. Žinoma, jis gali veikt nepriekaištingai ir dešimt metų, bet ta kelių dienų garantija...

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2008-06-28 22:42

Na būna ir pigių, ir gerų. Bet perkant techniką tikrai verta pasiskaityti atsiliepimus apie ją. Ir tuo labiau nusipirkus net ir brangią techniką reikia nepamiršti ją prižiūrėti, nes net ir brangiai technikai reikia priežiūros.

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2008-07-13 22:42

is maximos tik viena smulkintuva esu pirkusi liaudyje dar vadinama "blenderi"- ir vikas su juo OK. Bet tai vienintelis pirkinys Maximoje os buitines technikos

 
Eli.lt
Eli.lt
 
2008-07-14 19:13

Mama mano kažkada užkibo ant Maximos akcijos nusipirko "ant durniaus" siuvimo mašiną.. nepamenu, kiek ten ji kainavo, bet nedaug...Vos pabandė siūti - sulūžo adata bandė ieškot nusipirkti.. nebėra tokių vat ir teko išmesti.. Japoncus visokius reiktų teismais užgainioti už nekokybišką ir aplinką teršiančią produkciją.. Gamina daug sh.. naudos 0 ..o žala tie materealinė tiek dar visokia kitokia Verta susimastyti..

 
Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571
 
2009-07-05 19:30

na, Maximoje pirkau virdulius ir nieko veikia :)  

vien sudeginau -kalta  pati buvau - kai ji valiau nuo kalkiu per daug vandens pripiliau tai ir sudege


 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321
 
2010-06-16 18:18

ai, virduklius, fenus ir kitokius kasdien vos ne naudojamus  prietaisus galima pirkti ir pigesnius - suges, bus nuajas, tik kad va tie pigūs kartais labai daug elektros sunaudoja, tada jau geriau brangesnis nei pigesnis


 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329
 
2010-06-17 17:25

Merginos, man reikia mamai gera sulciaspaude padovanoyi. Gal galit patarti ka nors? labai buciau dekinga


 
ramune
svečias
 
2010-10-06 20:53

as daznai perku is vienos parduotuves tai varle.lt, butinai apsilankykit, nes rasit daug buitines technikos ir uz prieinama kaina, sulciaspaudziu pasirinkimas irgi pakankamas :) pati pirkau vasara, vien sulciaspaude is ten, tai sultis gerem visa seima kiekviena diena :)


 
ausra
svečias
 
2010-10-13 15:31

na, daznai buitine technika perkame kartu su vyru, taciau buna ir taip kad jis vienas nuperka, taciau as pries tai pasakau, ko noriu. Pirkom Samsung saldytuva, tai as turedama laisvo laiko perziurejau internetines parduotuves, issirinkau is jau minetos varle.lt parduotuves, ir vyrui teliko tik pritarti ir nupirkti :)


 
gerda
svečias
 
2011-08-11 20:56

geras sprendimas, ypac jei dar vyras pritaria tai isvis :) nes jei kalbant apie varle.lt parduotuve tai man ji labai patinka:prekiu ivairove, kaina ir zinoma pristatymas


 
1
 
 
 
 

Viršun ^ | Forumas > Buitis ir buitinė technika > Pigi technika
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)