Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Internetiniai perkybos centrai
Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2011-12-07 16:08

ar perkate internetu prekes iš "internetinių prekybos centrų" - e-senukai, e-maxima ir pan. mūsų šeima tai vis dažniaus ne į prekybos centrą eina, bet siuntinių namuose laukia. o jūsų? :)

life is a highway, I wanna drive it all night long!  :)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2011-12-12 10:52

Na vat neteko dar naudotis šia paslauga, tačiau esu mačius, kaip į kiemą įvairavo e-maximos autobusiukas ir nešė prekes.

Šiaip, sakyčiau labai gera paslauga tiems, kas serga ar yra neįgalus. Tik dažniausiai tai yra vyresnio amžiaus žmonės, kurie nesinaudoja internetu ir kompiuteriu. Na toks užburtas ratas gaunasi.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2011-12-15 12:19

tai jau tikrai. ir kaime žmonėms būtų patogiau, bet jie apie tai nelabai žino. va ir mamai kai remontą kaime darėm, medžiagas užsakėm e-senukai, buitinę techniką - viską atvežė namo, tai labai stebėjosi. bet, manau, vis daugiau žmonių internetu pirks kad ir iš tų pačių e-senukų - pas juos pigiau negu pačiam prekybos centre, rūpintis atvežimu nereikia, nereikia lakstyti po prekybos centrą ir t.t.

Lapute
svečias

2012-01-06 18:50

As pati apsipirkineju internetu dazniausiai tenka varle.lt  uzsisakinet. :) Jei pigiau siulo prekes kodel ne. Tikrai manau verta jei tik iseina pigiau. Plius tai puiki galimybe viresnio amzio zmoniem nusipirkt tai ka jie nori :) neiseinant is namu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-03-01 19:22

Aš iš čia http://www.iherb.com/ perku ekologiška produkcija šampūnus, kondicionierius, maisto papildus ir t.t.
Nebrangu, siunčia į Lietuvą. Pirmą kartą apsiperkant su nuolaidos kodu WOW080, galima gauti 5$ nuolaidą!

HUH
svečias

2012-04-02 14:59

Iš maksimos el-parduotuvės vieną kart užsisakiau ir užteko... Visas kainas be pvm rodo o paskui nueini atsiimt prekes tai iš nuolaidos ale nieko ir neliko nes pvm priskaičiuoja ir gaunasi kaina ta pati. O užsisakinėjant aiškiai niekur nėra parašyta kad kainos rodomos be pvm... Na tai labai buvau pasipiktinusi. Kodėl pvz kokioje varle.lt apsispirkinėjant tokių nesamoniu nedaro, tai bent malonu bendradarbiaut visada.

2014-07-29 20:34

HUH 2012 04 02

Iš maksimos el-parduotuvės vieną kart užsisakiau ir užteko... Visas kainas be pvm rodo o paskui nueini atsiimt prekes tai iš nuolaidos ale nieko ir neliko nes pvm priskaičiuoja ir gaunasi kaina ta pati. O užsisakinėjant aiškiai niekur nėra parašyta kad kainos rodomos be pvm... Na tai labai buvau pasipiktinusi. Kodėl pvz kokioje varle.lt apsispirkinėjant tokių nesamoniu nedaro, tai bent malonu bendradarbiaut visada.

Eiti? Musų šeimynai vienas svarbiausių pliusų ir yra tai, kad nereikia "eiti atsiimti", o viską į namus atveža. Ir man nereikia maišų tempti, ir vyrui nereikia derintis, kad su mašinyte važiuoti į parduotuvę po darbo, kai pats pavargęs ir nieko nenori. Kažkada irgi bandžiau apsipirkti e-maximoj, tai buvo didelis nusivylimas, nes dalies produktų neatveždavo, nes mat neturi, tada vėl ilga istorija kol atgal pinigėlius perveda už prekes kurių neturėjo, bananai žali, ir t.t. Tai nusprendžiau, kad pieną ir duoną pirksiu parduotuvėj, o visa kita, ko buity prireikia, dabar užsakinėjame iš assorti.lt. Atradau šitą parduotuvę, kai mažylis atsirado šeimoj, tai tik ten užsakinėjom visas sauskelnes, servetėles, mišinukus, žaisliukus ir visa kita. Tfu tfu, dar neteko nusivilti nei pristatymu, nei prekėm, vienintelė vieta kur yra mano mėgstamiausio skalbiklio. Ir jei kažko neturi, tai pačioj e.parduotuvėj parašyta, kad išparduota, ne taip kaip e-maxima, kur gauni siuntinį ir še tau siurprizas - nėra pusės to, ką užsakei.

Viršun ^ | Forumas > Parduotuvės ir pirkiniai > Internetiniai perkybos centrai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)